Jump to content
  • 0
AdriaN0N

[Przyjęte][Propozycja] Serwer Classic

Question

Mam propozycję na nowy serwer CLASSIC x1 Drop (tak jak na official'ach). Meteory byłyby co godzinę posiadałyby mało itemów (np. 20bursztynu,50tłuszczu i po 30 kolorków) Albinosy co 6h (z takim dropem jak na s5).

TP - BRAK

HOME - BRAK

Wipe - Byłyby co 3tygodnie w każdy Piątek o 18.

Jeden KIT na wipe: Krzemienna Siekiera, Kamienny Kilof, Włócznia.

Roll Fart - Dla urozmaicenia rozgrywki i rywalizacji (co 30min)

Myślę, że na serwerze grali by sami gracze z doświadczeniem, którym brakuje Official'nych serwerów i magicznej liczby 60/60 w 2 tygodniu wipe.

Edited by AdriaN0N
  • Like 4

19 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Fajny pomyśł napewno bym tam z ekipą grał tylko że jak będą banować za to ze jakiś bambik podreportuje to to nie ma sensu 

bo zabije go jakiś kox i ten odrazu na skarge do adm ze np ten kox coś ma fajne by było nagranie i dopiero sprawdzanie

• 1
22 godziny temu, Mashaa napisał:

Lepszym rozwiązaniem mogłoby być przemyślenie jakichś zmian na s5 np usunięcie tp, zmniejszenie dropu z maszyn. Mógłby to być całkiem niezły kompromis.

Tp na s5 jest od samego początku więc po co usuwać coś co jest od początku i jest dobre a dodawać anty-ride który by popsuł rozgrywkę?

22 godziny temu, Mashaa napisał:

Jestem na nie, taki serwer byłby strzałem w kolano dla s5.

Nie koniecznie byłby to strzał w kolano dla s5, ponieważ są jeszcze inne serwery na których gra dużo graczy np. s1 i po prostu skorygowała by się liczba graczy na serwerach i dzięki temu były by mniejsze lagi a na lagi narzeka spora część graczy.

• Do not like it 1

• 0

Jestem za, oraz rozmawiałem z wieloma już osobami, które grają na waszych serwerach i większość z nich też chciałaby taki serwer. Dark jeżeli da radę mógłbyś wbić kiedyś na ts to byśmy ci wytłumaczyli co i jak chcielibyśmy tam.

• 0
Godzinę temu, Mashaa napisał:

Jestem na nie, taki serwer byłby strzałem w kolano dla s5. Wipe w tym samym dniu bez sensu, po tygodniu czy dwóch tak samo bo wtedy nie będzie sensu trzymania co 3tyg wipea na s5. Będzie to po prostu skutkowało tym że na obu serwerach wipe będzie trwał maksymalnie tydzień.

Lepszym rozwiązaniem mogłoby być przemyślenie jakichś zmian na s5 np usunięcie tp, zmniejszenie dropu z maszyn. Mógłby to być całkiem niezły kompromis.

Na typowym czystym serwerze wipe co 3tygodnie myśle by był dobry a s5 na tym nie ucierpi 

• 0
24 minuty temu, papieszu napisał:

Na typowym czystym serwerze wipe co 3tygodnie myśle by był dobry a s5 na tym nie ucierpi 

Przeczytaj jeszcze raz co napisałam.

Nie ma tylu ludzi żeby zapełnić na fula 1 serwer z wipeam co 3tyg a co mówić o dwóch.

• Like 1

• 0
5 minut temu, papieszu napisał:

Jeżeli chodzi o samo s5 to najlepiej moim zdaniem usunąć poprostu Tp i wgrać anty-raid 

Z tp to +1;

Po co Ci antyraid na serwerze bez tp? 🤔

+ Tak jak pisałam zmniejszenie dropu z maszyn też wydłuży wipea i trochę go utrudni.

Edited by Mashaa
  • Like 1

• 0
14 minut temu, Mashaa napisał:

Z tp to +1;

Po co Ci antyraid na serwerze bez tp? 🤔

+ Tak jak pisałam zmniejszenie dropu z maszyn też wydłuży wipea i trochę go utrudni.

Bo o samego anty raida @Dark1 pisał że jest, w teorii jakiś tam jest więc usunięcie tp bedzie git

• Not sure if trolling or stupid 1

• 0
23 minuty temu, papieszu napisał:

w teorii jakiś tam jest

O to w końcu jednak go odnalazłeś? A może by tak najpierw sprawdzić zamiast opowiadać brednie?

