Jump to content
  • 0
jarunek112

[Przyjęte]Nowy serwer x1

Nowy Serwer  

31 members have voted

1. 1. Czy interesuje cię taki serwer?

Question

Witam, przychodzę z propozycją stworzenia serwera typu "OFFICIAL".

Ostatnio grając na s1 spotkałem się z kilkoma ekipami, które twierdzą że gra "PAY TO WIN" nie daje im żadnej satysfakcji. 

Popieram ich tezę ponieważ rywalizacja z ekipami w których 80% członków ma zakupioną rangę jest bezsensu.

Dlatego wychodzę z propozycją aby stworzyć taki serwer na którym nie będzie żadnych przywileji.

Serwer miałby m/w wygladać: 

• Brak rang dających cenne przedmioty,
  • Brak home,
  • Żadnych warpów,
  • Drop X1.

Myślę że byłaby to w pewnym stopniu dobra promocja serwerowni gdyż iż ponieważ spora część osób szuka takich serwerów.

Z góry dziękuję i czekam na wszelkie propozycje od innych oraz pozytywne rozpatrzenie.

• Like 5
  • Thanks 1

Recommended Posts

• 0
4 godziny temu, Macuk napisał:

Stawiasz kominek nad kominkiem schowek i przepalasz ;) Widać kto tu ma 500h...

I na tym też między innymi polega survival że żeby coś osiągnąć/zrobić trzeba trochę czasu a nie mieć wszystko od tak

... stawiasz kominek nad kominkiem schowek żelaza, a potem się dziwicie czemu lagi. Jest to denerwujące i nie ma sensu, bo ten plugin po prostu zaoszczędził by lagów i czasu. Tyle w temacie, to nie jest żadne ułatwienie.

• 0

Z jednej strony macie rację z tymi lagami, natomiast jestem tego samego zdania jak Macuk.

To ma być serwer "hard" więc żeby coś uzyskać potrzeba poświęcić na to chwilę czasu.

• Like 1

• 0
9 godzin temu, Macuk napisał:

Stawiasz kominek nad kominkiem schowek i przepalasz ;) Widać kto tu ma 500h...

I na tym też między innymi polega survival że żeby coś osiągnąć/zrobić trzeba trochę czasu a nie mieć wszystko od tak

No właśnie nawet sam helper mówi jak się 'cheatuje' żeby przepalić szybciej 🤣

Chodzi właśnie o to że po co każdy ma robić przepalarke i lagować serwer skoro mozna byłoby dodać plugin, który w żaden sposób niczego nie ułatwi

Przypalarka daje taki sam efekt jak szybkie przepalanie z  tym że komplikuje pare rzeczy które nie są związane w żaden sposób z gameplayem, więc po co to tak utrudniać.

Spójrzcie na v2, z jakiegoś powodu twórcy zdecydowali się na dodanie dodatkowego slotu do kominków/piecy, gdyby pracowali nad v1 też by to zmienili, bo w hw jest wiele mechanik które są nieprzemyślane albo nie działają tak jak powinny. Jedną z takich rzeczy jest przepalanie itemów, które w porównaniu z łatwościa zdobywania surowców jest bardzo nieekonomiczne np w porównaniu z rustem, conan exiles czy nawet hw v2...

Więc to co wy piszecie to jest takie gadanie byleby gadać.

Fakt faktem jak classic to niech będzie classic, ale na serwerach z większym dropem (x3 i x5 to też jest większy drop) brak przepalania to głupota, w momencie kiedy maszyny dropią żelazo jak głupie.

Edited by Mashaa
  • Like 3

• 0

Niechaj będzie, przepalanie dodane.

WIPE co dwa tygodnie w soboty o 16:00 będzie dobry pomysłem?

• 0
16 godzin temu, !Dark! napisał:

Niechaj będzie, przepalanie dodane.

WIPE co dwa tygodnie w soboty o 16:00 będzie dobry pomysłem?

Według mnie jest to dobry wipe bo jest ani nie za krótki ani nie za długi jak na classic

• 0
6 minut temu, Meashuuu napisał:

Po dwóch dniach wipe, +/- 20 osób, mówiłem 😜

Była zerowa reklama serwera. Post na forum 40 min przed startem, i prócz tego ludzie zostali już wysadzeni dlatego też nie grają.

• Like 1

• 0

Na starcie nie było nawet 40 ale głównie dlatego że mało kto wiedział że będzie taki serwer bo nie było reklamy, więc n ie  oceniałabym tak pochopnie.

• Like 3

• 0

Wgl to nie ma sensu, na x1 jest szybkie przepalanie, a na x5 nie, gdzie tu jest sens? :D 

• 0

Wołam wszystkich chętnych subskrybujących ten temat propozycji serwera x1. Odbył się WIPE na x1, możecie już wbijać! :)

• 0
W dniu 13.03.2020 o 04:05, LightKasaro napisał:

Śmieszy mnie to, że tą propozycję napisała ekipa, która swego czasu miała najwięcej rang na serwerze XD 

Na nie, serwer będzie świecić pustkami po 2 wipe'ach tak jak jego pierwowzór, do którego nawiązuje autor.

Znacznie bardziej przystępny byłby drop chociaż te x2, bo x3 już jest na s5, a społeczność hurtworlda poniżej 3 nie lubiła schodzić w czasach świetności.

:) 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...