Jump to content
  • 0
Life_K69

legacy (v1) Rajdowanie/Blokada

Question

Wychodzę z propozycją dodania blokady wytepywania zaraz po zaplantowaniu C4 na brame czy scianę na okres 2-3minut gdyż gracz na chwile obecną może wytepać do momentu aż C4 nie wybuchnie. Jak wiemy, eksplozja jest nałożona na dany obszar, proponuje aby zostało to dodane w strefie czasowej, nie na obszar. Większość osób w jakims stopniu musiałaby wykazać się umiejętnościami czy to w bronieniu bazy czy odbijaniu rajdu.

Edited by Life_K69
  • Like 1

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0
11 godzin temu, Life_K69 napisał:

proponuje aby zostało to dodane w strefie czasowej, nie na obszar

Czyli jak?

11 godzin temu, Life_K69 napisał:

gracz na chwile obecną może wytepać do momentu aż C4 nie wybuchnie

Można jeszcze blokować TP dynamitem.

• 0
50 minut temu, !Dark! napisał:

Czyli jak?

Wydaje mi się ze chodzi o to, że po zaplantowaniu C4 na ścianę pokazuje się na chacie powiadomienie np na czerwono coś w stylu "[RaidBlock] Blokada Teleportacji na 3 minuty. O coś takiego chodzi chyba 🤔

• Like 2

• 0
6 godzin temu, Zzzubbi napisał:

pokazuje się na chacie

I po każdym zaplantowaniu taki spam na czacie jakby ktoś nie wiedział, że blokada jest? Może jeszcze dodać powiadomienia na czat o braku naboi w magazynku i skończeniu paliwa w maszynach?

18 godzin temu, Life_K69 napisał:

proponuje aby zostało to dodane w strefie czasowej, nie na obszar

Każda blokada jest na obszar, a chyba nie chodziło o to by blokować całą mapę? I każda nakładana jest na jakiś czas. Także nie rozumiem tego co napisałeś, po za tym, że miałoby być to blokowane zaraz po zaplantowaniu, bo c4 słychać, ale raczej marne szanse, że w trakcie pierwszego dźwięku pikania ktoś zdąży wytepać, a jak już to od tego jak napisałem wyżej masz też dynamit.

• 0
3 godziny temu, !Dark! napisał:

I po każdym zaplantowaniu taki spam na czacie jakby ktoś nie wiedział, że blokada jest? Może jeszcze dodać powiadomienia na czat o braku naboi w magazynku i skończeniu paliwa w maszynach?

Każda blokada jest na obszar, a chyba nie chodziło o to by blokować całą mapę? I każda nakładana jest na jakiś czas. Także nie rozumiem tego co napisałeś, po za tym, że miałoby być to blokowane zaraz po zaplantowaniu, bo c4 słychać, ale raczej marne szanse, że w trakcie pierwszego dźwięku pikania ktoś zdąży wytepać, a jak już to od tego jak napisałem wyżej masz też dynamit.

Dynamit tak? Który po 20sekundach umożliwi graczowi wytepanie zanim druga osoba przytepa z C4 :) 

,,Także nie rozumiem tego co napisałeś'' chodziło mi aby mozliwość wytepywania była zablokowana zaraz po zaplantowaniu C4  na dany czas czy to 2 czy 3 minut. 

9 godzin temu, Zzzubbi napisał:

Wydaje mi się ze chodzi o to, że po zaplantowaniu C4 na ścianę pokazuje się na chacie powiadomienie np na czerwono coś w stylu "[RaidBlock] Blokada Teleportacji na 3 minuty. O coś takiego chodzi chyba 🤔

Dokładnie. I działało by to na zasadzie 2-3 minutek zawieszenia tp czy homa od momentu zaplantowania c4.

• Like 1

• 0
1 godzinę temu, Life_K69 napisał:

Dynamit tak? Który po 20sekundach umożliwi graczowi wytepanie zanim druga osoba przytepa z C4 :) 

,,Także nie rozumiem tego co napisałeś'' chodziło mi aby mozliwość wytepywania była zablokowana zaraz po zaplantowaniu C4  na dany czas czy to 2 czy 3 minut. 

Dokładnie. I działało by to na zasadzie 2-3 minutek zawieszenia tp czy homa od momentu zaplantowania c4.

Ale także takim sposobem uniemożliwi to tepnięcie się z dodatkową ilością C4 gdy komuś zabraknie. Są i plusy i minusy tego tak naprawde. 

• Like 1

• 0

Każda inteligentna osoba wie że działać by to działało, ale w dwie strony. W przypadku kiedy zabraknie ci C4, to po więcej nie wytepasz. Dwa tak jak wspomniał wyżej Dark, craftuj dynamit na rajdy to ci nikt nie ucieknie.

W dniu 17.06.2020 o 01:06, Life_K69 napisał:

proponuje aby zostało to dodane w strefie czasowej, nie na obszar.

Czyli jak? Rozumiem to w ten sposób że jak ty byś rajdował to na serwerze nikt nie może się teleportować bo rajdujesz.. ^.-

• 0
7 godzin temu, Madani napisał:

Czyli jak? Rozumiem to w ten sposób że jak ty byś rajdował to na serwerze nikt nie może się teleportować bo rajdujesz.. ^.-

Chyba chodzi o nadanie blokady C4 na osoby na danym obszarze I blokada trwa 3 minuty na osoby na które została nadana nie ważne gdzie są po nadaniu 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By papieszu
      Witam po ostatniej aktualizacji, że tak się wyrażę oberwało się graczom bez rang. A konkretnie zabranio im warp kule. Większość graczy piszę teraz, że serwer jest P2W (pay2win jakby ktoś nie ogarnął)
      Może przejdę do konkretów.
      Najprościej i najsprawiedliwiej było by usunięcie warpów bo nie ukrywajmy dają one ZBYT dużą przewagę na starcie wipe. Więc jeżeli mamy być fair wobec każdego to albo usunięcie warpów albo zrobienie MAX 2 KULA STATEK dla każdego z tą sama ilością cd (1h) , wtedy rozgrywka będzie o wiele ciekawsze automatycznie pojawi się wiecej aut chociażby na samo przejmowanie meteorów.
      Liczę na burze w komentarzach (hejt mile widziany) 8:) 
    • By Shockx09
      Jak wspomniałem w tytule, przykładowo kiedy wpisuję komendę /kit nie mogę wpisać o który dokładnie kit mi chodzi, tylko od razu wyskakuję mi lista dostępnych kitów, bez możliwości dalszego wpisywania nazwy kita. Po prostu jakby tekst w pewnym sensie automatycznie mi wysyłał wiadomość. Próbowałem tego na różnych serwerach,  oraz zmieniania na inne przyciski klawisza czatu tekstowego. Na pewno nie jest to zależne od mojego nicku, gdyż nie jest on wymyślny, taki sam jak na forum. Prosiłbym o pomoc
    • By LightKasaro
      EDIT: Po długiej dyskusji w komentarzach proponuję moje ostateczne rozwiązanie:
      -całkowite usunięcie warpów/jeśli będzie duży płacz to dodanie dla graczy dodatkowego home'a, ale to raczej bez sensu,bo...
      -ograniczenie home'ów do określonego dystansu (powiedzmy, że 500m zgodnie z pomysłem @!Dark!),
      -usunięcie wzrostu cooldown'u teleportów za niesławność na rzecz stałych, dłuższych (/tpr 15 minut, /home 30).
      Propozycja dotyczy s1 i s5.

Witam!

Jak dobrze wiemy, na serwerach bardzo duża liczba graczy posiada rangi premium, które dają dostęp do warpów. Dają one przeogromną przewagę, a są co chwilę. Ich wady:
      -bardzo rzadko spotykane pojazdy na mapie i prawie zerowa szansa na pvp car,
      -na meteorach ktoś potrafi umrzeć bez odrodzenia i po paru minutach teleportować się na plecy i zabić uciekającego z lootem,
      -ogromna przewaga na starcie wipe w kwestii zajmowania miejsc na bazę
      -możliwość skakania między biomami, na które gracze bez rang muszą dobiec co zajmuje tyle co teleport na 3 różne warpy...

Moja propozycja to najlepiej usunięcie warpów ze względu na zbyt dużą przewagę dla graczy bez rang i psucie rozgrywki dla wszystkich - chociażby zmniejszając liczbę pojazdów na mapie czy też graczy biegających po niej dalej niż 1000 m od warpa...
      Druga sugestia to blokada na 1 h po wipe i znacznie dłuższe cooldowny (minimum 1 h).

• By Staalinowsky
      Witam, otóż żeby urozmaicić rozgrywkę graczom tym bardziej doświadczonym jak i tym mniej doświadczonym chciałbym zaproponować aby szanse stały się równe, dużo osób nie ma albo nie może dołączyć do ekipy takiej powyżej 10 osób albo po prostu nie chce bo wiadomo, że często jest wywoływany tam chaos. Dlatego moim zdaniem powinien być limit osób na totemie jak i w /clan 10 osób, zrobić coś takiego że w /clan nie może dołączyć np. 11 osoba itd. Sprawi to, że na pewno będzie więcej rozgrywki, więcej budowli a także więcej szczęścia dla tych początkujących czy mniej ogarniających tę grę ludzi. Czuję, że jeżeli nie przejdzie i ta propozycja to nie mam co wypisywać kolejnych na forum bo to nic nie daje... 
    • By kacperkovskyy
      Witam
      Mój problem polaga na tym, ze chcialbym pograc na serwerach V1 na hurtworld legacy lecz wchodzac do samej gierki mam ogromne lagi i wszystko sie zacina. Cale menu oraz sama rozgrywka. Próbowalem zmniejszyc ustawienia i dalemna jak najmniejsze i dalej nic to nie dalo. Zaskakujace jest to ze na nowej wersji gry wszystko ladnie chodzi 
      Prosze o pomoc sloneczka
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...