• 0
3 godziny temu, Mashaa napisał:

Jestem na nie, taki serwer byłby strzałem w kolano dla s5. Wipe w tym samym dniu bez sensu, po tygodniu czy dwóch tak samo bo wtedy nie będzie sensu trzymania co 3tyg wipea na s5. Będzie to po prostu skutkowało tym że na obu serwerach wipe będzie trwał maksymalnie tydzień.

Ta polecam alegrowicza 

W dniu 20.12.2019 o 13:03, AdriaN0N napisał:

Mam propozycję na nowy serwer CLASSIC x1 Drop (tak jak na official'ach). Meteory byłyby co godzinę posiadałyby mało itemów (np. 20bursztynu,50tłuszczu i po 30 kolorków) Albinosy co 6h (z takim dropem jak na s5).

TP - BRAK

HOME - BRAK

Wipe - Byłyby co 3tygodnie w każdy Piątek o 18.

Jeden KIT na wipe: Krzemienna Siekiera, Kamienny Kilof, Włócznia.

Roll Fart - Dla urozmaicenia rozgrywki i rywalizacji (co 30min)

Myślę, że na serwerze grali by sami gracze z doświadczeniem, którym brakuje Official'nych serwerów i magicznej liczby 60/60 w 2 tygodniu wipe.

60/60 po 2 tyg na v1 na to niema szans od 2 lat

• Like 1

• 0

Jestem na tak tylko  bez ,,Kit start,, i wipe co 14 dni( 2 tygodnie) ponieważ na 100% już po 10 dniach będzie coraz mniej osób.

• 0
11 godzin temu, !Dark! napisał:

O to w końcu jednak go odnalazłeś? A może by tak najpierw sprawdzić zamiast opowiadać brednie?

Dark tylko że on działa jak mu się chce ;) 

• Not sure if trolling or stupid 1

• 0
2 godziny temu, Macuk napisał:

Tp na s5 jest od samego początku więc po co usuwać coś co jest od początku i jest dobre a dodawać anty-ride który by popsuł rozgrywkę?

Nie koniecznie byłby to strzał w kolano dla s5, ponieważ są jeszcze inne serwery na których gra dużo graczy np. s1 i po prostu skorygowała by się liczba graczy na serwerach i dzięki temu były by mniejsze lagi a na lagi narzeka spora część graczy.

Tp jako kompromis pod classica bo uważam że serwer z długim wipem jest skierowany w dużej mierze do osob które właśnie lubią trudniejszą i dłuższą rozgrywkę, a jeśli tyle osób chce classica to po co stawiać nowy serwer skoro wystarczy zmienić pare rzeczy na s5, które mogą wyjść na plus. Chyba  że chcecie serwer classic z tp to wtedy pozdro XD

Tak byłby to strzał w kolano dla s5, nie rozumiem czemu porównujesz s1 która ma wipe co tydzień do serwera z wipem co 3tyg. Nie rozumiem o co Ci do końca z tym chodzi ale jeśli o to że na s1 jest za dużo chętnych graczy to postawienie żadnego kolejnego serwera tego nie rozwiąze bo ci wszyscy ludzie po prostu chcą grać na tym serwerze z tymi konkretnymi  ekipami - rywalizacja, + duża ilość graczy tym bardziej zachęca do gry na danym serwerze.

2 serwery z wipem co 3tyg... nie da sie tego w żaden mądry sposób rozwiązać tak żeby po tygodniu gry nie było tam max 20osób. O co mi chodzi,

jeśli zrobisz wipea tego samego dnia gracze podzielą sie na 2 serwery - nie ma ich wielu, w związku z czym na każdym serwie już po wipie będzie 40 osób, po tygodniu 20.

Jeśli chcesz zrobić wipea na classicu tydzień po s5, to na s5 zostanie po tygodniu 20 osób bo większość stwierdzi że wszyscy idą na classica i nkit nie będzie grał na s5 albo że na s5 nie ma już co robić albo że zostali już tam zraidowani. Więc w takiej sytuacji istnienie 2 tak podobnych serwerów jest bez sensu. Nie ma aż tylu amatorów na 3tyg wipea co widać po samej s5, na której rzadko kiedy po wipie jest więcej niż 80 osób, co utrzymuje się max ok. 2-3 dni, co na serwerze z 3tyg wipem nie jest to jakoś długo. Istnienie dwóch takich serwerów jest po prostu bezsensowne. Nie będzie żadnego serwera z wipem 3tyg tylko 2 z wipem co tydzień a nie wiem czy o to nam chodzi. :)

Nie wiem jak ty ale ja wole grac na serwerze z lagami i ludzmi niż na serwerze bez lagów i bez ludzi. 🙉

Edited by Mashaa
  • Like 2
  • Confused 1

• 0
17 godzin temu, papieszu napisał:

Dark tylko że on działa jak mu się chce ;) 

Działa tak jak został zaprogramowany, czyli nie koniecznie tak jak Ty to sobie wyobrażasz, ale to nie znaczy, że nie działa, albo, że go nie ma..

