Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

Pympol93

Helper HW
  • Zawartość

84
  • Ostatnio

• Time Online

30d 15h 52m 29s

Reputacja

40 Dobry

1 obserwujący

O Pympol93

• Ranga
    Helper s8
  • Urodziny 12.09.1993

Hurtworld

• Nick w grze
    Pympol
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    okolo 2200

Ostatnio na profilu byli

455 wyświetleń profilu
  1. s1 [Odrzucone][Helper] HansuxD

Na tak pamiętam był helperem ogarnietym wiek świadczy o normalnych świadomych i przemyślanych decyzjach. Ludzi dorosłych z głowa i korzeniem nam tu potrzeba! .
  2. s6 [helper] Ropson

Ymmm wiek to po 18 czy po 15? W ogóle straszne błędy jakby pisane na już bez powtornego sprawdzenia. Normalny chłopak tyle o tobie wiem
  3. inne Opis sytuacji

Sexy jak bym Cie tak zlapal wstrzasnal , ale nie zapominam sie ... Zapomnialem ze ludzie( mlodziez) twego pokroju nie majaca sensu istnienia na planecie ziemia, gdzie wszystko przychodzi lekko , za lekko. Gdzie twoj jedyny sens w zyciu real to cztery sciany a w virtual krol guru padlina obrazajaca i smieszkujaca z kogos w sposob zenujacy i upokarzajacy swoje starsze *korzenie* sa nikim . . . Prosze stworz rakiete i odlec w inna galaktyke lub nicosc.. Oto slowo panskie...
  4. s6 [Odrzucone]szybszy wipe s6

A ja jakos widze ponad 30 osob online na s6, wiec po co przyspieszac ?
  5. Nick na forum:Pympol93 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: *KEK*Pympol SteamID: 76561198381445345 Imię: Marek Wiek: 25 Lat. Mikrofon: Tak Mutacja: Jak najbardziej Znajomość regulaminu: 8/10 Znajomość gry: 10/10 okolo 4000h w hw Czas jaki możesz poświecić serwerowi: W tygodniu od 2 do 8h / Weekendy zaleznie od obowiazkow i czy kobieta pozwoli ( od 4 do 8) Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak pelnilem jako helper s5 dosc spory okres czasu.Lubie Coś o sobie: Siemka mam na imie Marek pochodze z Wielkopolski. Wrocilem do Polski zostaje na stale aktualnie pracuje, a wieczorkami przesiaduje przed komputerem i na nowo gram w hw . Czytam ksiazki ogladam filmy . Lubie dobrze zjesc , oraz prowadze aktywny tryb zycia a mianowicie wrocilem do biegania , na strzelnice oraz na mate . Robie dobra pizze i jajecznice ! Dlaczego Ty: Ci co mnie znaja to wiedza ze jestem uczciwy . Potrafie pomagac innym graczom w grze jak i z problemami , Mam dosc duza cierpliwosc ale wiadomo i ona ma granice. Zadanie nr 1 to pozbywanie sie nieuczciwych, wulgarnych, niemilych graczy , lub tez ich karanie na mozliwe sposoby. Nie toleruje patologi i wulgaryzmu, a tym bardziej wyzwisk kierowany pod adres rodzicow. Po zamknieciu pewnego etapu w zyciu na nowo mam ochote grac i pomagac. Kto wie moze zrobi sie jakis event lub kilka cos bym wymyslil macie to jak w banku !
  6. s6 [Propozycja] Zmiany na S6

Hangary wystarczy drop deto w granicach od 8 do 12
  7. Nie ten serwer ale ... Na x1000 z meteoru leca 2 deto ... Kiedy z hangarow 10... Za mało jak na x1000
  8. Wyrazy na ostatnią litere.

mączystość
  9. Wyrazy na ostatnią litere.

konstantynopolitańczykowianeczka
  10. Wyrazy na ostatnią litere.

Amperowoltomierz
  11. Potrzebna POMOC

WItam wszystkich bardzo serdecznie ;). Zamieszczam ten temat tutaj, bo tutaj moge . Chcialem skierowac sie do was do wszystkich graczy o prosbe, a mianowicie ... Moj przyjaciel ulegl powaznemu wypadkowi , podczas usuwania skutkow nawalnic w moim regionie porazil go prad wysokiego napiecia ;/ . Sytuacja jest powazna gdyz bez dalszej rehabilitacji i operacji moze miec amputowane obie dlonie, to straszne gdyz chlopak ma 24 lata ;/ . Grywal ze mna wczesniej w rozne gierki i mial tez pogrywac ze mna w hurta w niedalekiej przyszlosci, ale by to zrobic potrzebne sa pieniazki na jego leczenie. Wkleje tu link do jego strony z fb. Z gory bardzo dziekuje za kazdy grosz czy tez udostepnienie linku u siebie na tablicy. Kazdy grosz sie przyda pozdrawiam wasz Pympol. https://www.facebook.com/Pomoc-dla-Daniela-Daniel-Miętkiewicz-285578708594048/?hc_ref=ARSS5Ez6Rf-rVxakDX0zbibdV_RJyMedgVZWbTxVwxJYebFkmK4Q32fewxcA_k5hxWQ&fref=nf
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK