Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

Rataj

Helper HW
  • Zawartość

33
  • Ostatnio

• Time Online

34d 16h 33m 58s

Reputacja

10 Przyjazny

2 obserwujących

O Rataj

• Ranga
    Helper s3 / Nowy Admin TS3

Ostatnio na profilu byli

305 wyświetleń profilu
  1. s1 [Odrzucone][Helper] HansuxD

Tak -szczery -często gra -pomocny
  2. Ja toxic ? Weź człowieku się nie pogrążaj. Przyjmij z godnością ,że jesteśmy na nie.
  3. Jestem na nie -podanie za krótkie -wulgarny -wypisywanie samych cech w podpunkcie coś o sobie
  4. s1 [Odrzucone]Podanie na helpera:D

Jestem na tak +Kulturalny +Dużo gra +Wiek +Ogarnięty
  5. ts3 [Przyjęte][TS3] Neyst

Jestem na tak +Częsty bywalec +Przyjazny +Kulturalny +Zna się na ts
  6. s8 [Odrzucone][Podanie][Helper] Geazy

Jestem na nie -zbyt krótkie podanie -znajomośc regulaminu
  7. ts3 [Odrzucone][TS3] hanxuxd

Jestem na tak +Siedzi dużo na ts +Pomaga ciągle +Miły
  8. Z mojich nie kompetencji event zostaje odwołany oraz z przyczyn rodzinnych za zaostniałą sytuacje przepraszam.
  9. Przepraszam zepsułem z powodu braku oczekiwanego eventu. Obiecuję że event odbędzie się w piątek 17.11.2017. W statni piatek miał być event ale z powodów osobistych niestety nie mogłem prowadzić oczekiwanego eventu oraz niestety przez moje nie ogarnięcie. Jeszcze raz przepraszam. Obiecuję ,że event zostanie zorganizowany w piątek.
  10. s8 [Odrzucone][HELPER] MaTriX

Podanie względem jakości jest na + Wiek + Znajomość regulaminu + Jestem na tak
  11. dla mnie na nie. Ale lepiej robić event w stylu ekipa na ekipe aby wygrać tego 1 vipa.
  12. s4 [Odrzucone][Helper] Efoo

Wszystko fajnie tylko dajesz podanie na s3 a nie jak piszesz na s4.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK