Jump to content

xshootx

User
  • Content Count

24
  • Last visited

• Days Won

1

xshootx last won the day on April 22 2019

xshootx had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutralny

About xshootx

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    [CBŚ] Rogal
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    3200h

Kontakt

• Discord
    ssijmifiutka#974

Recent Profile Visitors

381 profile views
  1. xshootx

s8 [Odrzucone][Helper] Sumek

Grałem z 6-7 wipeów na s8 i nie widziałem cię żebyś grał albo udzielał się na czacie ;dd
  2. Powinni nawet na test ogarnąć jakiegoś gracza a nie każde podanie na helpera jak odrzucane odpowiedzią ,, Popraw swoje zachowanie i złóż podanie za jakiś czas, a teraz odrzucam '' 🤮🤮 A na serwerze dalej 0 helperów od 6 wipeów
  3. xshootx

s8 Raidblock/Eventy

no na s8 gram już z 6 wipeów pod rząd i nie było ani jednego nie było
  4. xshootx

s8 Raidblock/Eventy

Może jakiś administrator by się wypowiedział bo wszystkie propozycje wgle nie są rozpatrzane
  5. xshootx

s8 Raidblock/Eventy

Powinien jakiś admin/mod robić jakieś eventy bo resident sleeper po 1-2 dniach 😔😴
  6. Jestem za @!Dark! wypowiedz się
  7. xshootx

s8 Propozycja

Mi jedynie chodzi o to że skoro jest wasz launcher i nikt nie gra na cheateach to czemu ma być dalej blokada bh . Gdyby nie było launchera to jak najbardziej blokada jest na + Zawsze można odblokować i zobaczyć co powiedzą gracze i czy ktoś się znajdzie kto będzie miał cheaty/obejście ( bo jeszcze nie spotkałem osoby która grałaby na aimie/espie gdzie jest wymagany launcher żeby wbić na serwer )
  8. xshootx

s8 Propozycja

Od początku gry można było robić bh to czemu ma być zablokowane 😕
  9. Usunięcie blokady na robienie bh, często się buguje i traci się hp albo ginie. I tak trzeba mieć waszego clienta żeby wbić na serwer to raczej nikt na bodziu nie będzie latał i robił bh przez całą mape 😵
  10. Cześć mam pytanie czy na s8 są dozwolone sklejki przesuwane ? Bo w regulaminie pisze że na wybranych serwerach jest zakaz a nic nie pisze o s8 ;x🤔
  11. Moim zdaniem warto zapytać się graczy co by chcieli zmienić na s4 i co im nie pasuje 💡 Może jakiś post o zmianie s4 czy coś 🤔
  12. Moim zdaniem zmiania s4 na drop x10 lub usunięcie modów, byłoby dobrym rozwiązanie ponieważ same statystyki pokazuję że przez cały wipe jest max 9 os a codziennie po 4-6, zmiana dropu lub usunięcie modów mogło by przywrócić graczy do 20-30 na wipe jak i w statystykach. A prowadzenie serwera dla 9 osób jest bez sensu.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...