Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/

K4M1XS

Pener
  • Zawartość

102
  • Ostatnio

• Wygrane dni

4
  • Time Online

80d 4h 13m 24s

K4M1XS wygrał w ostatnim dniu 4 Grudzień 2017

K4M1XS ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

33 Przyjazny

1 obserwujący

O K4M1XS

• Ranga
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    [єҳ] KAMIXS
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1000h

Ostatnio na profilu byli

686 wyświetleń profilu
  1. Twój Nick: KAMIXS Data/czas bana: 17-12-2017r. Nick Moderatora: -???- Powód bana: Nadmiernie nie stosowanie się do regulaminu. Uzasadnienie: Chciałbym dostać unbana ponieważ myślę że co ma czat do gry i zostałem nie słusznie zbanowany. Ale moje zachowanie też nie należało do najlepszych.Poprawiłem się.
  2. To już lepiej dziś wieczorem ;v Prezent na święta dla tych 16'stu graczy co zagłosowali na tak :v
  3. Może nie każdy chcę kopać rów jak ty i się uczy
  4. Ok, jedyni co będą mogli grać to ziomki ci którzy nie chodzą do szkoły/pracy POZDRO I w ogóle to tylko PROPOZYCJA a takie kleszcze jak tu się prują
  5. s1 [Przyjęte][Helper] KUBA16

Jestem na tak!
  6. s8 [Odrzucone][Helper] Kamixs

Odrzucam się sam
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK