Jump to content

Crejzoll

Pomocnik TS3
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About Crejzoll

• Rank
    [ Pomocnik TS ]

Hurtworld

• Nick w grze
    Crejzoll
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    6 godzin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Crejzoll

ts3 [Przyjęte][TS3] Crejzoll

Nick: Crejzoll UniqueID: UnghLqGBHq5Wy1yUP5XBAw0Zzws= Pierwsza Wizyta: 21.12.2019 14:42:04 Data urodzenia: 29.04.2001 Wiedza o TS3 od strony Usera : 7-10 Wiedza o TS3 od strony Admina : 5-10 Kariera na TS3: Nigdy nie byłem adminem na jakimkolwiek publicznym tsie, jedynie na prywatnych. Dlaczego ten TS?: Ten ts polecił mi znajomy . Rozmiar buta: 44 Kilka słów o sobie: Mam na imię Radek i mam 19 lat. Uczę się w technikum elektrycznym moją pasją jest siłownia i gry komputerowe. W weekendy i dłuższe wolne od szkoły chodzę do pracy głównie jako operator maszyn , ewentualnie elektryk. Czas na TS: Teraz ze względu pandemi jestem cały czas dostępny. Nawet kiedy nie było pandemi byłem w stanie spędzać kilka godzin dziennie na tsie. Co zmieniłbyś na Serwerze: absolutnie nic , ze strony użytkownika jestem zadowolony. Co chciałbyś robić: Chciałbym robić to na co będę posiadał permisje. W główniej mierze pomagał osobą, które takowej pomocy potrzebują. Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera
  2. Crejzoll

ts3 [Odrzucone][TS3] Crejzoll

Nick: Crejzoll UniqueID: UnghLqGBHq5Wy1yUP5XBAw0Zzws= Pierwsza Wizyta: 21.12.2019 14:42:04 Data urodzenia: 29.04.2001 Wiedza o TS3 od strony Usera : 7-10 Wiedza o TS3 od strony Admina : 5-10 Kariera na TS3: Nigdy nie byłem adminem na jakimkolwiek publicznym tsie, jedynie na prywatnych. Dlaczego ten TS?: Ten ts polecił mi znajomy. Rozmiar buta: 44 Kilka słów o sobie: Mam na imię Radek i mam 18 lat. Uczę się w technikum elektrycznym moją pasją jest siłownia i gry komputerowe. Hobbistycznie gram w piłkę nożną. W weekendy i dłuższe wolne od szkoły chodzę do pracy głównie jako operator maszyn , ewentualnie elektryk. Czas na TS: W tygodniu 1-3 godziny dziennie. W weekendy mogę nawet od południa do nocy. Co zmieniłbyś na Serwerze: absolutnie nic , ze strony użytkownika jestem zadowolony. Co chciałbyś robić: Chciałbym robić to na co będę posiadał permisje. W główniej mierze pomagał osobą, które takowej pomocy potrzebują.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

• Create New...