• 0
W dniu 18.01.2020 o 12:57, Mashaa napisał:

Tp jako kompromis pod classica bo uważam że serwer z długim wipem jest skierowany w dużej mierze do osob które właśnie lubią trudniejszą i dłuższą rozgrywkę, a jeśli tyle osób chce classica to po co stawiać nowy serwer skoro wystarczy zmienić pare rzeczy na s5, które mogą wyjść na plus. Chyba  że chcecie serwer classic z tp to wtedy pozdro XD

Tak byłby to strzał w kolano dla s5, nie rozumiem czemu porównujesz s1 która ma wipe co tydzień do serwera z wipem co 3tyg. Nie rozumiem o co Ci do końca z tym chodzi ale jeśli o to że na s1 jest za dużo chętnych graczy to postawienie żadnego kolejnego serwera tego nie rozwiąze bo ci wszyscy ludzie po prostu chcą grać na tym serwerze z tymi konkretnymi  ekipami - rywalizacja, + duża ilość graczy tym bardziej zachęca do gry na danym serwerze.

2 serwery z wipem co 3tyg... nie da sie tego w żaden mądry sposób rozwiązać tak żeby po tygodniu gry nie było tam max 20osób. O co mi chodzi,

jeśli zrobisz wipea tego samego dnia gracze podzielą sie na 2 serwery - nie ma ich wielu, w związku z czym na każdym serwie już po wipie będzie 40 osób, po tygodniu 20.

Jeśli chcesz zrobić wipea na classicu tydzień po s5, to na s5 zostanie po tygodniu 20 osób bo większość stwierdzi że wszyscy idą na classica i nkit nie będzie grał na s5 albo że na s5 nie ma już co robić albo że zostali już tam zraidowani. Więc w takiej sytuacji istnienie 2 tak podobnych serwerów jest bez sensu. Nie ma aż tylu amatorów na 3tyg wipea co widać po samej s5, na której rzadko kiedy po wipie jest więcej niż 80 osób, co utrzymuje się max ok. 2-3 dni, co na serwerze z 3tyg wipem nie jest to jakoś długo. Istnienie dwóch takich serwerów jest po prostu bezsensowne. Nie będzie żadnego serwera z wipem 3tyg tylko 2 z wipem co tydzień a nie wiem czy o to nam chodzi. :)

Nie wiem jak ty ale ja wole grac na serwerze z lagami i ludzmi niż na serwerze bez lagów i bez ludzi. 🙉

1]

Ten serwer miałby zjednoczyć wszystkich "starych wyjadaczy" gry a nie zwoływanie społeczność z s5 na zmianę serwera.

2]

Tak jak w punkcie 1] Serwer Classic ma być "Innym Światem", nowym serwerem dla starszych graczy a nie "konkurencją" dla serwera s5. 

3]

Moim zdaniem, celem Serwera Classic jest zwołanie większego nowego grona osób podczas wipe'u a nie dzielenie go pomiędzy s5 a classic.

• Awesome xd 1

• 0
8 godzin temu, AdriaN0N napisał:

1]

Ten serwer miałby zjednoczyć wszystkich "starych wyjadaczy" gry a nie zwoływanie społeczność z s5 na zmianę serwera.

2]

Tak jak w punkcie 1] Serwer Classic ma być "Innym Światem", nowym serwerem dla starszych graczy a nie "konkurencją" dla serwera s5. 

3]

Moim zdaniem, celem Serwera Classic jest zwołanie większego nowego grona osób podczas wipe'u a nie dzielenie go pomiędzy s5 a classic.

W teorii brzmi to świetnie tylko nigdy tak nie będzie XD

To nie chodzi o zwolywanie kogos z s5 a o to że ludzie pójdą tam gdzie będzie więcej graczy. Jak pisałam problem jest z datami wipea i tym że mało ludzi chce grac na serwerach z wipem co 3 tyg co widać po samej s5 i tu lezy problem.

• Like 1

• -2

• Like 1
  • Thanks 1
  • Do not like it 2

• -3

Jeżeli chodzi o samo s5 to najlepiej moim zdaniem usunąć poprostu Tp i wgrać anty-raid 

• Awesome xd 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...