Jump to content
!Dark!

Prace techniczne na serwerze TS3

Recommended Posts

Właśnie zostały ukończone prace techniczne na naszym serwerze TS3. Celem było ograniczenie ilości dropów i zmniejszenie pingu. Przekonwertowana została także baza danych przez co osoby, które mają przypisane kanały w zakładkach mogą nie trafiać na swój kanał na serwerze. Jeśli pojawią się jakieś problemy z połączeniem piszcie w tym temacie, będzie jeszcze kilka dni otwarty.

bigts3bg.thumb.png.9d476248074334a5fc2b58bca0103efe.png

• Like 3
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By ciprok
      Nick: ciprok UniqueID:  RhlN1q02cpofgCiw+PyTCMDAA5Q= Pierwsza Wizyta: pierwszy raz zawitałem na ts  w grudniu 2018 r Data urodzenia: 29.06.2001 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 7  Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 5,5  Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery) : posiadałem 2 serwery na team speak (publiczny 64 sloty i prywatny 30 slotów ) Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) Ponieważ na tym ts bywa dużo rozgarniętych ludzi z którymi można normalnie pogadać czy pośmiać się. Na tym ts codziennie korzystam z niego grając z ekipą.   Rozmiar buta: 39,5 Kilka słów o sobie: (minimum 5 zdań wielokrotnie złożonych) Mam na imię Paweł. W wrześniu zostanę  uczniem 3 kl Technikum informatycznego , jak już można się domyśleć interesuje się  informatyką i ekstremalną jazdą na quadzie/motorze . Lubię grać  w gry wideo  i  bawić się w programowanie (zmieniać wartości w grach , oraz amatorsko programuje strony głównie używam html , js oraz css ) oprócz tego  prowadziłem serwer w minecraft. Jestem osobą pomocną gdy tylko jest okazja do pomocy staram się pomagać. Czasami bywam trochę nerwowy ale staram się nad tym panować  Czas na TS:  +5 h dziennie  Co zmieniłbyś na Serwerze:  na tą chwile wydaje mi się że ts jest dobrze zrobiony   Co chciałbyś robić: (za co chciałbyś odpowiadać jako Starszy Admin, jeśli już do tego dobrniesz)  Na razie nie mierzę tak wysoko, lecz gdy dostał bym taką propozycję chciałbym odpowiadać za "wsparcie techniczne" oraz "rekrutacje" i  pomagał osobą aby  ich odciążyć z pracy na ts "Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera"
    • By binkos2141
      -Nick: 2141
      -Unikalne id: qY+KuCPGPTbOgjm36t/Jaz0OcSc=
      -Pierwsza wizyta: dokładnej daty nie znam ale było to pod koniec wakacji 2018
      -Data urodzenia: 21.08.2001
      -Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8
      -Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 9
      -Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery) pełnilem role administatora ts3 na  teamspeaku popularnego serwera Minecraft 
      -Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) Latem 2018 gadaliśmy jeszcze z kolegami na SKYPE ale jeden z nas miał kolegę który pokazał nam ten serwer ts3 i to wtedy założyliśmy swój kanał prywatny, administracja okazała się bardzo miła i po chwili rozmowy otrzymaliśmy kanał prywatny. Od tego czasu siedzimy na ts. Jeszcze nie spotkała mnie tu żadna przykrość dlatego nie zamierza zmieniać serwera ts3 i siedzieć dalej tutaj.
      -Rozmiar buta: 44,5
      -Kilka słów o sobie: Jestem Bartek i mam 17. Wolny czas spędzam na waszym ts3 grając z kolegami w Leauge Of Legends. Interesuje się piłką nożną, gram w amatorskim klubie Barbarzyńcy. To chyba wszystko co mogę o sobie powiedzieć.
      -Czas na TS: od 7-8 h do nawet 10-12
      -Co zmieniłbyś na Serwerze: Według mnie aktualnie server jest na wysokim poziomie i nie wymaga zadnych zmian
      -Co chciałbyś robić: (za co chciałbyś odpowiadać jako Starszy Admin, jeśli już do tego dobrniesz) pomagać tak często jak tylko można na centrum pomocy i zaprzyjaźnić się z całą administracją.
      -Zapoznałam  się z regulaminem działu i regulaminem Serwera.
    • By klasiu
      Nick: KlaSiu UniqueID: FsvC/ymAN4BulTx/AUZo3dqDZvc= Pierwsza Wizyta: 2019-06-16 12:20:29 + w roku 2018 i 2017 lecz nie pamiętam dat  i byłem na innym ip gdyż miałem innego kompa  Data urodzenia: 20.04.2003 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8/10 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 6/10 miałem dużą przerwe od ts pare rzeczy zapomniałem Kariera na TS3: Admin ts time4u.pl ( serwer modliszki) Dlaczego ten TS?: Gram ze znajomymi + pełnię funkcje helpera więc myślę że nie było by nic złego zająć się też ts. Rozmiar buta: XD 44 Kilka słów o sobie: Mam na imię Paweł znam się w miarę na ts'ie  , w wolnym czasie lubię pomagać ludziom jestem starszym administratorem serwera FiveM potrafię obsługiwać się komendami jak i kartą banów, zdam dosyć dobrze społeczność jak i  mam wmiarę cierpliwość do żmudnych pytań i odpowiedzi. Czas na TS:  tak jak na serwerze do 9h może więcej bądź mniej o 4h Co zmieniłbyś na Serwerze: myślę że na ten moment wszystko jest  dobrze prowadzone jak i zrobione ;D Co chciałbyś robić: Chciałbym zajmować  się centrum pomocy oraz resztą osób z niższą posadą [podpowiadać pomagać] i resztą przydzielonych mi zadań przez odgórną administracje "Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera"  
    • By natalia
      Nick: Sekretarka Madaniego
      UniqueID: o0UNVwOaojv3RFp1LZkagPnp6fU=
      Pierwsza Wizyta: (dokładna data) 12.07.2019 00:57:39
      Data urodzenia: 21.05.2001
      Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8
      Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 7
      Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery) Pełniłam funkcję nowej administratorki na prywatnym serwerze na którym grało ok 50 osób.
      Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) Wybrałam ten ts ponieważ jako jeden z nielicznych jest dobrze rozbudowany i posiada ogarnieta administracje. Wybrałam go też dlatego ponieważ  wiekszosc swojego dnia spedzam na tym własnie ts, poznałam tu bardzo fajna administracje i uzytkowników. 
      Rozmiar buta: 39 
      Kilka słów o sobie: (minimum 5 zdań wielokrotnie złożonych) Mam na imie Natalia mam 18 lat. W wolnym czasie czytam ksiażki i oglądam seriale/filmy dokumentalne i psychologiczne. Interesuje sie rysowaniem, muzyka, i literaturą. Lubię poznawac nowe osoby i zawierać nowe znajomosci. Kocham zwierzęta a zwłaszcza psy.
      Czas na TS: od 10 do 12 h dziennie.
      Co zmieniłbyś na Serwerze: Nic. Moim zdaniem ten serwer jest dobrze rozbudowany.
      Co chciałbyś robić: (za co chciałbyś odpowiadać jako Starszy Admin, jeśli już do tego dobrniesz) Chciałabym pomagac uzytkowniką tego TS i umilac im pobyt na tym TS żeby chetniej tu wracali i przyprowadzali znajomych.
      Zapoznałam  się z regulaminem działu i regulaminem Serwera.

• By Filipino
      Nick:  Filip UniqueID:  34asCeAq+QZ3pInjkbzVViI4WgA= Pierwsza Wizyta: 09.02.2019 16:39:56(po formacie i wymianie całego kompa, ogólnie to był jakoś 2lata temu) Data urodzenia: 08.07.2003 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]:  8 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]:  zapewne słabe 8, ale szybko się uczę Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery). Więc, tak ogólnie byłem adminem na 2 ts publicznych Flamespeak.pl oraz nerdzimy.eu, oraz na jedenym ts serwerowym oraz ekipowym (hell-speak.pl, ts HellFire). Odszedłem od nich, ponieważ nie miałem czasu wtedy na bycie administratorem oraz nawet graczem gier(powody rodzinne) Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) Ponieważ, dużo spędzam na nim  czasu ostatnio i gram z ,,ekipą", która tu siedzi. Na tym ts najczęściej się ogólnie znajduje, nieraz wejdę na inny ts, ale to na max 2h. Rozmiar buta:  43 Kilka słów o sobie Więc, zacznijmy od tego, że mam na imię Filip. Liczę sobie zaczętych wiosen 17. Interesuję się pływaniem i piłką nożną, w wolnych chwilach wychodzę na rower lub na basen. Po wakacjach idę do technikum na Elektronikę, jeżeli to kogoś obchodzi, gdzie spędzę najbliższe 4 lata swojego życia :D. W wolnym czasie spotykam się wraz ze znajomymi na świeżym powietrzu, robiąc coś na co mamy ochotę.  Czas na TS: Do końca wakacji nawet do 5-6h, jak nigdzie nie wyjdę. Gdy zacznie się szkoła ten czas ograniczy się do 2-3h dziennie i to już jest maksimum, jaki będę chciał poświęcić czas na komputer.  Co zmieniłbyś na Serwerze W zasadzie nic bym nie zmieniał, wydaje mi się, że na razie nie potrzeba żadnych zmian na nim, jednak jakbym coś wymyślił to dam powiem wam o tym. Co chciałbyś robić: (za co chciałbyś odpowiadać jako Starszy Admin, jeśli już do tego dobrniesz) Prowadziłbym eventy serwerowe, które moim zdaniem są na pożądane przez użytkowników na ts.  
       "Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera"
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...