Jump to content

Kairopl12309

User
  • Content Count

16
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Kairopl12309

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Kairopl12309

inne [Propozycja] Serwer Classic

Ta polecam alegrowicza 60/60 po 2 tyg na v1 na to niema szans od 2 lat
  2. Zabilem typa z 1300m Wygladalo to tak a ja zrajdowalem baze kiedy juz wytepywalem to on sie zrespil a ja w tym samym momencie co wytapalem zabilem go i pokazalo 1300m Mam pytanie : Czy dostanę bana ?
  3. Kairopl12309

s5 [Rozwiązane]rangi

hah ze ci sie chcialo dobra niema co ale na przyszłość bądź trochę milszy dla ludzi to wraca
  4. Kairopl12309

s5 [Rozwiązane]rangi

kropke stawia sie z odstępem
  5. Kairopl12309

s5 [Rozwiązane]rangi

hah czm kropka jakbyś był zdenerwowany typie uważasz sie za boga ale ja tylko zapytalem uspokój ego
  6. Kairopl12309

s5 [Rozwiązane]rangi

Mam pytanie czy istnieje możliwość przeniesienia rangi z s5 na s1 ?
  7. Mam pytanie czy mozna miec 2 rangi naraz np vip svip i czy bede posiadał 2 kity svip i vip
  8. Kairopl12309

s5 [Odrzucone]Propozycja Wipe s5

Moim zdaniem robienie wipe 3 jest bez sensu ponieważ wtedy kończy sie przerwa świąteczna a ten tydzien wczesniej wipe sprawi ze rozgrywka bedzie bardziej intensywna . A przez ten ostatni tydzien myśle ze i tak bedzie gralo malo ludzi Poza tym dodanie ankietki chyba nic nie szkodzi a bedzie mozna zoboaczyć opinie graczy
  9. Proponuje przesuniecie wipe na s5 z 03.01 na 27.12 gdyż moim zdaniem wydaje mi sie że to bedzie dobre XD
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...