Jump to content
!Dark!

Prace techniczne na serwerze TS3

Recommended Posts

Właśnie zostały ukończone prace techniczne na naszym serwerze TS3. Celem było ograniczenie ilości dropów i zmniejszenie pingu. Przekonwertowana została także baza danych przez co osoby, które mają przypisane kanały w zakładkach mogą nie trafiać na swój kanał na serwerze. Jeśli pojawią się jakieś problemy z połączeniem piszcie w tym temacie, będzie jeszcze kilka dni otwarty.

bigts3bg.thumb.png.9d476248074334a5fc2b58bca0103efe.png

• Like 3
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Muurio
      Nick: Muuurio UniqueID: 274/3VVQn3CzJTWHOgMcJyKNNz2WdYE= Pierwsza Wizyta: 27.05.2017 Data urodzenia: 03.08.2003 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]:  9 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]:  7 Kariera na TS3: Byłem moderatorem na 2 serwerach, kiedyś tworzyłem rangi i zajmowałem się ustawianiem permisjii dla różnych rang lecz potrzebowałbym szybkie przypomnienie ponieważ było to dość dawno temu :/. Dlaczego ten TS?: Rekrutuje na tym teamspeaku bo jestem tu od dawna, jest przyjemna atmosfera. Administracja jest bardzo miła jak i niektórzy użytkownicy, oczywiście trafiają się tacy których zachowanie jest nieodpowiednie i łamiące regulamin i takie osoby trzeba nauczyć dobrego zachowania na TS. Rozmiar buta: 45/46 Kilka słów o sobie: Nazywam się Jakub, mieszkam w Bielsku-Białej. Moim ulubionym sportem jest koszykówka. W wolnym czasie gram w gry i jeżdżę na rowerze i quadzie. Uczęszczam do technikum informatycznego i bardzo lubię składać komputery ;). Lubię poznawać nowe osoby i dużo rozmawiać, jestem osobą społeczną i miło spędzam czas w towarzystwie. Nie jestem toksyczny ani nie krzyczę do mikrofonu. Czas na TS: Przeważnie wchodziłbym wieczorem tak od 18-22/23 czyli około 4-5h Co zmieniłbyś na Serwerze: W przyszłości zmieniłbym ilość podkanałów ponieważ jest ich dość dużo i trzeba długo scrollować żeby znaleźć swój kanał. Co chciałbyś robić: Jako SA chciałbym być bardziej zaangażowany w życie teamspeaka, na pewno bardzo fajne byłyby różne eventy na których można by było zdobyć jakąś unikatową rangę.     Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera

• By wolfm15
      Wzór treści tematu:
      Nick: Wolfm15 UniqueID: SNHArnpIzCnuHWSalrbC8BrSmbA= Pierwsza Wizyta:  23.08.2018 (pod koniec wakacji 2018) Data urodzenia:  15.12.2004 Wiedza o TS3 od strony Usera:  9 Wiedza o TS3 od strony Admina : 9
        Kariera na TS3:  Byłem administratorem na wielu serwerach prywatnych. Tworzyłem Rangi, Kanały, banowałem oraz wyrzucałem ludzi z serwera. myślę ze moje doświadczenie jest wystarczające.
        Dlaczego ten TS?:  Ponieważ Siedzę tutaj już od dłuższego czasu i widzę jacy ludzie czasem mogą być upierdliwi. Chciałbym Pomóc w utrzymaniu porządku oraz wprowadzić jeszcze milsza atmosferę niż jest teraz.
        Rozmiar buta:  42
        Kilka słów o sobie: Cześć nazywam się Maks mam 14 lat. Mam 2 Pasje: Pierwszą jest jazda Konna zaś drugą jest ASG-AirSoftGun (dla mniej wtajemniczonych jest to strzelanie do siebie z replik karabinów). wolny czas spędzam na graniu w cs'a oraz HW oczywiście komunikując się przez najlepszego TeamSpeak'a Hw69 . Na waszym Serwerze większość czasu spędzam z Moim Przyjacielem Incognito także myślę że w razie potrzeby mam sprawdzone źródło informacji. Mam nadzieje, że w przyszłości będę miał ten zaszczyt opowiedzieć o sobie więcej na rozmowie rekrutacyjnej. ❤️
        Czas na TS: Praktycznie codziennie wieczorami (19-23) 
        Co zmieniłbyś na Serwerze: Przede wszystkim chciał bym poprawić atmosferę na bardziej przytulną. Chciał bym tez aby użytkownicy naszego TS3 się bardziej ze sobą zintegrowali aby to zrobić chciał bym zorganizować rożnego rodzaju eventy i nie tylko.. 
        Co chciałbyś robić: Nawet gdybym dostał wyższa range nie uważał bym się za najważniejszego, dla mnie najważniejsze było by to aby użytkownicy czuli eis swobodnie i zapraszali swoich przyjaciół by nasz TS się powiększał.  
                                                                                           ~~ Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera~~

[Rozdzielam Pytania aby Podanie było bardziej przejrzyste :)]
      Edit: Co prawda nie mam 16 lat lecz myślę, że spełniam wszystkie wymogi dotyczące znajomości regulaminu jak i  ogólnego rozgarnięcia.
    • By natalia
      Nick: Natalka
      UniqueID: o0UNVwOaojv3RFp1LZkagPnp6fU=
      Pierwsza Wizyta: (dokładna data) 12.07.2019 00:57:39
      Data urodzenia: 21.05.2001
      Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 7
      Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 6
      Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery) Pełniłam funkcję nowej administratorki na prywatnym serwerze na którym grało ok 50 osób. Oraz pelniłniła funkcje administratorki na serwerze na którym siedzi około 30 osób.
      Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) Wybrałam ten ts ponieważ jako jeden z nielicznych jest dobrze rozbudowany i posiada ogarnietą administracje. Wybrałam go także dlatego że spedzilam na tym serwerze wiekszosc swojego czsu oraz poznałam tu bardzo fajnych użytkowników. 
      Rozmiar buta: 39 
      Kilka słów o sobie: (minimum 5 zdań wielokrotnie złożonych) Mam na imie Natalia mam 18 lat. W wolnym czasie czytam ksiażki i oglądam seriale/filmy dokumentalne i psychologiczne. Interesuje sie rysowaniem, muzyka, i literaturą. Lubię poznawac nowe osoby i zawierać nowe znajomosci. Kocham zwierzęta a zwłaszcza psy.Jestem także bardzo pomocna osoba i chętna do pomagania ludzia którzy zgubili droge.
      Czas na TS: od 10 do 12 godzin w tygodniu a w weekendy od 6 do 8 godzin.
      Co zmieniłbyś na Serwerze: Nic. Moim zdaniem ten serwer jest dobrze rozbudowany.
      Co chciałbyś robić: (za co chciałbyś odpowiadać jako Starszy Admin, jeśli już do tego dobrniesz) Chciałabym pomagac uzytkowniką tego TS i umilac im pobyt na tym TS żeby chetniej tu wracali i przyprowadzali znajomych. Oraz chciałabym prowadzic ciekawe eventy.
      Zapoznałam  się z regulaminem działu i regulaminem Serwera.
        POZDRAWAIM BARDZO SERDECZNIE ❤️

• By Filipino
      Nick:  Filip Ꞥ₳₮₭₳  UniqueID:  34asCeAq+QZ3pInjkbzVViI4WgA= Pierwsza Wizyta: (dokładna data) 09.02.2019 16:39:56(po formacie i wymianie całego kompa, ogólnie to był jakoś 2lata temu) Data urodzenia:  08.07.2003 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]:  8 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]:  7/8 Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery) Więc, tak ogólnie byłem adminem na 2 ts publicznych Flamespeak.pl oraz nerdzimy.eu, oraz na jednym ts serwerowym oraz ekipowym (hell-speak.pl, ts HellFire). Odszedłem od nich, ponieważ nie miałem czasu wtedy na bycie administratorem oraz nawet graczem gier(powody rodzinne). Obecnie byłem właścicielem prywatnego ts dla znajomych. Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) Ponieważ, dużo spędzam na nim  czasu ostatnio i gram z ,,ekipą", która tu siedzi. Na tym ts najczęściej się ogólnie znajduje, nieraz wejdę na inny ts, ale to na max 2h. Rozmiar buta:  Nike 43 Adidas 42,5 Kilka słów o sobie: (minimum 5 zdań wielokrotnie złożonych) Więc, zacznijmy od tego, że mam na imię Filip. Liczę sobie zaczętych wiosen 17. Interesuję się pływaniem i piłką nożną, w wolnych chwilach wychodzę na rower lub na basen. Po wakacjach idę do technikum na Elektronikę, jeżeli to kogoś obchodzi, gdzie spędzę najbliższe 4 lata swojego życia :D. W wolnym czasie spotykam się wraz ze znajomymi na świeżym powietrzu, robiąc coś na co mamy ochotę.  Czas na TS:  Zaczęła się szkoła więc, max godzin ile bym chciał poświęcać na ts i ogólnie na kompa to 4 godziny Co zmieniłbyś na Serwerze:  W zasadzie nic bym nie zmieniał, wydaje mi się, że na razie nie potrzeba żadnych zmian na nim, jednak jakbym coś wymyślił to dam powiem wam o tym. Co chciałbyś robić: (za co chciałbyś odpowiadać jako Starszy Admin, jeśli już do tego dobrniesz) Być jednym z osób, które prowadziłaby eventy serwerowe.   
      "Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera"
    • By Pemower
      Nick: ♥PeMoWeR♥ UniqueID: ☣ERS☣♥PeMoWeR♥ Pierwsza Wizyta: 17 kwietnia 2019 Data urodzenia: 04.09.2002 Wiedza o TS3 od strony Usera :  10 Wiedza o TS3 od strony Admina:  5 Kariera na TS3: Moderator/YT Dlaczego ten TS?:  Część. Na wstępie chciałbym podziękować za możliwość brania udziału w procesie rekrutacyjnym (pomocnika ts-a). Mam na dzieje ze w dalszym rozwinięciu pozwolę się dać wam bardziej poznać.
      Przez te 6 mies. Zaznajomiłem się z regułami i obyczajowością panującą na tym ts. Przez ten okres miałem okazje poznać wiele osób, z którymi utrzymuje kontakt. Wasz ts oferuje perspektywę dalszego rozwijania moich zamiłowań i pasji. Dlatego tez postanowiłem aplikować na to stanowisko.
      Ze swojej strony mogę zaoferować profesjonalne podejście do każdego użytkownika i chęć rozwiązywania niekiedy prozaicznych sytuacji.
      Swoją kandydaturę popieram swoim 6 mies. Stażem na Waszym ts, dzięki temu obficie zaznajomiłem się ze standardami, które tu panują. Wasz ts to pasmo wyjątkowych chwil spędzonych wraz z użytkownikami. Wasz ts pozwala mi zdobywać nowe kontakty i spędzać przyjemnie czas w Waszym gronie. Rozmiar buta: 42 Kilka słów o sobie: Nazywam się Przemek mam lat 17. Na co dzień w wolnym czasie, którego mam sporo spędzam czas przed komputerem np. pracując czy relaksując się przy grach korzystając z waszego ts. Moją pasją jest freeride chętnie wyjeżdżam na hopy gdzie wraz z innymi mogę podzielać swoja pasje. Chętnie opowiem o sobie więcej podczas rozmowy, którą mam nadziej da nam się odbyć. Czas na TS: Średnio 7-12godz  Co zmieniłbyś na Serwerze: Przede wszystkim chciałbym moc organizować rozmaite eventy i brać bardziej czynny udział w życiu serwera osobiście uważam, że wykazując własną inicjatywę można wprowadzić wiele pozytywnych zmian- Wystarczy kreatywnie pomyśleć. Co chciałbyś robić: Pragnę swoja osobowością pomagać innym oraz utrzymywać "teamspeak" w należytym porządku. Z wyrazami szacunku ♥PeMoWeR♥ "Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera"  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...