Jump to content

Widmo

User
  • Content Count

5
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

1 Follower

About Widmo

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Twój nick: Widmo[ASD] Id konta: 76561198314435157 Data nadania bana: około 25.05.2020 Dokładnej daty nie znam Czas jaki pozostał do końca: 60dni Nick moderatora Nomi Serwery na których masz bana S1.S8.S5 Powód bana: Pobrałem bodzia około w kwietniu dlatego ze latało 2 odpalonych typów na s8 i się wk.R.iłem i dlatego pobrałem i nie potrafiłem go odpalić i stwierdziłem że idę na inną grę i zostawiłem te plik tak jak zaistalowałem i dołączyłem do ekipy na s1 i tak grałem przez prawie cały maj i 25 maja Moderatro nomi mnie sprawdzał miałem te pliki które pobrałem w kwietniu Uzasadnienie: Moim zdaniem odczekałem swoje bo też nie czitowałem ale też posiadałem haxy na kompie których nie potrafiłem odpalić W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem= Zmontowałem 2 filmy z reklamą SERWERA W OPISIE I jestem w trakcie montowanie 3 filmiku z pełną reklamą
  2. Twój nick: Widmo[ASD] Id konta: 76561198314435157 Data nadania bana: około 25.05.2020 Dokładnej daty nie znam Czas jaki pozostał do końca: 76dni Nick moderatora Nomi Serwery na których masz bana S1.S8.S5 Powód bana: Pobrałem bodzia około w kwietniu dlatego ze latało 2 odpalonych typów na s8 i się wk.R.iłem i dlatego pobrałem i nie potrafiłem go odpalić i stwierdziłem że idę na inną grę i zostawiłem te plik tak jak zaistalowałem i dołączyłem do ekipy na s1 i tak grałem przez prawie cały maj i 25 maja Moderatro nomi mnie sprawdzał miałem te pliki które pobrałem w kwietniu Uzasadnienie: Moim zdaniem odczekałem swoje bo też nie czitowałem ale też posiadałem haxy na kompie których nie potrafiłem odpalić nw na wipe może mnie moderator sprawdzać co 1 dzien albo co pare godzin. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem= Zmontowałem 2 filmy z reklamą SERWERA W OPISIE I jestem w trakcie montowanie 3 filmiku z pełną reklamą i na tym 3 filmiku bedzie jeszcze konkurs na VIPA i napisałem reklamę na GRUPIE FB.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...