Jump to content

Mashaa

Pener
  • Content Count

102
  • Last visited

• Days Won

7

Mashaa last won the day on April 2

Mashaa had the most liked content!

Community Reputation

82 Szlachetny

About Mashaa

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Masha
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    5k

Recent Profile Visitors

650 profile views
  1. ale wiesz że możesz złożyć propozycje żeby to nie dotyczyło x1000 czy x15
  2. a może powinno według zamysłu deweloperów dropi tylko na hangarach i hangary powinny byc głównymźródłem, każdy ma taki sam dostęp i wtedy to faktycznie zalezy od poświęconego czasu ale deto obecnie dropi raz na ruski rok. Nie opłaca się chodzić na hangary żeby w ciagu 5 godzin wyciągnąc 1 deto.
  3. Jest to bug gry jak najbardziej Jeśli mi nie wierzysz napisz do Klauza24 (community manager) na steam na pewno Ci odpowie, że Spencer - CEO hw, walczy z tym od lat. Poza tym jak widać po ankiecie i postach sporo osób jest za usunięciem, a osoby które nie chcą ich usunięcia są to głównie osoby którym pasuje wybudowa maina n a300c4 i nietykalność do końca wipea. Po własnym mainie widzę że to jest przesada przy takim dropie deto na hangarach.
  4. Raczej niewykonalne, za dużo zachodu, ktoś z administracji musiałby mieć dostęp to komendy noclip poza Darkiem co skończyłoby się masą skarg i nieporozumień. Poza tym to w sumie na jedno wychodzi czy ban czy zniszczenie i oddanie itemów, 90% z tych graczy wyjdzie i wróci na next wipea. Ci co chcą grać dostosują się i przebudują zanim dostaną bana.
  5. Grając w 6 osób na s5 po 10h dziennie, nie mając vipów nie jesteś w stanie spikać żadnej większej miejscówki na offline a co mówic o zabawie na online... Jak już wcześniej pisałam pod innym postem 'nie zostało to wymyslone, a znalezione przez graczy. Nigdy nie było zaplanowane przez deweloperów więc jest to zwykły błąd gry, który nie został naprawiony bo v1 zostało porzucone. Dowodem na to jest próba walki ze sklejakami na v2, gdzie twórcy usunęli filary i nie raz aktualizowali system budowy.'
  6. Totalna bzdura, nie zostało to wymyslone, a znalezione przez graczy. Nigdy nie było zaplanowane przez deweloperów więc jest to zwykły błąd gry, który nie został naprawiony bo v1 zostało porzucone. Dowodem na to jest próba walki ze sklejakami na v2, gdzie twórcy usunęli filary i nie raz aktualizowali system budowy.
  7. Zagłosowałam na ban na wipea ale dobrze byłoby zeby faktycznie było to pilnowane żeby nie było sytuacji że komuś ban się kończy 2 dni po następnym wipie i ban powinien być poprzedzony upomnieniem i czasem na przebudowe bazy. Dodatkowo na s5 ban na 7 dni a nie na całego wipea, żeby baza tylko się wydymiła. Wprowadzenie takiej zmiany powinno być dobrze ogloszone na forum i przede wszystkim przez helperow/modów na serwerach na poczatku pierwszych 2 wipeów. Należałoby rownież dodać wiadomość na czacie o istnieniu takiego zakazu, aby zawsze ktoś kto po raz pierwszy wchodzi na serwer nie był zaskoczony w połowie wipea.
  8. Mashaa

[Wzór Na Konkurs]

Ekipa [Rodzinka Zwierzyńskich] zgłasza bazę do konkursu Serwer [S5] Miejscówka [Urzędnicza/Napro ] Ilość osób w ekipie [6]
  9. On mowi o całym istnieniu sklejaków czyli 2017 roku jakoś a nie hw69
  10. Mashaa

forum Zwierzynscy

Tak Sonia od piątku pisze żeby dać jej bana bo gra na cheatach ;v Nie w ogóle nie prowokujesz i nie zaczepiasz, nawet mnie gdzie ja się do Cb słowem wczoraj nie odzywałam, a ty twierdziłeś że 'liże dupę' Macukowi bo przyznałam mu rację, niezła historia.
  11. Mashaa

forum Zwierzynscy

Wszedłeś, zamieniłeś zdanie z Matwojem po czym zaczales wyzywać 7daysa za tag klanu , Matwoj coś do cb poweidział a Ty mu poweidziałes żeby sie zamknął bo nie do niego mówisz i się zaczeło. Płaczesz że dostałeś muta na 6h, a sam nas zaczepiałeś i prowokowałeś na czacie bo niby jesteśmy odpaleni po czym idziesz na cp że Cię wyzywamy. Wyzywasz na czacie, robisz gówno burze dostajesz muta, wyzywasz administracje dostajesz bana. My nie wyzywaliśmy administracji to nie dostaliśmy bana, wyzywaliśmy na czacie - dostaliśmy muta, a dlaczego krótszy? Możę dlatego że nie zaczeliśmy Cie wyzywać jako pierwsi, równie prosta matematyka. A jak nie dajesz adminowi dojść do słowa żeby upomnieć którąkolwiek stronę to się nie dziw że kończy się banem.
  12. Mashaa

forum Zwierzynscy

Ja to widze trochę inaczej, faktycznie napisał Matwoj żebyś wbił, wbiłeś i od razu prujesz się do 7Daysa że niby tag ukradł twojej ekipce albo coś, a chlop ma taki nick dłuzej niż hurtworld istnieje, gdzie my na początku wcale nie prowokowaliśmy zadnej kłótni na ts. Wyzywasz go to Ci odpowiada Matwoj w takim samym tonie, zarzucasz 'faworke' i gadasz że niby płacimy administracji za niebanowanie - spoko że 7daysowi skończył się ban, którego dostał bez żadnych dowodów, a za podpunkt który mówi że można gracza zbanować bo jest lepszy i jest na niego dużo skarg. Dlatego właśnie od początku wipea od godziny 16 ma streama, to że Ty piszesz że' masz to w chuju' to już nie nasz problem. Sonia była dziś sprawdzana przez dobre 30 minut ale to nic, administracja nie potrafi sprawdzać i nas faworyzuje. Cały czas płaczesz na czacie bo ktoś jest lepszy, prowokujesz, wyzywasz po czym idziesz na cp na skargę że Cię wyzywają na czacie Piszesz że liżemy dupe, szkoda tylko że z kilka wipeów temu (czy to nawet wczoraj na Macuka) przychodziliśmy na cp i pisaliśmy skargi na administracje prawie codziennie. A bana dostałeś nie za wyzywanie Matwoja tylko za wyzywanie Nomiego i administracji. Przestań chłopie płakać i się użalać tylko weź się za grę, a nie robienie gówno burzy na serwerze i forum.
  13. Owrongi też? Jak tak to sorrki ale jak dużo ludzi to całe polanki zasadzone i myślałam że nie ma. Jak tak to zamknij temat, nie róbmy spamu. żeby baza bez totemu została usunięta musi byc bez totemu, proste. Jak się nie klepie totemów po raidzie to stoją aż wydymią.
  14. W związku z tym że ostatnio gra dużo ludzi, po całej mapie rozsiane są owrongi, które nie są nikomu potrzebne i których nikt nie zbiera, a generują spore obciążenie dla serwera. Proponuje przemyślenie dodania pluginu automatycznie usuwającego sadzonki owrongów i chłodziw raz na parę godzin.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...