Jump to content

situs

User
  • Content Count

5
  • Last visited

• Days Won

1

situs last won the day on April 20

situs had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutralny

About situs

• Rank
    Nowy
  1. Dzień Dobry przychodzę z propozycją poprawienia dropu zielonego,bo z jednej skałki dropi 50 zielonego,a z niebieskiego około 15,przychodzę rownież propozycją zeby powiekszyc drop meteoru,ponieważ na x15 jest mozliwość robienia sklejaków i jak ktoś zrobi sklejaka to nie ma mozliwośći tego zrajdować grajac w ekipie około 8 osób przez calego wipe.Jeszcze bym powiekszył drop z burka,bo na x5 wiecej leci niz na x15 z skałek.Pozdrawiam.
  2. situs

s6 [Przyjęte][Helper] Marihuaninem

na s6 strasznie Patola,niestety sam czasem podczas emocji,zaczynam wyzywac tych dzieciakow,staram sie jak najmniej ,ale jak widze ze caly czas wyzywyja rodzicow too az cisnienie podnosi /Potrzebny jest tam helper,bo Zuzia to wbija raz na chinski rok.
  3. Dzień Dobry,przychodzę z nastepujacym błedem,nie mogę sie zalogować na serwer po wipe,wyskakuja mi kropki i nastepnie " połaczenie nieudane" Zrobiłem reset nawet hurtworlda,launchera mam,3 minuty przed wipem zalogowalem sie normalnie,myslę ze reset serwera by pomogł,chyba nie tylko ja mam taki problem,zawsze po wipe było ponad 50 osób na serwie,a wczoraj tylko 20.Pozdrawiam.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...