Skocz do zawartości
 • Ogłoszenia

  • !Dark!

   UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

   Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

Nasze wybory

Najlepsza treść ze społeczności, wybrana przez nas.

Ukazała się właśnie kolejna aktualizacja wersji eksperymentalnej Hurtworld ItemV2 patch 0.5.5.0.
 • 0 odpowiedzi

Ukazał się przed chwilą nowy patch 0.5.4.2 Hurtworld ItemV2 naprawiający problem ze znikającymi ścianami.
 • 0 odpowiedzi

Dzisiejsza łatka eksperymentalnej wersji gry Hurtworld ItemV2 wprowadza sporo nowych elementów do gry, jak i ma na celu rozpoczęcie prac nad poprawą wydajności gry.
 • 0 odpowiedzi

Właśnie ukazał się HotFix, który między innymi powinien naprawić problem ze znikającymi itemkami nękający wersję experymantalną ostatnimi dniami.
 • 0 odpowiedzi

Szybki HotFix na wczorajszego patcha. Klient gry dostępny już w naszym dziale download.
 • 0 odpowiedzi

Kolejny patch klienta ItemV2, który zmienia system ulepszania przedmiotów i respawn postaci, który im szybszy tym będzie zużywał więcej bursztynów.
 • 0 odpowiedzi

Ukazał się własnie HotFix łatający kilka poważnych problemów. Nie wymaga robienia WIPE także odbędzie się ono według planu w ten piątek około 17:00.
 • 0 odpowiedzi

Wprowadzony został nowy system eventowy. Uruchamiany jest on okresowo i polega na przejmowaniu punktów określonych w miastach za które dostajemy nagrody. Powrót maszyny do rajdów, a kosztem rajdów będzie teraz w większym stopniu bursztyn. Zostały dodane elementy testowe, które będą mogły uczynić przedmioty posiadane przez graczy bardziej wyjątkowymi.
 • 2 odpowiedzi

Kolejna aktualizacja Hurtworld ItemV2. Masa nowości takich jak: deszcz meteorów, zrzut paki z lootem z samolotu, nowa mapa. Poprawiono też sporo bugów.
 • 4 odpowiedzi

Kolejna aktualizacja HurtWorld ItemV2, czyli tym razem szybki hot fix kilku ważniejszych rzeczy.
 • 5 odpowiedzi

Ukazał się właśnie nowy patch Hurtworld ItemV2 0.4.8.3 Experimental
W tej aktualizacji pojawiło się mnóstwo nowych rzeczy, jedne z nich działają inne, bardziej są niż działają, gdyż daliśmy je w mocnej wersji testowej aby zebrać feedback i wiedzieć co dalej poprawiać/wprowadzać. Ta łatka wprowadza również 3 nowe grywalne postaci żeńskie.
 • 4 odpowiedzi

Event Mikołajkowy!
Wszyscy byli bardzo grzeczni w tym roku więc Administracja HW69 postanowiła w imieniu Św.Mikołaja Wam to wynagrodzić organizując event Mikołajkowy.
Zasady są banalne a liczba miejsc ograniczona.
 • 10 odpowiedzi

Lista zmian w nowym patchu Hurtworld ItemV2 0.4.8.2 wprowadzającym kilka małych poprawek. Hurtworld ItemV2 NoSteam do pobrania w dziale download.
 • 0 odpowiedzi

Lista zmian w nowym patchu Hurtworld ItemV2 0.4.8.1 wprowadzającym kilka małych poprawek. Hurtworld ItemV2 NoSteam do pobrania w dziale download.
 • 0 odpowiedzi

Dla Was moi Kochani testujemy coraz to nowe pomysły mające na celu urozmaicić Wam rozgrywkę, oraz sprawić, że na nowo zakochacie się w grze Hurt World. Dlatego też zebraliśmy się pewnego dnia z ekipami czynnie grającymi na Naszych serwerach aby stworzyć serwer dostosowany do Waszych potrzeb.
 • 0 odpowiedzi

Lista zmian w nowym patchu Hurtworld ItemV2 0.4.8.0 i nowy klient gry Hurtworld Experimental ItemV2 NoSteam w dziale download.
 • 0 odpowiedzi

"Problem" ze znikającymi drzwiami

Problem ze znikającymi drzwiami, to nie problem, tylko naprawiony bug na drzwi bez futryn.
 • 0 odpowiedzi

Dzielnie pracowaliśmy nad tym, aby stworzyć dla Was całkiem nowy, zupełnie BOMBOWY, pełny zawirowań i wyjątkowy.
 • 3 odpowiedzi

Stawianie totemów i podstawowe zasady rozgrywki na mapie mangatang ItemV2

Po patchu ItemV2 0.4.4.0 i 0.4.5.0 jedynym miejscem na budowę na mapie jest biom początkowy (zielony) i tylko tutaj można postawić totemy.
 
