Jump to content

Nive

Helper HW
  • Content Count

3
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Nive

• Rank
    [ Helper S12 S13 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    Niv
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    3000h

Recent Profile Visitors

56 profile views
  1. Nive

[Zlecenie] Grafika kanały muzyczne

Kandyduje na helpera więc trzeba się jakoś pokazać, dawajcie więcej zleceń
  2. Nick na forum: xNivee Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Gdancu, Nive, xNivee, xNiveex, Niv SteamID: 76561198439115441 Klan/Ekipa w jakiej grasz: Gram głównie z kolegami zawsze tworzyliśmy klany Pod nazwą Anonimowi Alkoholicy [AA] Imię: Wiktor Wiek: 18 Mikrofon: Posiadam Mutacja: TAK Znajomość regulaminu: Oszlifowałem od początku do końca cały dział "regulaminy' Znajomość gry: 10/10 gram 24/7 kiedy tylko mogę, dodając moje wszystkie konta posiadam ponad 3000godzin w hurtworldzie Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Dziennie przynajmniej 5 godzin, jestem w stanie nawet grac cały dzień nie mogę tego określić. Ale zawsze jestem Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak kiedyś byłem u boku mojego kolegi który zakładał serwer pvp i pełniłem tam funkcje moderatora Coś o sobie: Jestem Wiktor, miły ambity pomocny i bardzo zaangażowany chłopak. Interesuję się lekką atletyką biegam juz od 4 lat osiągam bardzo dobre wyniki na szczeblach międzynarodowych i ogólnopolskich takie jak złoty medal młodzieżowych igrzysk olimpijskich ale przejdźmy do czego innego. Jestem też profesjonalnym grafikiem komputerowym, posiadam 6'cioletnie doświadczenie. Chodzę do technikum o własnie kierunku graficznym. Dlaczego Ty: Nie widziałem przez dłuższy czas aktywnosci helperów na s12. Uważam że poszerzenie administracji o jednego członka, mianowicie mnie przyniosłoby wiele korzyści, jestem graczem który serwerowi s12(hurt4u 5x) poświęca jak najwięcej czasu. Chciałbym dołączyć do zespołu ponieważ zauważyłem, że ten serwer często jest bez administratora/helpera który mógłby moderować kilka zachowań tam istniejących, również chciałbym pomagać nowym graczom i starać się o to by każdemu jak najlepiej się grało i był zachowany jak najlepszy porządek. W dodatku ze swojej strony mogę zaoferować usługi graficzne dla hw69.pl bo tak jak wcześniej wspominałem posiadam wieloletnie doświadczenie w tej oto dziedzinie, załączam swoje portfolio https://www.behance.net/user/?username=xniv plus posiadam doswiadczenie w tworzeniu stron, for na silnikach ips jak i mybb Pozdrawiam serdecznie i liczę na jak najszybsze rozpatrzenie
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...