Jump to content

Nadia

Helper HW
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

1 Follower

About Nadia

• Rank
    Helper S5

Hurtworld

• Nick w grze
    Nadia ♥

Recent Profile Visitors

49 profile views
  1. Nadia

s5 [Odrzucone][Helper] KOSA

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że Marszol również gra na s5 I nie należy do ekipy JONT. Jakbym faworyzowała, to Ty byś dostał muta I kolega z twojej ekipy. W sytuacji kiedy nikt nie dostaje, a się nieładnie zachowała cała 3 nazwałeś faworyzacją. Przymknęłam oko, ale na kolejny raz tego nie uczynię i dostaniecie wszyscy po mucie. Może wtedy zaczniecie doceniać.
  2. Nadia

s5 [Odrzucone][Helper] KOSA

Mam wrażenie, że chłopak ma mi do zarzucenia to, że upomniałam całą 3 i nikt nie otrzymał muta (sam brał udział w szumie na serwerze). Jak już wspominałam na wstępie jestem osobą, która upomina i w przypadku braku poprawy dopiero narzucam kick/mute. Oczywiście w sytuacji, gdy osoba z góry pierwszą wypowiedzią przesadzi to od razu otrzymuje "karę". Po ostatniej sytuacji jestem na nie, jeśli chodzi o tą osobę na stanowisko helpera. Zdecydowanie jest to chłopak porywczy i bardzo zadziorny. Sporo prowokacji I szukanie zaczepek. Raczej nie wymieniłeś za wiele, by udowodnić, że możesz być dobrym helperem I mnie zwyczajnie nie przekonujesz. Wygląda to bardziej jak wyżalenie się.
  3. Nadia

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Wojtas123

Naturalnie, do 7 dni takie sprawy są zwykle sprawdzane. Bądź cierpliwy.
  4. Nick na forum: Nadia Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Nadia ♥ SteamID: 76561198273739440 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Można uznać, że jestem osobą, która gra ze wszystkimi. Imię: Nadia Wiek: 23 Mikrofon: Tak Mutacja: Hah. Niech będzie. :D Znajomość regulaminu: Wszystko dokładnie przeczytane. :) Znajomość gry: Myślę, że całkiem przyzwoita. Takie +/- 90%. Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Dziennie: od 3h w górę. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Owszem. Coś o sobie: Hej, jestem Nadia. Interesuję się grami komputerowymi, zwłaszcza takimi, gdzie mam kontakt z ludźmi. Jestem otwarta i bezpośrednia. Chętnie odpowiadam na pytania, potrafię wysłuchać oraz pomóc. Jestem osobą odpowiedzialną oraz empatyczną. Dlaczego Ty: Na s5 brakuje osoby, która mogłaby troszeczkę przystopować osoby z rzucaniem obelg na chacie. Można mi zaufać i jak wyżej wspominałam chętnie pomagam.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...