Jump to content

Mashaa

User
  • Content Count

40
  • Last visited

• Days Won

4

Mashaa last won the day on January 23

Mashaa had the most liked content!

Community Reputation

38 Przyjazny

About Mashaa

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Masha
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    5k

Recent Profile Visitors

311 profile views
  1. Mashaa

inne [Propozycja] Serwer Classic

W teorii brzmi to świetnie tylko nigdy tak nie będzie XD To nie chodzi o zwolywanie kogos z s5 a o to że ludzie pójdą tam gdzie będzie więcej graczy. Jak pisałam problem jest z datami wipea i tym że mało ludzi chce grac na serwerach z wipem co 3 tyg co widać po samej s5 i tu lezy problem.
  2. Mashaa

s2 Szukam serwera!

Jeśli chcesz kupić oryginalną wersje gry żeby grać na v1 to lepiej się nie fatyguj. Nie znajdziesz tam nic poza paroma martwymi officialami i x5 z wipem 2 razy w tygodniu, na które często gęsto też wejdziesz na scrackowanej wersji. Oprócz s1 masz s5 - x3 z wipem raz na 3 tyg, idzie tam w miarę na spokojnie zagrać.
  3. No to tak samo z tym że brazowe yeti respi sie również na redzie i ciepłej jesieni, + z króliczków na redzie. A białe pelty tylko na zimie z yeti i króliczków, przynajmniej tak jest na officialnych serwerach.
  4. Mashaa

Tp jako kompromis pod classica bo uważam że serwer z długim wipem jest skierowany w dużej mierze do osob które właśnie lubią trudniejszą i dłuższą rozgrywkę, a jeśli tyle osób chce classica to po co stawiać nowy serwer skoro wystarczy zmienić pare rzeczy na s5, które mogą wyjść na plus. Chyba że chcecie serwer classic z tp to wtedy pozdro XD Tak byłby to strzał w kolano dla s5, nie rozumiem czemu porównujesz s1 która ma wipe co tydzień do serwera z wipem co 3tyg. Nie rozumiem o co Ci do końca z tym chodzi ale jeśli o to że na s1 jest za dużo chętnych graczy to postawienie żadnego kolejnego serwera tego nie rozwiąze bo ci wszyscy ludzie po prostu chcą grać na tym serwerze z tymi konkretnymi ekipami - rywalizacja, + duża ilość graczy tym bardziej zachęca do gry na danym serwerze. 2 serwery z wipem co 3tyg... nie da sie tego w żaden mądry sposób rozwiązać tak żeby po tygodniu gry nie było tam max 20osób. O co mi chodzi, jeśli zrobisz wipea tego samego dnia gracze podzielą sie na 2 serwery - nie ma ich wielu, w związku z czym na każdym serwie już po wipie będzie 40 osób, po tygodniu 20. Jeśli chcesz zrobić wipea na classicu tydzień po s5, to na s5 zostanie po tygodniu 20 osób bo większość stwierdzi że wszyscy idą na classica i nkit nie będzie grał na s5 albo że na s5 nie ma już co robić albo że zostali już tam zraidowani. Więc w takiej sytuacji istnienie 2 tak podobnych serwerów jest bez sensu. Nie ma aż tylu amatorów na 3tyg wipea co widać po samej s5, na której rzadko kiedy po wipie jest więcej niż 80 osób, co utrzymuje się max ok. 2-3 dni, co na serwerze z 3tyg wipem nie jest to jakoś długo. Istnienie dwóch takich serwerów jest po prostu bezsensowne. Nie będzie żadnego serwera z wipem 3tyg tylko 2 z wipem co tydzień a nie wiem czy o to nam chodzi. Nie wiem jak ty ale ja wole grac na serwerze z lagami i ludzmi niż na serwerze bez lagów i bez ludzi. 🙉
  5. Mashaa

Z tp to +1; Po co Ci antyraid na serwerze bez tp? 🤔 + Tak jak pisałam zmniejszenie dropu z maszyn też wydłuży wipea i trochę go utrudni.
  6. Mashaa

Przeczytaj jeszcze raz co napisałam. Nie ma tylu ludzi żeby zapełnić na fula 1 serwer z wipeam co 3tyg a co mówić o dwóch.
  7. Mashaa

Jestem na nie, taki serwer byłby strzałem w kolano dla s5. Wipe w tym samym dniu bez sensu, po tygodniu czy dwóch tak samo bo wtedy nie będzie sensu trzymania co 3tyg wipea na s5. Będzie to po prostu skutkowało tym że na obu serwerach wipe będzie trwał maksymalnie tydzień. Lepszym rozwiązaniem mogłoby być przemyślenie jakichś zmian na s5 np usunięcie tp, zmniejszenie dropu z maszyn. Mógłby to być całkiem niezły kompromis.
  8. Mashaa

itemv2 Infinity wipe?

A podobno to 7days był problemem
  9. Mashaa

itemv2 Infinity wipe?

Ewentualnie jakiś odpowiednik s5 na v2
  10. Mashaa

s8 [Odrzucone]Pare Zmianek

Często ta jedna c4 jest tą której brakuje ;p, a dynamit przy raidzie na jointy np jest bezużyteczny bo ma ograniczony zasięg ale to już takie niuanse do których można się przyzwyczaić. Takie uroki gry z tpkami.
  11. Mashaa

Uniemożliwia to przeplantowywanie c4 bo ktos może w tym czasie wytepać więc taka opcja akurat była by spoko.
  12. Mashaa

Kanga raczej została wprowadzona do jeżdżenia 🤣
  13. Mashaa

s8 [Oczekujące][Helper S8] Huczi

Jestem na nie. Wyzywanie nie kończy się tylko na przeklinaniu i "jechaniu po starych", a jako gracz nie chciałabym grać na serwerze z osobą która ma uprawnienia i pisze o innych "podludzie o niskim ilorazie inteligencji".
  14. Mashaa

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Predzik

Teoretycznie faktycznie nie widać co jest za zabitym graczem
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...