Jump to content

ImxAdy

Pener
 • Content Count

  447
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

ImxAdy last won the day on March 31

ImxAdy had the most liked content!

Community Reputation

136 Rycerski

6 Followers

About ImxAdy

 • Rank
  ProUser

Hurtworld

 • Nick w grze
  ImxAdy
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  500

Recent Profile Visitors

857 profile views
 1. ImxAdy

  ts3 [Odrzucone]Podanko o Admina <3

  Tu bardziej miałbyś pokazać swoje plany na "kariere" Jestem na NIE -Za krótki staż
 2. ImxAdy

  s1 [Odrzucone]Odwołanie (Sqiun)

  Nie opisałeś tego w uzasadnieniu. To i tak nie zmienia faktu, ze wypadałoby zachować kulturę w odwołaniu
 3. ImxAdy

  s1 [Odrzucone]Odwołanie (Sqiun)

  Czy kupowanie vipa daje ci jakies przywileje od sprawdzania? I ogarnij moze troche słownictwo? Bo to az w oczy kuje jak sie to czyta.
 4. ImxAdy

  s6 [Odrzucone][Odwołanie] avex

  Mowisz, ze na poczatku byles juz na ts, a potem, ze dopiero wszedles na ts i powiedzialas o wyrzuceniu za afk. Cos tu nie pasuje 🤔
 5. ImxAdy

  s1 [Odrzucone][Helper] Kostuch

  Na serwerze jest aktualnie brak wolnych miejsc na stanowisko Helpera. Musisz poczekać, aż miejsce się zwolni. W tym czasie Twoje podanie będzie nadal otwarte, aby można było pozostawiać opinię na temat kandydatury. Aktualną listę wolnych miejsc na stanowisko Helpera można zobaczyć tutaj: http://forum.hw69.pl/administracja-serwerów-hurtworld-t425/
 6. ImxAdy

  inne [Odrzucone][Odwołanie] Sitman

  Uzupełnij to
 7. ImxAdy

  forum §3 - zmiana kary

  Staramy się ograniczać sprawdzanie do minimum, nie chodzi o samych nas (Administracje), a również zwykłych przeciętnych graczy, którzy zgłaszają takie osoby, a my każde zgłoszenie musimy wziąć na poważnie.
 8. ImxAdy

  forum §3 - zmiana kary

  Co do czasu banowania, jestem za. Często te "Żarty nikogo nie bawiące" są zgłaszane przez innych graczy na cp, co prowadzi do sprawdzania, tracenie czasu na to, że ktoś był czysty *albo i nie*, czy naprawdę aż tak was śmieszy jak ktoś napisze, że posiada cheaty? Dodaje to komuś jakoś samooceny? Czy jak? Bo ja np. tego nie rozumiem, nawet aby się komuś "odgryźć" nie użyłem nigdy takiego sformułowania. Przeczytanie regulaminu serwera to nie jest taka czasochłonna czynność, bo nie zawiera on 21349punktów jak w niektórych sytuacjach, jest czytelny, a punkty są streszczone jak najbardziej, jednak nie można ich, aż tak skracać, bo potem ktoś z iq 3, powie ci, że "NO PRZECIEŻ NIE MA TEGO DOSŁOWNIE W REGULAMINIE NAPISANE, WIĘC NIE MOŻESZ MNIE ZBANOWAĆ." Może to śmieszne, ale są takie przypadki.
 9. ImxAdy

  s1 [Odrzucone][Helper] Stachu Gumiok

  Cóż sprawdzając twoje logi podam ci kilka przykładów: -"jędruś idz tam konia zbij staremu a nie tu sie plujesz" -"kurwa nawet na cheatah jestescie gownami" -"co za zjeby jprdl" I to dosłownie chwile przeglądałem twoje wiadomości Takie zachowanie nie przystaje na helpera. Popraw swoje zachowanie i spróbuj za jakiś czas. Przy okazji s1 aktualnie ma pełen skład helperów, więc obserwuj uważnie
 10. Każde odwołanie zazwyczaj jest sprawdzane do 7dni, czasem jest to szybciej, a zdarza się i dłużej. Czekamy na wypowiedzi zarówno graczy jak i administracji. Staramy się to robić w jak najszybszym czasie, jednak nie jest to dla nas "Priorytet".
 11. Skoro nie posiadasz bana na żadnym z naszych serwerów to o co chodzi?😱
 12. ImxAdy

  s1 [Odrzucone]Odwołanie do bana

  Nic nie zrealizowałeś w celu zadośćuczynienia do tego nie wykazujesz zainteresowania unbanem. Odrzucam
 13. ImxAdy

  s6 [Odrzucone][Odwołanie] Mr.PreZes

  Brak zainteresowania odwołaniem.
 14. ImxAdy

  s8 [Odrzucone][ODWOŁANIE] Endrju UwU

  §3. Naśladowanie zachowań cheatów (tłumaczenie się w ten sposób, wprowadzanie w błąd próbując wymusić sprawdzenie) także może podlegać karze. Nawet ci podkreśle.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...