Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

PaTyK

Użytkownik
  • Zawartość

30
  • Ostatnio

• Time Online

77d 21h 21m 36s

Reputacja

22 Przyjazny

2 obserwujących

O PaTyK

• Ranga
    Emeryt
  • Urodziny 10 Luty

Hurtworld

• Nick w grze
    PaTyK
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    310+

Ostatnio na profilu byli

371 wyświetleń profilu
  1. inne Opis sytuacji

Jeśli Ci chodzi o to że dorosłym będzie jak się dotknie kobietę za cycka to ty chyba zawsze dzieckiem będzie, a i chuj wam w dupe kurwy
  2. inne Opis sytuacji

Każdy z was to kurwy dziękuję
  3. s6 [Odrzucone][Helper] TuTeK The GOD

Jestem na tak +Ogarnia grę +Pomocny +Zna regulamin +Wiek
  4. ts3 [Odrzucone][TS3] hanxuxd

Jestem na tak *Mily *Pomocny *widzę go często na ts
  5. s6 [Odrzucone][Helper] Nikolas

Sorka ale dziwne to jest ze niby grałeś a ciebie nikt nie zna ?
  6. s6 [Odrzucone][Helper] Nikolas

Chaos? Twojego nicku nie widziałem wcale, a chaosu chyba nie ma bo ja jestem tam Helperem więc likwiduje ten twój chaos.
  7. s6 [Odrzucone][Helper] Nikolas

Nie widziałem cię ani razu jak ja gram więc jestem na nie. -Konto pod podanie -Ani razu nie widzialem .
  8. ts3 [Przyjęte][TS3] Anka <3

Jestem na tak *Miła *Fajnie się rozmawia -Rejestracja pod podanie ale da się przymknąć oko
  9. Jestem na nie, ponieważ jak by był przedłużony by większe ekipy spikały pojedynczych graczy i by na koniec wipe nikogo nie było niech zostanie tak jak jest pozdrawiam
  10. s6 Propozycje [S6]

Jak mówi Dark jest komenda na uzupełnienie totemów "./Stakes Fill" A za zwiększoną częstotliwością spadania meteorytów to jestem za
  11. Imię: Maciej Wiek: 18 Nick na forum: PaTyK Znajomość regulaminu [0-10]: 9 Znajomość funkcji moderatora [0-10]: 8 Czas jaki możesz poświęcić na forum (dziennie): 24/7 Coś o sobie: Cześć mam na imię Maciej interesuje się motocyklami różnorakimi sportami, najbardziej to siłowymi oraz sztuk walki Dlaczego Ty: Ponieważ miałem już moderatora na forum z cs więc już mam troszkę ogarniętą tą funkcję więc myślę że dam sobie radę oraz chce pomóc serwerowni Pomysły na rozwój sieci: Lepsza reklama serwera oraz że by youtuberzy jakąś reklamę robili
  12. s6 [Odrzucone][Helper] Awhumi

Jestem na tak *Pomaga *Zna grę mapę, regulamin *nie bluzni -Wiek ale ma zalety wymienione na górze +Jestem jedynym Helperem
  13. s1 Pomysł na event

I mogę pomóc tak samo hah
  14. s1 Pomysł na event

Fajny event, jestem za!:)
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK