Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/
OmG

s1 [Przyjęte][Helper] OmG

Polecane posty

Nick na forum: wojaktw22
Nick w grze: OMG
Imię: Paweł
Mikrofon: TAK (Razer Kraken 7,1)
Mutacja: TAK
Znajomość regulaminu: POSIADAM DOSTATECZNA WIEDZE .
Znajomość gry: TAK 
Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Od 4 do 7 g
Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak 
Coś o sobie: Witam jestem Pawel i pochodze z Niemiec mam 25 lat i biore udzialy w E-Sporcie. Narazie skupiam sie na Hurtworld 
Dlaczego ty: Myśle ze jestem dobrym kandydatem lubie rozmowy z ludzi i rozwiazywanie problemów .

Edytowano przez wojaktw22
  • Like 5

Jestem na NIE/TAK
- jest osoba prowokującą
- zachowuje się jakby pozjadał wszystkie rozumy świata
-nie do końca potrafi rozwiązywać problemy jak napisał w podaniu 
-nie do końca potrafi być neutralny
-konto założone pod podanie
+wiek
+ ogarnięty i sympatyczny
+rozmowny :)

Edytowano przez EymiAyame
  • Dzięki 1

kolejny minus wypowiadasz się pod własnym podaniem :) 
i koledzy zakładają konta żeby tylko dać na tak :*

Edytowano przez EymiAyame
  • Nie podoba się 2

Kolejny helper na s1? Polskich znaków się nie dało wpisać?

Znajomość regulaminu: POSIADAM DOSTATECZNA WIEDZE .
Znajomość gry: TAK

Tutaj trzeba chyba w skali 0-10

Można wypowiadać się we własnym podaniu. Dark już jakiś czas temu zlikwidował pkt w regulaminie mówiący o takim zakazie.

Dobry krok założenie konta na forum. Od czegoś trzeba zacząć.

A bardzo WIELKIM plusem jest, że ściągasz kolegów na forum. :)

Zapraszam Cię na nasz ts w celu rekrutacji, dzisiaj tj 28.10 g 16:00

18 godzin temu, EymiAyame napisał:

kolejny minus wypowiadasz się pod własnym podaniem :) 
i koledzy zakładają konta żeby tylko dać na tak :*

Ta zasada nie obowiązuje od początku tego roku.

Spam opinie bez podanych wymaganych argumentów zostały usunięte.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez hansuxD
      Nick na forum: HansuxD Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: HansuxD SteamID: 76561198318977795 Imię: Mateusz Wiek: 25 Mikrofon: jest Mutacja: jest Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5-12h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: tak tutaj Coś o sobie: witam mam na imię Mateusz lubię grać w gry typu surwiwal oczywiście czasami inne tez uwielbiam podróżować jak i w Polsce tak i poza nią , kiedyś tam uprawiałem sporty ale to trochę temu i wsumię nie ważne , ogólnie lubię poznawać nowe osoby Dlaczego Ty: ponieważ często grywam u was  ,nie lubię chamstwa,uwielbiam pomagać innym ,i chyba spełniam się na tym stanowisku 
    • Przez Jarek
      Nick na forum: Jarek Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ☆HASZ☆ Jarek  , $ KOKA $ Jarek SteamID: 76561198262027687 Imię: Mateusz Wiek: 19 Mikrofon: tak Mutacja: tak Znajomość regulaminu:  przeczytałem 2 razy  Znajomość gry: 8/10 sam nie wiem czego jeszcze nie wiem  Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  około 5h w tygodniu, w weekendy około 10h Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: NIe  ale jestem chętny nabrać doświadczenia i spróbować swoich sił  Coś o sobie:  Chodzą do 3 technikum budownictwa, mieszkam nie daleko Częstochowy, lubie ćwiczyć na siłowni, poza Hurtworld nie gram w inne gry ewentualnie hearthstone ale na telefonie. Lubię oglądać na YT jak inni gracze grają w Hurtworld, (odwiedziłem nawet Habababa).  Moje życie nie jest super ciekawe :)) Dlaczego Ty: Bardzo lubię tą grę, nie mam tak że jak ktoś mnie czy tam ekipe zrajduje że już problem,  zawsze znajdzie się ktoś lepszy. Ja czerpię przyjemność z gry, sprawia mi to wiele frajdy, lubię poznawać ludzi rozmawiać z nimi a bardzo irytuje mnie gdy np jakiś chłopiec  12 letni zaczyna mi czy obojętnie komu wyzywać rodzinę czy nwm co jak by mu ktoś całe życie popsuł bo się go akurat przejechało a szedł z itemami czy coś. Helperzy na s1 robią robotę, sam to widzę ale no nie da się być zawsze a wiele ludzi jest bardzo ograniczonych słownie i znają jedynie słowa niekulturalne. NIe mogę przysięgać że będę super helperem bo nigdy nie byłem nawet ale wiem że jestem sumienny i postaram się robić to co trzeba jak najlepiej. Nikt nie jest święty, każdego może ponieść ale jak dla mnie są pewne zasady  
    • Przez Maszczyk
      Nick na forum:  Maszczyk  Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  Maszczyk#2k17, Maszczyk. SteamID:  76561198302234866 Imię:  Dominik. Wiek:  Już po 18. Mikrofon:  Posiadam. Mutacja:  Już po przechodziłem mutacje w wieku 15 lat. Znajomość regulaminu:  Wyczytany cały postaram się wykuć na pamięć. Znajomość gry:  5/5 tak mi się wydaje, 230 godzin na  oryginalnej wersji 600+ na nonsteam. Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  Poniedziałek - czwartek 14:00-22:00 Piątek - Sobota 12:00 - 00:00 - 01:00. Też dużo zależy od tego czy będę chciał grać do rana to mogę być aktywny nawet do 5. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Tak pełniłem taką funkcję na pewnej serwerowni, aktualnie spędzam na niej dużo czasu a dokładnie na TeamSpeak3. Byłem na serwerze HurtWorld Moderatorem moim zdaniem dobrze mi to szło jak i również gracze byli miło nastawieni do mnie Coś o sobie:  Ogólnie to tak lubię sobie wypić, zapalić i zjeść kebaba. Nie no śmieszkuje, ogólnie to interesuję się informatyką lubię sobie pogrzebać w komputerach porobić coś żeby szybciej pracowały itp. Mam szacunek dla swoich ziomków "Braci się nie traci" jak i do innych ludzi, chyba że dopadnie mnie biała gorączka to czasem jestem toksyczny ale to kilka minut i ochłonę Dlaczego Ty:  Dlaczego ja? Myślę że mam szansę na to stanowisko ponieważ posiadałem już taką funkcję dobrze się tym obsługiwałem i gracze mnie chwalili. Decyzja zależy od was życzę miłego czytania i Pozdrawiam Ekipe  JONT i TNL oraz wszystkich graczy helperów moderatorów jak i oczywiście Administratorów
    • Przez Orlikus
      Nick na forum:  Orlikus Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  Orlik  SteamID:  (Konto z hurtworldem : 76561198301207256)  (Główne konto : 76561198127281806) Imię:  Miłosz Wiek: 16 Mikrofon: Posiadam Mutacja:  Posiadam Znajomość regulaminu:  8/10 Znajomość gry:  9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  Myślę, że ok 3-6h dziennie. Wiadomo, z przerwami. Czasami może coś wypaść. Mój czas teraz jest ograniczony, ponieważ mam rozszerzoną naukę, posiadam sporawe gospodarstwo (1300ha). Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Tak, pełniłem już taką funkcję, sprawowałem się na niej bardzo długo, około miesiąca. Lecz nastąpił czas rozłamu, serwer upadł. Posiadałem również własne serwery (steam). Próbowałem swoich sił w tworzeniu/edytowaniu pluginów, czy innych plików. Grywało nawet 20-30 osób, więc myślę że będę potrafił zająć serwerem jak i opieką nad graczami.  Coś o sobie: Nazywam się Miłosz. Mam 16 lat i uczęszczam do 3 klasy szkoły gimnazjalnej. Po gimnazjum udaje się do szkoły Rolniczej. Praktycznie widać u mnie szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech zanika. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym.  Szczerość którą posiadam, niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób. Mam nadzieję że wraz z moją osobą wniosę pogodny nastrój na serwer, razem z znajomymi. Od początku piszę o samych pozytywach teraz trochę wad. Jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest leniwość. Staram się ograniczać to do minimum. Najlepiej pomaga mi w tym jazda quadem, jest to moje zajęcie w wolną chwilkę.  Mam kilka zainteresowań w tym; Rolnictwo, Informatyka, Piłka Nożna. Jednak moim głównym zainteresowaniem jest Rolnictwo. Aby się trochę odstresować słucham muzyki, jest to dla mnie uspokojenie. Z komputera korzystam, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat świata i technologii. W tym również zamiłowanie do gier. Lubię poznawać ludzi przez gry z którymi można zagrać w grupie ((Gry łączą, a nie dzielą)). Często spotykam tam osoby, od których dowiaduję się różnych ciekawych rzeczy, jednym słowem łączę przyjemne z pożytecznym. Choć bardzo lubię pracować z komputerem to staram się nie spędzać przy nim zbyt dużo czasu. Jestem zabawną i komunikatywną osobą. Myślę, że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji.  Dlaczego Ty: Myślę, że powinienem znaleźć się na stanowisku Helpera, ponieważ wiem z jaką odpowiedzialnością wiąże się  z dołączeniem do grona administracji, jestem w stanie taką odpowiedzialność ponieść. Ponieważ podczas swojej gry zdążyłem poznać podstawy oraz zasady panujące na serwerze Jestem wytrwały w dążeniu do celu i jeśli sobie coś zaplanuję, staram się to osiągnąć. Uważam, że jestem w stanie także opiekować się graczami oraz innymi osobami, a jest to moim zdaniem najważniejsze na serwerze. Nie mam też najmniejszego problemu z posłuszeństwem wobec wyższych rang. Nie sprawiam absolutnie żadnych problemów, a swoje obowiązki wykonuję sumiennie i dokładnie. Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakt z ludźmi. Warto mnie przyjąć do grona, ponieważ nie jestem osobą lekceważącą. Po prostu chcę i mam chęci urozmaicić swoją grę na serwerze. Zawsze szanuję zdanie innych. Potrafię zadbać o wspólne dobro i uważam, że powierzone mi stanowisko w administracji rozwinie moje umiejętności i zaowocuje przyjazną współpracą w nadchodzącym czasie.  

• Przez fierdon
      Nick na forum:  fierdon Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  .fierdon #NNJL  SteamID:  76561198112836978 Imię:  Konrad Wiek:  20 Mikrofon: Jest  Mutacja:  Jest Znajomość regulaminu:  Przeczytane i zapoznane Znajomość gry:  W sumie w Hurt Worlda nie gram dlugo, ale mysle ze takie 7 moze 8 na 10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi:  Srednio 4-5h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję:  Jezeli chodzi tylko o gre Hurt world to nie. Pelnilem takowa funkcje w innych grach. Coś o sobie:  Tajemnicza osoba lubiaca porzadek i spokoj. Dlaczego Ty:  ----
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK