Jump to content

kmxkmx

User
  • Content Count

9
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About kmxkmx

Hurtworld

• Nick w grze
    kmx
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    4kh

Recent Profile Visitors

58 profile views
  1. kmxkmx

[Przyjęte]YT KMX

hm
  2. kmxkmx

[Przyjęte]YT KMX

Moim zdaniem takie coś by lepiej się prezentowało no ,ale to tylko moja dygresja. To jak z tym yt?
  3. kmxkmx

[Przyjęte]YT KMX

@!Dark! Czekam na wipe i będą lepsze filmy a fajnie było by zacząć z rangą. Wizualnie mi się nie podoba. Mogę podesłać ci mój.
  4. kmxkmx

[Przyjęte]YT KMX

A jak dodam samą reklamę jeszcze? Ponieważ na next wipe chciałbym mieć żeby nagrywać.
  5. kmxkmx

[Przyjęte]YT KMX

Twój nick / imię: KMX / Kamil Wiek: 17 lat Rodzaj współpracy: Gram sobie na jednym z serwerów V2 i chciałbym yt. Ile czasu zajmujesz powyższym: Jak będzie z czego skleić to będzie Czy już w ten sposób współpracowałeś: Na każdym serwie hawu mi dawali Linki do materiałów: Coś o sobie: Jestem Kamil i całe życie poświęcam tej grze Dlaczego Ty: Ponieważ mam dobre wyświetlenia + mogę zarzucić jakimś pluginem na serwer np. inny czat ponieważ ten co jest strasznie mnie irytuje STEAM: https://steamcommunity.com/id/Kamixs SteamID 76561198185592042
  6. kmxkmx

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Ukasz4321

dobry chłopak
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...