Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

Sexy

Użytkownik
  • Zawartość

4
  • Ostatnio

• Time Online

18h 24m 2s

Reputacja

5 Neutralny

O Sexy

• Ranga
    Nowy
  1. inne Opis sytuacji

:) zgadzam się ze wszystkim :)
  2. #en#joint#ja#film na yt to zacznijmy od początku bez wulgaryzmów proszę nie banować bez czytania. jakieś +8miecięcy temu grałem z en i resztą ekipy miałem spine z en i się pokłóciliśmy w skrócie byłem kurwą jak jestem na co dzień i nie udawałem już miłego . i tyle potem na chat zachowałem się jak zwykle czyli jak retard i zaspamiłem chat JJ i inne przestałem grać zacząłem w cs go z ekipą po 3 miesiącach wbiłem na serwer hw69.pl przeprosiłem en 3 razy i tyle za 2 miesiące stwierdziłem że zagram z kolegą w hw ale ja miałem kupionego a on nie to poszliśmy nw hw69 gdzie po czasie spotkałem janko hehe nahako kingcokie hedline i miałem gdzieś co robi en ale kiedy en wzięła janko na rozmowę i powiedziała że +-"nie grajcie z sexy on i tak was oszuka ""skomlał przeprosinami" potem gadał z hehe coś podobnego i coś we mie pękło i poszedłem do starej ekipy na cs po grani w hw . i tak gram gram i przyszedł fapser że idzie się kłuci czemu mu kanał usunęli po czym pisze mi na pw ze mu przemo3611 grozi śmiercią bo się droczył bo w nazwie kanału miał "wyjebej" czy jakoś tak a ja wkurwiony kurwa mocno zdenerwowany powiedział mi że nagrywa a ja miałem nerwa to powiedziałem że "en to kurwa że się jej okres spóźnia i dlatego jest tak niedojebana" ps nie wiedziałem że jest w ciąży jeszcze i dostałem bana to na innym ip siedziałem na utkanej na kanale kolegi po 5 dniach społkowała mie en czy mam jej coś do powiedzenia a ja jej po 5 dniach wróciłem jako ja z moje tożsamości i nie miałem ochoty z nią rozmawiać to napisałem jej dla beki chuj ci na matule i jebać ci starego 1min później dostałem bana dlej nie ma co mówić kazałem koledze usuną film i siedziałem innym ip ale dalej fapster,hugo wyzywali ja tam chyba z 2 razy na 10 s zmieniałem nazwe "en to kurwa" albo coś w tym stylu odrazu zmieniałem z powrotem żeby bana nie dostać bana ale on brali to na seri i wbijali jej na kanał robli se beke na potrzebuje pomocy i to tyle z moje strony jak usuniecie to do jutra to się nie zdziwie
  3. nawet potwierdził że sam chciał napisać żeby wody nie dodawali
  4. Usunąć C4 z SKLEPU i z KITU VIP | Aby był stały drop z meteoru dlatego żeby było warto walczyć i wiedzieć o co walczyć | POPIERAM eN!!!!!!!!!! i dominik zapominał dodać żeby wody nie bo naprawde się boi
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK