Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

xXMaTriXx

Helper HW
  • Zawartość

46
  • Ostatnio

• Wygrane dni

1
  • Time Online

63d 11h 36m 57s

xXMaTriXx wygrał w ostatnim dniu 18 Styczeń

xXMaTriXx ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

8 Neutralny

1 obserwujący

O xXMaTriXx

• Ranga
    Helper s8
  • Urodziny 28.09.2001

Hurtworld

• Nick w grze
    MaTriX
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    Około 300h

Ostatnio na profilu byli

153 wyświetleń profilu
  1. ts3 [TS3] hanxuxd

Na wielkie tak! +pomocny +aktywny na ts +miły +rozmiar buta
  2. ts3 [TS3] Anka <3

Ledwo mutacje 😂😂😂😂😂😂człowieku to ze skończyłeś te 17 lat to mnie nie obchodzi bo inteligencją jesteś na poziomie 11 latka, ja interweniuje bo obrazasz mnie, oraz ludzi wyżej.
  3. ts3 [TS3] Anka <3

Nie rób sobie wrogów bo jakbyśmy cie znali to byśmy cie nauczyli kultury I nie muszę zabłysnąć przed dziewczyną bo juz ją mam
  4. ts3 [TS3] Anka <3

Na tak +fajnie się rozmawia +trochę krzyczy +aktywność
  5. Szczęśliwego Nowego Roku!

dziekuje i wzajemnie! właśnie z wielkim hukiem trzeba wejść
  6. s8 Propozycja

Tyle osob jest bo wipe był
  7. s8 Propozycja

Jak gościu z pompa zbierze jeden meteor zbierze i drugi i tak się ciągnie aż jest full staff a normalny gracz dopiero połowa... vip jest od pomocy bo zawiera op kity które szkodzą normalnemu graczowi, i dlatego po 25 osób gra na poczatku a potem już z 5 może 10. Tez się dalej nie zamierzam klucic dark zadecyduje jeszcze jutro napisze na serwerze by gracze się wypowiedzieli na ten temat.
  8. s8 Propozycja

Nie wcale to nie jest głupie, vip dostanie swoje kity po uplywie tych 5 godzin nikt mu nie będzie vipa zabierał, maksymalnie tymczasowo wziąć.
  9. s8 Propozycja

Warto spróbować może akurat przejdzie i się zaskoczysz.
  10. s8 Propozycja

Nie całego wipe tylko pierwsze 5 godzin wipe tylko na te 5 godzin wszystkie rangi zostaną zabrane by była rozgrywka wyrównana, vipy szczególnie mają team wszyscy co mają vipa mają i clan.
  11. s8 Propozycja

Nikt z mojej ekipy vipa nie ma bo nie warto kupować na x15. Zostawałem helperem by pomagać graczom i karać wszystkich co nadmiernie przeklinają i obrażają. A ja tak robię, gram do ostatniej sekundy aż mnie wywali i potem normalnie wchodzę i zaczynam wipe i tak robi dużo graczy bo w pierwszej minucie wipe wbiło około 15 osób z czego już 3-4 osoby miały vipa
  12. s8 Propozycja

Zerujemy na biednych vipach? O czym ty człowieku mówisz na s8 wszyscy ludzie z Vipem mają ekipe i sami na meteor nie przychodzą... ta w godzinę full staffa, chyba z Vipem odrazu
  13. s8 Propozycja

Zaraz to w 10 mamy chodzic na meteory? Nie lepiej się podzielić na grupy? Jedni zbieraja surowce inni budują?
  14. s8 Propozycja

Tak jak mówisz tylko ze nie mam małej ekipy i większość nie ma co robić wiec chodzimy na te meteory bo z meteoru zawsze coś niż nic, wiec wychodzi na to ze lepiej usunąć na te 5h od startu wipe kit vip i wszyscy mamy rowne szanse na rozpoczęcie
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK