Jump to content

ImxAdy

Pener
  • Content Count

447
  • Last visited

• Days Won

11

ImxAdy last won the day on March 31

ImxAdy had the most liked content!

Community Reputation

136 Rycerski

6 Followers

About ImxAdy

• Rank
    ProUser

Hurtworld

• Nick w grze
    ImxAdy
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    500

Recent Profile Visitors

857 profile views
  1. ImxAdy

ts3 [Odrzucone]Podanko o Admina <3

Tu bardziej miałbyś pokazać swoje plany na "kariere" Jestem na NIE -Za krótki staż
  2. ImxAdy

s1 [Odrzucone]Odwołanie (Sqiun)

Nie opisałeś tego w uzasadnieniu. To i tak nie zmienia faktu, ze wypadałoby zachować kulturę w odwołaniu
  3. ImxAdy

s1 [Odrzucone]Odwołanie (Sqiun)

Czy kupowanie vipa daje ci jakies przywileje od sprawdzania? I ogarnij moze troche słownictwo? Bo to az w oczy kuje jak sie to czyta.
  4. ImxAdy

s6 [Odrzucone][Odwołanie] avex

Mowisz, ze na poczatku byles juz na ts, a potem, ze dopiero wszedles na ts i powiedzialas o wyrzuceniu za afk. Cos tu nie pasuje 🤔
  5. ImxAdy

s1 [Odrzucone][Helper] Kostuch

Na serwerze jest aktualnie brak wolnych miejsc na stanowisko Helpera. Musisz poczekać, aż miejsce się zwolni. W tym czasie Twoje podanie będzie nadal otwarte, aby można było pozostawiać opinię na temat kandydatury. Aktualną listę wolnych miejsc na stanowisko Helpera można zobaczyć tutaj: http://forum.hw69.pl/administracja-serwerów-hurtworld-t425/
  6. ImxAdy

inne [Odrzucone][Odwołanie] Sitman

Uzupełnij to
  7. ImxAdy

forum §3 - zmiana kary

Staramy się ograniczać sprawdzanie do minimum, nie chodzi o samych nas (Administracje), a również zwykłych przeciętnych graczy, którzy zgłaszają takie osoby, a my każde zgłoszenie musimy wziąć na poważnie.
  8. ImxAdy

forum §3 - zmiana kary

Co do czasu banowania, jestem za. Często te "Żarty nikogo nie bawiące" są zgłaszane przez innych graczy na cp, co prowadzi do sprawdzania, tracenie czasu na to, że ktoś był czysty *albo i nie*, czy naprawdę aż tak was śmieszy jak ktoś napisze, że posiada cheaty? Dodaje to komuś jakoś samooceny? Czy jak? Bo ja np. tego nie rozumiem, nawet aby się komuś "odgryźć" nie użyłem nigdy takiego sformułowania. Przeczytanie regulaminu serwera to nie jest taka czasochłonna czynność, bo nie zawiera on 21349punktów jak w niektórych sytuacjach, jest czytelny, a punkty są streszczone jak najbardziej, jednak nie można ich, aż tak skracać, bo potem ktoś z iq 3, powie ci, że "NO PRZECIEŻ NIE MA TEGO DOSŁOWNIE W REGULAMINIE NAPISANE, WIĘC NIE MOŻESZ MNIE ZBANOWAĆ." Może to śmieszne, ale są takie przypadki.
  9. ImxAdy

s1 [Odrzucone][Helper] Stachu Gumiok

Cóż sprawdzając twoje logi podam ci kilka przykładów: -"jędruś idz tam konia zbij staremu a nie tu sie plujesz" -"kurwa nawet na cheatah jestescie gownami" -"co za zjeby jprdl" I to dosłownie chwile przeglądałem twoje wiadomości Takie zachowanie nie przystaje na helpera. Popraw swoje zachowanie i spróbuj za jakiś czas. Przy okazji s1 aktualnie ma pełen skład helperów, więc obserwuj uważnie
  10. Każde odwołanie zazwyczaj jest sprawdzane do 7dni, czasem jest to szybciej, a zdarza się i dłużej. Czekamy na wypowiedzi zarówno graczy jak i administracji. Staramy się to robić w jak najszybszym czasie, jednak nie jest to dla nas "Priorytet".
  11. Skoro nie posiadasz bana na żadnym z naszych serwerów to o co chodzi?😱
  12. ImxAdy

s1 [Odrzucone]Odwołanie do bana

Nic nie zrealizowałeś w celu zadośćuczynienia do tego nie wykazujesz zainteresowania unbanem. Odrzucam
  13. ImxAdy

s6 [Odrzucone][Odwołanie] Mr.PreZes

Brak zainteresowania odwołaniem.
  14. ImxAdy

s8 [Odrzucone][ODWOŁANIE] Endrju UwU

§3. Naśladowanie zachowań cheatów (tłumaczenie się w ten sposób, wprowadzanie w błąd próbując wymusić sprawdzenie) także może podlegać karze. Nawet ci podkreśle.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...