 • 1 odpowiedź

Jak napisać post bez CODE.

Tworzymy nowy dokument tekstowy. Kopiujemy wzór naszego podania, a następnie wklejamy do naszego świeżo stworzonego dokumentu tekstowego. !!!UWAGA!!! KAŻDE PODANIE MA INNY WZÓR!!!   
Gdy mamy już wklejony wzór, ponownie zaznaczamy cały wzór tym razem w dokumencie tekstowym i kopiujemy go naszego tematu(...)
 • 0 odpowiedzi

Poradnik jak zainstalować Hurtworld NoSteam z EAC
Poradnik został podzielony na dwie główne części: Instalcja EAC i Uruchomienie gry Hurtworld. Na początku należy pobrać kompletną paczkę z naszym klientem gry Hurtworld. W tym celu wchodzimy na stronę http://hw69.pl/download i pobieramy najnowszą wersję klienta. Na dzień dzisiejszy jest to wersja 0.3.8.4 z EAC.

 
 
 
Instalacja EasyAntiCheat (EAC)
1. Pobranego klienta gry wypakowujemy w dowolnym miejscu, np w swoim katalogu z grami.

 
2. Przechodzimy do katalogu z wypakowanym klientem. Następnie wchodzimy w katalog z EasyAntiCheat i uruchamiamy aplikację EasyAntiCheat_Setup.exe

 
3. W uruchomionym EasyAntiCheat_Setup.exe wybieramy następujące opcje:
Install Hurtworld Po czym klikamy dwa razy Next.

 
4. Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie będziemy mieli już zainstalowany EAC.

 
 
 
Uruchomienie gry
1. Przechodzimy do katalogu z wypakowanym klientem gry.

 
2. Uruchamiamy grę klikając dwukrotnie w plik Hurtworld.exe (nie HurtworldClient.exe)

 
3. Wciskamy klawisz F1 i wpisujemy komendę z IP serwera w formacie "connect s1.hw69.pl" i wciskamy enter.

 
4. Następuje łączenie się z serwerem Hurtworld. W tym czasie możemy schować konsolę wciskając ponownie F1.
 
 
 
Konsola przydaje się czasami podczas gry. Wpisując odpowiednie komendy możemy np:
zabić swoją postać wpisując /kill uruchomić debug mode (aby np zobaczyć swoje FPS) wpisując /debug 1  
Jeśli nadal jest coś nie jasne piszcie pod poradnikiem postaramy się pomóc
 • 16 odpowiedzi

Po jednym dniu po WIPE.
Ekipa Hw69 z s6 pozdrawia, miłej gry.
 • 2 odpowiedzi

Ukazała się właśnie aktualizacja Hurtworld ItemV2 Experimentalpatch 0.4.7.0
 
Poprawione zostały wizualne elementy broni AR15 i AWM, które mogą mieć losowy wygląd, przy tym na te ładniejsze na pewno będzie trudniej natrafić. Dodane zostało też wiertło do rajdowania, które składa się tylko z 2 elementów i oczywiście benzyny, natomiast już nie trzeba się martwić o przegrzanie. Dodane również zostały nowe ustawienia lootmode i możliwość włączania/wyłączania bunnyhopping.
 
Pełna lista zmian:
Most clothing and some weapons now have a range of different looks, one is selected based on probability when the item is created. Some looks are much rarer than others Items with internal storage (like items that can take attachments) can now be inspected through the right click context menu, this allows you to see what items are equipped in what slots and see their tooltips Weapon attachments have been configured for the AR15 and AWM rifles, when an attachment is equipped (by dragging the attachment into the item or into a slot in the inspection window) the attachment it is replacing will be destroyed Server loot mode can now be configured, choose between: None, BackpackOnly, BackpackOnlyPlusOne, BackpackOnlyPlusTwo, BackpackOnlyPlusThree, Everything or DestroyAll Bunnyhop friction can now be set on or off through 'bhopfriction <true/false>' Improved shot validation in third person to properly account for camera offset Added world item meshes for Stone Brick and Armor Panel construction materials Reduced compass world item scale to a sensible level Fixed a bug that was causing player animation transitions to become much longer than intended The raid drill has been reintroduced and simplified by removal of the coolant mechanic Set a more aggressive falloff profile for several creature sounds (so distance has an increased effect on volume) Roaches can now spawn with doors in the right attachment slot Improved subframe primary input detection to make it easier to single fire automatic weapons  

Najnowszy klient ItemV2 NoSteam dostępny do pobrania w dziale download.
 • 0 odpowiedzi

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×