Jump to content

Nadia

Pener
  • Content Count

119
  • Last visited

• Days Won

14

Nadia last won the day on December 6 2019

Nadia had the most liked content!

Community Reputation

136 Rycerski

7 Followers

About Nadia

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Nadia ♥

Recent Profile Visitors

590 profile views
  1. Jak dla mnie jeszcze zdecydowanie za szybko na ub.
  2. Alig taki mamy regulamin I Cię 3x zapytałam czy jesteś pewny. Na Twoje własne życzenie nie byłeś sprawdzany. Rozumiem, że posiadasz dokumenty na komputerze prywatne, ale jak inaczej mamy mieć pewność, że jesteś czysty?
  3. Nadia

s8 [Odrzucone][odwołanie] pipus

W takiej sytuacji jest problemem ustanowienie co jest prawdą. Czy faktycznie jest tak jak mówisz, czy zwyczajnie osoba z Twojego teamu broni reszty obrzucając się winą. Kara dość surowa. Jest to kara całościowa osób, które były na totemie. Z mojej strony, jedynie bym była za zmniejszeniem bana. Profit miała cała ekipa z tego, że ktoś odpalony bronił waszej bazy.
  4. Nadia

s1 [Przyjęte][Odwołanie] Smiglowsky

Ban trwa już długo. Zostaje ściągnięty.
  5. Nadia

s8 [Przyjęte][Helper] FaFeLeK Hw69.pl

Falafelek! Robisz najgorsze mury jakie widziałam Zdecydowanie miła osoba I pomocna, a przy tym zabawna. Trochę bym się doczepiła uzasadnienia I mam nadzieję, że je edytujesz. Dużo czasu spędzałeś na grze I masz dobry kontakt z graczami. Ode mnie tak
  6. Nadia

ts3 [Odrzucone]TS3 UB ZEQ

Obelgi tego pokroju nie podlegają ub. W każdym razie nie ode mnie. Nikt nie zasługuje na takie traktowanie. Szacunek należy się każdemu.
  7. Nadia

s8 [Odrzucone]Helper adeqLOL #2

Jeśli Twoja aktywność I logi są poprawne, jestem na tak. Pamiętam Cię I mam nadzieję, że przygotujesz się bardzo ładnie z regulaminu.
  8. Nadia

s1 [Odrzucone][HELPER] Enduro

W tej sytuacji pozwolę sobie odrzucić na tę chwilę podanie. Napisz kolejne podanie za tydzień I tylko w sytuacji oddania itemów.
  9. Nadia

s1 [Odrzucone][Helper] Bakuu17 hw69.pl

Bardzo ładne podanie I mimo młodego wieku jestem za. Chyba nawet się słyszeliśmy na ts. Zdecydowanie kulturalne zachowanie.
  10. Nadia

s5 [Odrzucone][ODWOŁANIE] Mysz hw69.pl

Nie no 3 podobne odwołanie, jeśli chodzi o uzasadnienie. Zdecydowanie to Ciebie gracze powinni informować, a nie administrację ze posiadasz cheaty. Skoro nie byłeś sprawdzany mógł być dowód.
  11. Nadia

s8 [Odrzucone][odwołanie] Eszkara

Dając komuś passy, dajesz mu pełną możliwość robienia czego chce na Twoim koncie. Ja zdecydowanie jestem na nie, jeśli chodzi o odbanowanie w sytuacji pożyczenia komuś konta. Nigdy mnie to nie przekonuje.
  12. Kłamiąc na temat bana Twojego kolegi, również możesz kłamać na temat swojego bana.
  13. Nadia

s12 [Przyjęte][Odwołanie] Bar969tek

Oszukałeś moderatora Niv, rozmawiałam z nim I powiedział, że Cię odbanuje i masz możliwość oddania itemów, czyli 100 bursztynów.
  14. Nadia

Wymianę bym prosiła rozwiązać w towarzystwie helpera lub moderatora. Jaki Nick miała osoba poszkodowana?
  15. Nadia

Ban może zostać zdjęty, jeśli oddasz itemy z wymiany osobie, którą zabiłeś. Oczywiście mówię o tych, które miała na sobie.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...