Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

Polecane posty

#en#joint#ja#film na yt

to zacznijmy od początku bez wulgaryzmów proszę nie banować bez czytania.

jakieś +8miecięcy temu grałem z en i resztą ekipy miałem spine z en i się pokłóciliśmy w skrócie byłem kurwą jak jestem na co dzień i nie udawałem już miłego . i tyle potem na chat zachowałem się jak zwykle czyli jak retard i zaspamiłem chat  JJ i inne 

przestałem grać zacząłem w cs go z ekipą po 3 miesiącach wbiłem na serwer hw69.pl przeprosiłem en 3 razy i tyle za 2 miesiące stwierdziłem że zagram z kolegą w hw ale ja miałem kupionego a on nie to poszliśmy nw hw69 gdzie po czasie spotkałem janko hehe nahako kingcokie hedline i miałem gdzieś co robi en ale kiedy en wzięła  janko na rozmowę i powiedziała że +-"nie grajcie z sexy on i tak was oszuka ""skomlał przeprosinami" potem gadał z hehe coś podobnego i coś we mie pękło i poszedłem do starej ekipy na cs po grani w hw .  i tak gram gram i przyszedł  fapser że idzie się kłuci czemu mu kanał usunęli po czym pisze mi na pw ze mu przemo3611 grozi śmiercią bo się droczył bo w nazwie kanału miał "wyjebej" czy jakoś tak a ja wkurwiony kurwa mocno zdenerwowany powiedział mi że nagrywa a ja miałem nerwa to powiedziałem że "en to kurwa że się jej okres spóźnia i dlatego jest tak niedojebana" ps nie wiedziałem że jest w ciąży jeszcze i dostałem bana to na innym ip siedziałem na utkanej na kanale kolegi po 5 dniach społkowała mie en czy mam jej coś do powiedzenia a ja jej po 5 dniach wróciłem jako ja z moje tożsamości i nie miałem ochoty z nią rozmawiać to napisałem jej dla beki chuj ci na matule i jebać ci starego 1min później dostałem bana dlej nie ma co mówić kazałem koledze usuną film i siedziałem innym ip ale dalej fapster,hugo wyzywali ja tam chyba z 2 razy na 10 s zmieniałem nazwe "en to kurwa" albo coś w tym stylu odrazu zmieniałem z powrotem żeby bana nie dostać bana ale on brali to na seri i wbijali jej na kanał robli se beke na potrzebuje pomocy i to tyle z moje strony jak usuniecie to do jutra to się nie zdziwie 

• Like 1

Gnoju podaj adres, bo chętnie cie odwiedzę... Gołymi rekami zapędzę cie na OIOM...

Sexy jak bym Cie tak zlapal wstrzasnal , ale nie zapominam sie ... Zapomnialem ze ludzie( mlodziez) twego pokroju nie majaca sensu istnienia na planecie ziemia, gdzie wszystko przychodzi lekko , za lekko. Gdzie twoj jedyny sens w zyciu real to cztery sciany a w virtual krol guru  padlina obrazajaca i smieszkujaca z kogos w sposob zenujacy i upokarzajacy swoje  starsze *korzenie* sa nikim . . . Prosze stworz rakiete i odlec w inna galaktyke lub nicosc.. Oto slowo panskie...

Usunąć to mogę ciebie kuźwa masz 16 lat a takie bzdury wypisujesz nie masz szacunku do starszych ludzi życzę ci powodzenia w życiu 

• Smuteczek 1

Haba do starszych ludzi?

9bcd6cb8-1906-11e2-8717-0025b511229e.thumb.jpg.685e7450f94290755e8caada1a5515ec.jpg

Kurwa gościu po 1 naucz się szacunku do kobiet, co jak by twoja matka cie denerwowała to tez zaczalbys drzec jape ,,moja matka to kurwa"? Po 2 masz 16 lat, nigdy dziewczyny za cycka nie zlapales a opowiadasz ze ruchasz nasze matki, nie tylko ty pewnie tak robisz a większość innych gównarzy którzy chcą się popisać przed kumplami. Jak reprezentujecie ten piekny kraj? Słów brakuje do was.

Jeśli Ci chodzi o to że dorosłym będzie jak się dotknie kobietę za cycka to ty chyba zawsze dzieckiem będzie, a i chuj wam w dupe kurwy

• Dzięki 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Cieplin
      Sprawa wygląda tak:
      Uruchamiam grę ( Już na początku jest niebieski skull)
      Wchodzę na obojętnie jaki serwer
      Widzę praktycznie wszystko na niebiesko po za niebiem, itemy i wgl mają odcień koloru niebieskiego 
      Nie wiem co z tym zrobić pomoże ktoś?!
    • Przez !Dark!
      Podania, które nie zostaną napisane wg. poniższego wzoru będą automatycznie odrzucane.

Wzór nazwy tematu:
      [Redaktor] <Twój nick>  
      Wzór treści tematu:
      Nick:  Wiek:  O czym chciałbyś/chciałabyś pisać:  Czy pełniłeś/pełniłaś już taką funkcję:  Coś o sobie:  Dlaczego Ty: 
    • Przez !Dark!
      Podania, które nie zostaną napisane wg. poniższego wzoru będą automatycznie odrzucane.

Wzór nazwy tematu:
      [Grafik] <Twój nick>  
      Wzór treści tematu:
      Twój nick:  Wiek:  Jakiego programu używasz:  Ile czasu zajmujesz się grafiką:  Linki do 10 wykonanych zleceń na forum:  10 Twoich przykładowych prac:  Coś o sobie:  Dlaczego Ty: 
    • Przez LowcaJagerow
      Grę pobrałam zgodnie z instrukcją. Wchodząc do Easyantycheat miałam tylko możliwość zainstalowania Hurtworld, bez (tak jak w instrukcji) klikania Dalej i Dalej. Włączam grę z Hurtworld.exe i

Jak wchodze do gry laduje mi sie, mam czarny ekran i nagle pojawia sie male okienko w lewym gornym rogu z napisem "Hurtworld" i gra sie w ogóle nie wlacza. Gdy skrótem klawiszowym ALT + ENTER rozciągnę obraz, jest czarny ekran. Po chwili pojawia się drugie okienko hurtworld z napisem
      Game has crushed. Contact with developer i się gra wyłącza. Będę od 10:00 dnia 22.12 tutaj, by przesłać screena tego komunikatu i gry, gdy bedzie to potrzebne.
      Antyvirus nic nie blokuje, mam w tle włączonego steama.
      Co mam zrobic zeby dzialalo ?
      Pozdrawiam

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK