Jump to content

SqzLeem

Pener
  • Content Count

124
  • Last visited

Community Reputation

21 Przyjazny

About SqzLeem

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    SqzLeem
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    No trochę

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Dokładniej jaki plik? Wiele jest tych logów.
  2. Hmm, może wyczyść kompa od zewnątrz z kurzu itp, ew. ccleaner czy jakoś tak.
  3. Kiedy pobieram nonsteama, to klikam F1 i wywala mi grę.
  4. Bez modów działa gitara, oficjale z modami też działają, jedynie te z modami z hw69 nie działają coś
  5. kurcze felek pograłbym na s6

6. Dostosuj ustawienia do swojego komputera, daj wysoki priorytet dla hurtworlda, wyłącz zbędne programy w tle.
  7. @!Dark! Nadal nie działa
  8. @!Dark! A no tak http://prntscr.com/isivvu Pobierane ze stronki, wszystko przeniesione z pobranego folderu mods.
  9. Dzień dobry, dziś próbowałem sobie wbić normalnie na s6 ale coś nie pykło i podczas ładowania wywala mi taki błąd: http://prntscr.com/isgu6n Na nonsteamie nawet nie mogę nic kliknąć bo wywala mi grę. Nagrać filmiku nie mogę bo wywala mi program gdy mam włączoną grę. Mody mam wgrane, wersja Steam, windows 10.
  10. Niby jak wróci to bedzie 5 osób online w godzinach szczytu, raczej nie wypali.
  11. SqzLeem

Wyrazy na ostatnią litere.

generaŁ
  12. SqzLeem

Niekończąca się opowieść

miała kolege Bogdana Józefa Paciorka, który był...
  13. Kolega ma wszystko zaktualizowane, reinstall i wszystko inne robił.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...