Jump to content

Wariat8021

User
  • Content Count

7
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Wariat8021

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Twój nick: Wariat Id konta: 76561198984556640 Data nadania bana: 2020-08-10 Czas jaki pozostał do końca: nie wiem nie wchodzilem dlugo na te konto Nick moderatora: Nomi Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: Pisałem na czacie że mam wh i huzuni a administracja stwierdziła ze przyznaje się do cheatów. Uzasadnienie: Chciałbym bardzo przeprosić za moje głupie zachowanie na czacie, chciałbym dalej grac z ekipą na tym serwerze, już raz dostałem bana za cheaty na 60dni i przez ten czas zdążyłem przemyśleć swoje zachowanie. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem :
  2. Twój nick: Wariat Id konta: 76561198984556640 Data nadania bana: 2020-08-10 Czas jaki pozostał do końca: 59dni Nick moderatora: Nomi Serwery na których masz bana: S1 Powód bana: Pisałem na czacie że mam wh i huzuni a administracja stwierdziła ze przyznaje się do cheatów. Uzasadnienie: Chciałbym bardzo przeprosić za moje głupie zachowanie na czacie, chciałbym dalej grac z ekipą na tym serwerze, już raz dostałem bana za cheaty na 60dni i przez ten czas zdążyłem przemyśleć swoje zachowanie. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem : Nagram odcinek na yt z reklamą serwerowni,oraz wrzucę posta na fb z reklamą.
  3. Wariat8021

s1 [Przyjęte][Helper] PaCh0

Jestem na Tak -Wiek -Aktywność -Ogarnięty
  4. Wariat8021

s1 [Przyjęte][Odwołanie] ryzyk96

Chuck chelperem ooo skurwesyn
  5. Wariat8021

Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

analfabeta
  6. Wariat8021

Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

Zmiana biomu napro na zieloną. Wyjebanie sklejek. Miejsza szansa na deto.
  7. Twój nick:Wariat Id konta: 76561198984556640 Data nadania bana:2/3 tygodnie temu. Czas jaki pozostał do końca:29dni Nick moderatora: MateoGaming Serwery na których masz bana: Wszystkie Powód bana:Cheaty Uzasadnienie:(dlaczego uważasz, że powinniśmy uznać te odwołanie): Chciałbym dostać UB ponieważ Wiem że zachowałem się źle używając cheatów ale właśnie przemyślałem swoje zachowanie i postanowiłem że nie warto grać na cheatach bo tylko psuje innym grę. W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem:
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...