Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

xXMaTriXx

Użytkownik
  • Zawartość

93
  • Ostatnio

• Time Online

135d 21h 18m 53s

Reputacja

20 Przyjazny

2 obserwujących

O xXMaTriXx

• Ranga
    Bywalec
  • Urodziny 28.09.2001

Hurtworld

• Nick w grze
    MaTriX
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    Około 300h

Ostatnio na profilu byli

323 wyświetleń profilu
  1. inne Start przygody

Full legit, free 100%
  2. Nie moge rozmawiać na ts ponieważ skacze mi ping co uniemożliwia gadanie. Nie gadałem z tobą ponieważ byłem na centrum pomocy i udzielałem pomocy graczowi. Ja nic nie robiłem? nie źle.
  3. Niedziela jest to dzień który powinno się spędzić z rodziną. Geazy juz nie pamięta kto stał na respie i czekal aż się tepniesz z itemami na klite, po czym jak się tepleś do mnie przyszlem z centrum pomocy i dałeś mi itemki. Grałem z wami na tym wipe co nas samfart piknął i dlatego przestalem grać na te 3 dni. Jak chciałem przyjsc wam pomoc to nawet mnie tepnac do was nie chcieliście, takim jesteś człowiekiem ze ktoś chce pomóc a ty odmawiasz naprawdę szacunek.
  4. Po 1 miałem bazę z geazym i yogim którą pikneli i nie grałem 3 dni i od wczoraj zacząłem grać z nową ekipą. Jeżeli jest baza na krukach to raczej ze odrodzeniowka na kruki?
  5. To nie mów ze jest to twoja baza i ze kłamie
  6. Nie przeklinaj. Nie dałem ci wyboru kupna lepszego kompa albo tak jak ty to napisałeś ,,wypierd***" napisałem ze jak masz mało fps to nie chodź na jesień a jak już potrzebujesz iść na jesień to się nie patrz na ta baze albo kup lepszego kompa proste? Zaraz zaraz kłamie? Jaka twoja baza człowieku ja tą bazę budowalem a teraz ty chcesz powiedzieć ze to twoja baza? Nieźle.
  7. Wcoraz grało więcej osób niz 15 A ty gościu uważaj sobie i przemyśl coś zanim coś napiszesz 1. No jest baza na jesieni to po co do niej podchodzisz jak spadają ci fps? A jak musisz iść juz na jesień to kup lepszego kompa 2. To po co na nią patrzysz? 3. Konsultowaliscie? Pomiędzy sobą raczej. Od wczoraj zacząłem grać wipe? Aha nie źle, nie grałem z 3 dni poniewaz mnie pikneli i nie miałem co robić
  8. Na nie! Poniedziałek jest to idealny dzień na rozpoczęcie wipe, jest jeszcze dużo baz do rajdowania, dużo graczy jeszcze gra wiec nie warto.
  9. s1 [Odrzucone][Helper] HansuxD

na tak był już tu helperem wiek nie prowokuje
  10. s6 [Odrzucone][Helper] Motorider

Nie ma czegoś takiego jak mute za nic zawsze jest powód
  11. s6 [Odrzucone][Helper] Motorider

Żeby być helperem juz powinnes ogarnąć ekipę...
  12. s6 [Odrzucone][Helper] Motorider

W wieku napisałeś ze masz 18 lat a w dlaczego ja napisałeś ze masz 17 kłamstwo potwierdzone
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK