Jump to content
!Dark!

Prace techniczne na serwerze TS3

Recommended Posts

Właśnie zostały ukończone prace techniczne na naszym serwerze TS3. Celem było ograniczenie ilości dropów i zmniejszenie pingu. Przekonwertowana została także baza danych przez co osoby, które mają przypisane kanały w zakładkach mogą nie trafiać na swój kanał na serwerze. Jeśli pojawią się jakieś problemy z połączeniem piszcie w tym temacie, będzie jeszcze kilka dni otwarty.

bigts3bg.thumb.png.9d476248074334a5fc2b58bca0103efe.png

• Like 3
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By sumik123511
      Twój nick: Sumik
      Unique ID: /EdmD3vhP1cRnV1DBeg4HREbtjeg=
      Data nadania blokady: Ponad 3-4 miesiące temu
      Nick moderatora: Mateo0192
      Powód blokady: Nwm chlop ma cos z glowa daje bana za wyzywanie kiedy mi dal perma na x3 gdy znalazł jakis nie dzialajacy plisk sprzed roku w hw wazacy 0.01kb
      wtedy gralem na steamowych serwerach i po otrzymaniu bana na jednym usuwałem to calkiem ale tem jeden maly sie jakos ostal przepraszam ;/
    • By !Dark!
      Jeśli chcesz zostać Adminem na serwerze TeamSpeak, stwórz nowy temat według wzoru:

!!! Wzór nazwy tematu:
      [TS3] <Nick na TS3>  
      !!! Wzór treści tematu: (treść w nawiasach usuń/zastąp odpowiedziami)
      Nick:  UniqueID:  Pierwsza Wizyta: (dokładna data) Data urodzenia:  Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]:  Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]:  Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery) Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) Rozmiar buta:  Kilka słów o sobie: (minimum 5 zdań wielokrotnie złożonych) Czas na TS:  Co zmieniłbyś na Serwerze:  Co chciałbyś robić: (za co chciałbyś odpowiadać jako Starszy Admin, jeśli już do tego dobrniesz)  

!!! Wymagania:
      Tworząc podanie każdy musi posiadać identyczny nick na TSie jak i na forum. W przypadku, kiedy nick w trakcie używania Serwera został zmieniony, a użytkownik chce go zmienić na forum musi skontaktować się z Adminem w celu zmiany nicku. Podania z różniącymi się nickami będą odrzucone z automatu. Podanie nie napisane według wzoru będzie odrzucone z automatu. Na naszym Serwerze szukamy osób kompetentnych, dlatego bardzo ważne jest dla nas, aby każdy Admin, DJ czy inna ranga funkcyjna potrafiła poprawnie pisać i wysławiać się. Dlatego każdy z punktów wymagających minimalnej liczby zdań jest odpowiednio oznaczony. Jako zdanie rozumie się zdanie wielokrotnie złożone (to takie z 2-3 czasownikami, między którymi są przecinki). Podania w których liczba zdań lub wymagania konkretnego punktu nie będą spełnione, będą z automatu odrzucane. W wypadku kiedy podanie zostanie odrzucone z powodów wymienionych w w.w. punktach użytkownik ma możliwość złożenia podania od początku w nowym temacie, ale tym razem zgodnego z wymaganiami.

!!! WAŻNE!
      Każdy kto chce zostać administratorem musi zdawać sobie sprawę, że bycie Adminem to również obowiązek. Nie każę Wam nadkładać życia na tsie nad życie prywatne, jednak jeśli już coś zadeklarujecie to musicie się z tego wywiązać.

