Jump to content

nemfy2

Helper HW
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About nemfy2

• Rank
    [ Helper S1 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    ImxAdy
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    250

Recent Profile Visitors

39 profile views
  1. nemfy2

s1 [Przyjęte][Helper] ImxAdy

Postaram się być ^^
  2. nemfy2

Nie namawiam
  3. Podanie Zapraszam do wypowiadania sie

Edited by nemfy2
  4. nemfy2

Każdy może się wypowiedzieć.
  5. Nick na forum: nemfy2 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: 乡 ✪ImxAdy✪ `ᗢ` hw69.pl SteamID: 76561198236738242 Klan/Ekipa w jakiej grasz: OMEN Imię: Adrian Wiek: 17 *w marcu 18* Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Znam Znajomość gry: 4.5/5 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 3h+/w tygodniu, wiecej w weekend Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie w hurtworldzie, kiedyś musi być pierwszy raz Coś o sobie: (najlepiej około 5 zdań, tak żeby coś opisać, ale i nie przynudzać) Jestem zwykłym chłopakiem, który interesuje się grami komputerowymi, gram również w lola, rainbowa. Chodze do technikum ekonomicznego, z charakteru jestem raczej spokojny i miły Dlaczego Ty: Często jestem na serwie, raczej nikt nie żywi do mnie urazy, nie posiadam na koncie żadnych blokad (czyt. Mute/Ban). Będę się starać egzekwować regulamin w miare moich mocy
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...