Jump to content

Nive

Moderator HW
  • Content Count

21
  • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

About Nive

• Rank
    [ Moderator HW ]

Hurtworld

• Nick w grze
    Niv
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    3000h

Recent Profile Visitors

136 profile views
  1. Nive

Administracja Serwerów Hurtworld

@DawidPrecel został przyjęty na stanowisko Nowego Helpera s12
  2. Nive

s13 [Odrzucone][Helper] Warrl3y

Aktywny, szybki i stanowczy. Wydaję mi się że pasujesz na helpera s13, tym bardziej że tak jak wspomniałeś na s13 brakuje moderacji, nie posiadamy tam helperów więc jestem na tak.
  3. Nive

Administracja Serwerów Hurtworld

@Kampai Powraca na stanowisko Nowego Helpera s11.
  4. Nive

s11 [Przyjęte][Helper] Kampai

przyjemny ogarniety spokojny i wie co robic, jestem na tak
  5. Nive

s12 [Przyjęte][Helper] DawidPrecel

Miły, spokojny i najbardziej ogarnięty. Nigdy nie widziałem żeby przeklinał nie miałem okazji żeby go ukarać ani ostrzec, zawsze każdemu pomaga gdy mnie nie było. Jest naprawdę dobrą osobą nadającą się na tą rangę.
  6. Nive

s12 [Przyjęte][Odwołanie] Bar969tek

Odbanowany, wbij i oddaj itemy i będziemy kwita. Temat do zamknięcia
  7. Nive

https://www.google.com/search?q=steamid64+jak+sprawdzic&oq=steamid64+jak+sprawdzic&aqs=chrome..69i57.5230j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8
  8. Nive

Podaj steamid64 bo to co podałes nie działa
  9. Nive

Śmieszna sytuacja bo zabiłeś mnie podczas wymiany, i to ja dałem ci bana. Było to oszukanie administratora, lecz wybacze ci. Dostajesz unbana pod warunkiem oddania itemów. Napisz że się zgadzasz i wszystko załatwiamy
  10. Nive

s1 [Przyjęte][Odwołanie] Loczek

Spróbuj określić przybliżoną lecz dokładniejszą niż obecna date otrzymania bana. I poczekamy na decyzje wyższej administracji
  11. Najbardziej pozytywna osoba jaką widziałem, co prawda jest ze mną w klanie, i to ja mu zaproponowałem złożenie podania na helpera, nigdy przy mnie nie popełnił żadnego błędu, jest osobą precyzyjną, ma bardzo mocną psychikę (jak każdy w naszym klanie) haha no i myślę że będzie się nadawać
  12. Nive

s12 [Odrzucone][Helpera] Hucker2137

Jestem na tak, chociaż czasem zdarzy ci sie rzucic mięsem na czacie myśle że po otrzymaniu rangi byś utrzymał kulturę, to jest jeszcze do obmówienia
  13. Nive

Pochwała xNivee

Dziękuję ❤️
  14. Nive

s12 [Odrzucone][Helper] Blyat

Jestem, na nie osobiście uważam że nie powinieneś dostać szansy na tej randze ponieważ jesteś zbyt toksycznym graczem, nie raz widziałem jak wyzywasz innych prowokujesz i psujesz grę innym wyzwiskami. Wiele razy cie mutowałem tak jak poprzednio wspomniałem jestem na nie
  15. Nive

s12 [Odrzucone][Helper] nvincible

Nigdy ciebie nie widziałem na serwerze więc szczerze nie mam opinii = jestem bardziej na nie
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...