Pod wypełnionym wzorem należy dodać "Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera"
    • By FaFeLeK
      Nick: FaFeLeK UniqueID: PO7UKGf/W64Fzn8qxrMp9P2PT4U= Pierwsza Wizyta: 29.11.2019 00:14:24 Data urodzenia: 03.07.2002 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]:7 Kariera na TS3:kiedyś na swoim ts robiłem rangi itp  Dlaczego ten TS?: Ponieważ gram na naszej serwerowni,na Ts przesiaduję po kilka ładnych godzin dziennie. Czasami administracja ma dużo na głowie i chętnie bym pomógł i odciązył ich troszkę by było jeszcze lepiej.(choć nie wiem czy to możliwe bo jest super) Rozmiar buta: 43 Kilka słów o sobie: Nazywam się   Janek. Mam 17 lat. Moim hobby jest  granie . Słucham różnych piosenek  nie ograniczam się do  jednego   gatunku , ale najczęściej  jest to rap.  Mój ulubiony kolor to  czerwony.  Obecnie jestem singlem .  Jeśli chodzi o mój charakter to jestem miły . Jestem osobą tolerancyją i komunikatywną. Nie mam problemów w nawiązywaniu kontaktów jak i prowadzeniu konwersacji. Uważam też,że jestem osobą odpowiedzialną spokojną i kulturalną. Czas na TS: Różnie , nawet do 10 godzin  Co zmieniłbyś na Serwerze: Dodał bym 1 pod kanał  dla helperów   a tak po za tym bym nic nie zmieniał bo  administracija dobrze opiekuje się serwerem  Co chciałbyś robić: Chciałbym pomagać utrzymywać porządek na ts,rozwiązywać konflity między użytkownikami. Także pomóc administracji w prowadzeniu serwera choć i tak uważam,że świetnie sobie radza jednakże zdażają się sytuacje,że jest dość późno i nie ma kogoś kto mógłby podejść w sprawie ts
    • By Dalmianek
      Nick:  Dałmianek UniqueID:  E31rimup7CVQebobXtRSTo6cTls= Pierwsza Wizyta: Bodajże 20.11.2019r. Data urodzenia:  20-05-1999 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]:  9/10 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]:  8/10 Kariera na TS3: Prowadziłem parę swoich TS3, głównie publiczne średnio od 100 osób online wzwyż. Parę razy również zdarzyło się  być adminem na innych serwerach. Dlaczego ten TS?: Chciałbym wesprzeć kolegów z administracji TS3 w ich obowiązkach. Jestem St. Helperem na tej serwerowni także jestem jako tako rozpoznawalny przez ludzi i mam z nimi dobry kontakt. Przesiaduję na ts3 parę godzin dziennie także myślę, że pomoc zawsze się przyda. Rozmiar buta:  45,5 Kilka słów o sobie: Na imię mam Konrad, jak można zauważyć po dacie urodzenia mam 20 lat. Aktualnie uczęszczam do klasy maturalnej w technikum informatycznym we Wrocławiu. Należę głównie do osób spokojnych z dużym poczuciem humoru, co można zauważyć przy rozmowie ze mną  . Chętnie zasilę grono administracji TS3, osoby z administracji wiedzą, że nie należę do osób, które się opierdzielają tylko wykonują swoją pracę należycie. Interesuję się programistyką, głównie programowanie aplikacji internetowych aczkolwiek chciałbym iść na programistykę gier komputerowych.  Czas na TS:   W tygodniu jest to parę bitych godzin myślę że przynajmniej od 4 godzin wzwyż. W weekendy 7-10 godzin minimum z częstymi nockami Co zmieniłbyś na Serwerze:  Nie ma do czego się przyczepić. Co chciałbyś robić: Wprowadziłbym parę eventów, przykładowo oprócz Idola wprowadziłbym również eventy typu Turniej BeatBox etc. etc. Oraz głównie pilnować porządku na serwerze, aby użytkownicy przestrzegali regulamin. Zapoznałem się z regulaminem tego działu i regulaminem Serwera.
    • By Kampai
      Nick: ϟ Kampai UniqueID: zAanJ4G/nyTfOp+GFwtLBtdDgo8= Pierwsza Wizyta: W 2016 roku, ale nie pamiętam dokładnej daty Data urodzenia: 28.09.2001 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 8 Kariera na TS3: Posiadałem własne serwery teamspeak oraz pełniłem funkcje Admina na waszym serwerze. Dlaczego ten TS?: Wybrałem tego teamspeak'a ponieważ, posiadam tutaj N.helpera. Używam go na co dzień w celu pomagania i rozmawiania z ekipą.  Rozmiar buta:  43 Kilka słów o sobie:  Tak, jak większość wie mam na imię Kacper. Mieszkam w województwie mazowieckim. W wolnym czasie spędzam czas na Teamspeak'u przy czym grając w gierki. Jestem osobą cichą oraz opanowaną, ale czasami każdemu może podnieść się ciśnienie. Interesuje się elektroniką samochodową oraz grami komputerowymi. Czas na TS:  Od 2-4h, nie raz nawet więcej. Co zmieniłbyś na Serwerze:  Nic bym nie zmienił, ponieważ według mnie jest wszystko dobrze zrobione. Co chciałbyś robić: Oczywiście, pomagać innym oraz nie nadużywać swojej posady. Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...