Jump to content
!Dark!

Prace techniczne na serwerze TS3

Recommended Posts

Właśnie zostały ukończone prace techniczne na naszym serwerze TS3. Celem było ograniczenie ilości dropów i zmniejszenie pingu. Przekonwertowana została także baza danych przez co osoby, które mają przypisane kanały w zakładkach mogą nie trafiać na swój kanał na serwerze. Jeśli pojawią się jakieś problemy z połączeniem piszcie w tym temacie, będzie jeszcze kilka dni otwarty.

bigts3bg.thumb.png.9d476248074334a5fc2b58bca0103efe.png

 • Like 3
 • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By !Dark!
   Jeśli chcesz zostać Adminem na serwerze TeamSpeak, stwórz nowy temat według wzoru:
    
   !!! Wzór nazwy tematu:
   [TS3] <Nick na TS3>  
   !!! Wzór treści tematu: (treść w nawiasach usuń/zastąp odpowiedziami)
   Nick:  UniqueID:  Pierwsza Wizyta: (dokładna data) Data urodzenia:  Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]:  Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]:  Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery) Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) Rozmiar buta:  Kilka słów o sobie: (minimum 5 zdań wielokrotnie złożonych) Czas na TS:  Co zmieniłbyś na Serwerze:  Co chciałbyś robić: (za co chciałbyś odpowiadać jako Starszy Admin, jeśli już do tego dobrniesz)  
    
   !!! Wymagania:
   Tworząc podanie każdy musi posiadać identyczny nick na TSie jak i na forum. W przypadku, kiedy nick w trakcie używania Serwera został zmieniony, a użytkownik chce go zmienić na forum musi skontaktować się z Adminem w celu zmiany nicku. Podania z różniącymi się nickami będą odrzucone z automatu. Podanie nie napisane według wzoru będzie odrzucone z automatu. Na naszym Serwerze szukamy osób kompetentnych, dlatego bardzo ważne jest dla nas, aby każdy Admin, DJ czy inna ranga funkcyjna potrafiła poprawnie pisać i wysławiać się. Dlatego każdy z punktów wymagających minimalnej liczby zdań jest odpowiednio oznaczony. Jako zdanie rozumie się zdanie wielokrotnie złożone (to takie z 2-3 czasownikami, między którymi są przecinki). Podania w których liczba zdań lub wymagania konkretnego punktu nie będą spełnione, będą z automatu odrzucane. W wypadku kiedy podanie zostanie odrzucone z powodów wymienionych w w.w. punktach użytkownik ma możliwość złożenia podania od początku w nowym temacie, ale tym razem zgodnego z wymaganiami.
      
    
   !!! WAŻNE!
   Każdy kto chce zostać administratorem musi zdawać sobie sprawę, że bycie Adminem to również obowiązek. Nie każę Wam nadkładać życia na tsie nad życie prywatne, jednak jeśli już coś zadeklarujecie to musicie się z tego wywiązać.
    
    
   Pod wypełnionym wzorem należy dodać "Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera"
  • By FrostyPrasley38
   Nick: ♥♥♥fяσѕтєк♥♥♥
   UniqueID: z1HUBqoqVtS93kEFS2mDg5Cgs34=
   Pierwsza Wizyta: Pierwszy połączony 25.01.2019 20:54:37
   Data urodzenia: 10.06.2002
   Wiedza o TS3 od strony Usera: 6
   Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 5
   Kariera na TS3: Pełniłem funkcję twz. ROOT na ts3 jak i na owym ts miałem "Admina"
   Dlaczego ten TS?: Ponieważ z powodu spraw rodzinnych byłem zmuszony zrezygnować i przez moją nieaktywność chciałem prosić o przywrócenie mnie na to stanowisko.
   Rozmiar buta: 42-42,5
   Kilka słów o sobie: Mam na imię Patryk mam 17 lat. Moimi zainteresowaniami są informatyka i modelarstwo i tym podobne. Jestem kulturalną osobą w grze jak i na ts.
   Czas na TS: Zwykle jestem w tygodniu koło 5-6h dziennie zwykle wieczory w weekend trochę dłużej.
   Co zmieniłbyś na Serwerze: Dla mnie wszystko jest dobrze zrobione na tym ts3. Jest tutaj ład i porządek.
   Co chciałbyś robić: Moim głównym zadaniem jest pomaganie kolegom z administracji jak i innym graczom. Chciałbym poprawić swoją aktywność.
    
   Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera.
  • By Axel123
   Mam problem z wejściem na serwer. Dostaję komunikat taki jak w tytule, i nic nie mogę zrobić. Początkowo myślałem że odbywają się jakieś prace nad serwerem itp. ale mój kolega z którym mieliśmy pograć i pogadać normalnie na serwerze był i nawet aktualnie jest. Dodam że reszta serwerów działa normalnie i nie ma żadnych problemów. Nick na ts: Axel
    
   Ok można zamknąć temat. Odświerzył się czas systemowy 
  • By Muurio
   Nick: Muuurio UniqueID: 274/3VVQn3CzJTWHOgMcJyKNNz2WdYE= Pierwsza Wizyta: 27.05.2017 Data urodzenia: 03.08.2003 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]:  9 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]:  7 Kariera na TS3: Byłem moderatorem na 2 serwerach, kiedyś tworzyłem rangi i zajmowałem się ustawianiem permisjii dla różnych rang lecz potrzebowałbym szybkie przypomnienie ponieważ było to dość dawno temu :/. Dlaczego ten TS?: Rekrutuje na tym teamspeaku bo jestem tu od dawna, jest przyjemna atmosfera. Administracja jest bardzo miła jak i niektórzy użytkownicy, oczywiście trafiają się tacy których zachowanie jest nieodpowiednie i łamiące regulamin i takie osoby trzeba nauczyć dobrego zachowania na TS. Rozmiar buta: 45/46 Kilka słów o sobie: Nazywam się Jakub, mieszkam w Bielsku-Białej. Moim ulubionym sportem jest koszykówka. W wolnym czasie gram w gry i jeżdżę na rowerze i quadzie. Uczęszczam do technikum informatycznego i bardzo lubię składać komputery ;). Lubię poznawać nowe osoby i dużo rozmawiać, jestem osobą społeczną i miło spędzam czas w towarzystwie. Nie jestem toksyczny ani nie krzyczę do mikrofonu. Czas na TS: Przeważnie wchodziłbym wieczorem tak od 18-22/23 czyli około 4-5h Co zmieniłbyś na Serwerze: W przyszłości zmieniłbym ilość podkanałów ponieważ jest ich dość dużo i trzeba długo scrollować żeby znaleźć swój kanał. Co chciałbyś robić: Jako SA chciałbym być bardziej zaangażowany w życie teamspeaka, na pewno bardzo fajne byłyby różne eventy na których można by było zdobyć jakąś unikatową rangę.     Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera
    
  • By wolfm15
   Wzór treści tematu:
   Nick: Wolfm15 UniqueID: SNHArnpIzCnuHWSalrbC8BrSmbA= Pierwsza Wizyta:  23.08.2018 (pod koniec wakacji 2018) Data urodzenia:  15.12.2004 Wiedza o TS3 od strony Usera:  9 Wiedza o TS3 od strony Admina : 9
     Kariera na TS3:  Byłem administratorem na wielu serwerach prywatnych. Tworzyłem Rangi, Kanały, banowałem oraz wyrzucałem ludzi z serwera. myślę ze moje doświadczenie jest wystarczające.
     Dlaczego ten TS?:  Ponieważ Siedzę tutaj już od dłuższego czasu i widzę jacy ludzie czasem mogą być upierdliwi. Chciałbym Pomóc w utrzymaniu porządku oraz wprowadzić jeszcze milsza atmosferę niż jest teraz.
     Rozmiar buta:  42
     Kilka słów o sobie: Cześć nazywam się Maks mam 14 lat. Mam 2 Pasje: Pierwszą jest jazda Konna zaś drugą jest ASG-AirSoftGun (dla mniej wtajemniczonych jest to strzelanie do siebie z replik karabinów). wolny czas spędzam na graniu w cs'a oraz HW oczywiście komunikując się przez najlepszego TeamSpeak'a Hw69 . Na waszym Serwerze większość czasu spędzam z Moim Przyjacielem Incognito także myślę że w razie potrzeby mam sprawdzone źródło informacji. Mam nadzieje, że w przyszłości będę miał ten zaszczyt opowiedzieć o sobie więcej na rozmowie rekrutacyjnej. ❤️
     Czas na TS: Praktycznie codziennie wieczorami (19-23) 
     Co zmieniłbyś na Serwerze: Przede wszystkim chciał bym poprawić atmosferę na bardziej przytulną. Chciał bym tez aby użytkownicy naszego TS3 się bardziej ze sobą zintegrowali aby to zrobić chciał bym zorganizować rożnego rodzaju eventy i nie tylko.. 
     Co chciałbyś robić: Nawet gdybym dostał wyższa range nie uważał bym się za najważniejszego, dla mnie najważniejsze było by to aby użytkownicy czuli eis swobodnie i zapraszali swoich przyjaciół by nasz TS się powiększał.  
                                                                                        ~~ Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera~~
    
   [Rozdzielam Pytania aby Podanie było bardziej przejrzyste :)]
   Edit: Co prawda nie mam 16 lat lecz myślę, że spełniam wszystkie wymogi dotyczące znajomości regulaminu jak i  ogólnego rozgarnięcia.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...