Jump to content

Nadia

Nowy Moderator HW
  • Content Count

104
  • Last visited

• Days Won

14

Nadia last won the day on December 6

Nadia had the most liked content!

Community Reputation

127 Rycerski

6 Followers

About Nadia

• Rank
    [ Nowy Moderator HW ]

Hurtworld

• Nick w grze
    Nadia ♥

Recent Profile Visitors

335 profile views
  1. Nadia

s12 [Przyjęte][Odwołanie] Bar969tek

Oszukałeś moderatora Niv, rozmawiałam z nim I powiedział, że Cię odbanuje i masz możliwość oddania itemów, czyli 100 bursztynów.
  2. Nadia

Wymianę bym prosiła rozwiązać w towarzystwie helpera lub moderatora. Jaki Nick miała osoba poszkodowana?
  3. Nadia

Ban może zostać zdjęty, jeśli oddasz itemy z wymiany osobie, którą zabiłeś. Oczywiście mówię o tych, które miała na sobie.
  4. Nadia

s1 [Przyjęte] NoXin

Prośba o ub przyjęta.
  5. Dziwne bo pamiętam, że miał jeden folder od hw z cheatami, a 2 był czysty. jak zauważył, że znalazłam 2 folder to się rozłączył z tv I wyszedł z tsa. Nie wiem jak mógł posiadać cheaty do csa w folderze z hw. Głupiej proszę ze mnie nie robić. Tym bardziej, że poszłam mu na rękę I to bardzo. Udawał problem z komputerem I wywalanie internetu. Tylko po to, by przełączyć się na czyste hw. Myślał, że nie sprawdzę 2 folderów? Dodatkowo Twój kolega grał na Multi, a ty z tym nic nie zrobiłeś I jeszcze się sam logowałeś na jego konto. Osobiście uważam, że sam sobie zapracowałeś na tego bana.
  6. Skargi na Ciebie raczej nie są Tobie podawane. Dowód jest dla administracji, nie dla gracza.
  7. Nadia

s1 [Helper] chodu

A to w takim wypadku wybacz. Nie wiedziałam o tym. W takim razie jestem na tak, ale naucz się regulaminu perfekto
  8. Nadia

s1 [Helper] chodu

Na kolejny dzień była kolejna rekrutacja.
  9. Nadia

s5 [Helper] Macuk

Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Podanie schludnie, ale siedzę naprawdę sporo na serwerze I szczerze nie wiem jak to jest, że Cię zwyczajnie sobie nie przypominam. Nie udzielasz się chacie?
  10. Nadia

s12 [Odrzucone][Helpera] Hucker2137

Zdaje się na s12 jest 2 helperów. Dziwi mnie fakt, że nie zauważasz kompletnie innego helpera. Hmmm... byłam na tak, ale po przeczytaniu ostatniej informacji to jakoś odbieram złe wrażenie na temat twojej osoby. Osobiście jestem na nie i nie podoba mi się, że w pytaniu "dlaczego ty", leci w 1/3 tekst, że jeden helper coś robi, a 2 nie. Jest to nieprofesjonalne zdecydowanie. Aktywność helpera Pemowera została sprawdzona i jest bez zarzutu. Bardziej zastanawia mnie fakt za co oszukałeś?
  11. Nadia

s1 [Helper] chodu

Nie jestem przekonana. Ostatnim razem nawet forum nie śledziłeś I nie przyszedłeś na rekrutację z tego co wiem.
  12. Hmm... powiem tak. Nie mam pojęcia o jakie rajdy chodzi bo moja ekipa nie prowadziła rajdu tego dnia - nie było mnie w domu. Nie rozumiem nawiązania do innej ekipy, jeśli uważają, że mają niesłuszne bany to napiszą swoje odwołanie. Co do szubienicy - proszę nie robić ze mnie głupiej. Widziałam na własne oczy nick gracza I osoby z administracji. Dowód nie musi być Tobie przedstawiony w żadnym razie. Screen z gry został zrobiony I jest dowodem. Naprawdę nie rozumiem jak można zrobić coś takiego. Oczywiście odwołanie odrzucam I mam nadzieję, że czegoś takiego więcej nie zobaczę.
  13. Nadia

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Ukasz4321

Myślę, że 2 miesiące to nie jest zbyt wiele czasu. W tej chwili odrzucam I proponuję napisać za minimum miesiąc.
  14. Nadia

s6 [Odrzucone][Odwołanie] KenyZez

Pozwólcie, że się wypowiem. Po 1. Dycha, jeśli kogoś sprawdzał to nie jako osoba z administracji, ponieważ helper nie ma prawa sprawdzać osób bez moderatora. Daliście mu możliwość sprawdzenia się jak innemu graczowi, jeśli myślałeś, że zostałeś sprawdzony przez administrację to wprowadził Cię w błąd. Po 2. Administracja nie musi ukazywać dowodów, ponieważ cierpieć może osoba przynosząca dany dowód. Z góry założenie jest, że dowód jest po to by administracja wiedziała czy ban był słuszny. Dowody nie są dla graczy.
  15. Nadia

s1 [Odrzucone][odwołanie] Jan Kuptz

To wiedząc, że brat ma bana I tak postanowiłeś świadomie dac mu możliwość zalogowania się na konto z banem na twoim komputerze co przyczyniło się do powiązania kont?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...