Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

• !Dark!

UWAGA!! Logowanie za pomocą kont ze strony głównej   08.11.2016

Konta na forum zostały połączone z kontami na stronie głównej hw69. Od teraz, aby zalogować się na forum wystarczy wpisać passy na które zakładaliśmy konto na naszej stronie głównej http://hw69.pl/ Rejestracja kont również tylko na stronie głównej pod linkiem: http://hw69.pl/register/
  • 0
Kampai

s11 Propozycja na serwer s11

Pytanie

Proponuje dodanie na serwer :

- Jeden mnożnik x3,

- Dodanie komendy do pominięcia nocy,

- Stacki owrongów, C4 i zwiększenie stacków do 500,

Myślę, że to powinno pomóc serwerowi :)

5 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Proponuje dodanie na serwa żeby więcej osób grało bo jak na razie nasza praca helpera opiera się na pomocy do 4 osób na serwie:

- Jak u Kampai jeden mnożnik x3 , x5

- Dodanie 2-3 kitów niż 8 nie potrzebnych jak np kit food co 24 godziny 

- Zmniejszenie homa do 5 min tp do gracza  nie musi być zmieniane  bo i tak jak ktoś dropi to najczęściej tepa się na homa 

• 0

W czym przeszkadza ten zmienny drop x3/x5? Poza tym może on przyciągnąć więcej osób szukających któregoś z nich?

• 0

powiem tak, jeżeli dużo dropi kamienia ze skałek i innych rzeczy to jestem za aby stacowały się rzeczy po 500, jeżeli chodzi o drop to dobrze by było jak by był stały.

• Podobna zawartość

• Przez Waski
      można było by przyśpieszyć teleportowanie sie bo aktualne tepeki to masakra na s11

• Przez Nerwy
      Witam wnioskuje o przyspieszenie wipe z  jutra na dzisiaj np na 17-18 
    • Przez Nerwy
      Witam wnioskowałbym o  zwiększenie procentu na dropniecie deto i zarazem zmniejszenie czasu oczekiwanie na roll fart np do 1h
    • Przez Ravendart
      Witam.
      Mam problem tak jak w temacie napisałem.
      Chodzi o to że jak Jestem zalogowany i staram się kupić, czyli wpisuje id Mojego steama to wyskakuje Mi " Postać musi przynajmniej raz zalogować się na tym serwerze (Nie znaleziono takiego gracza, upewnij się też, że podajesz prawidłowe SteamID) "
      Nie Wiem co Mogę zrobić z tym bo to nie pierwszy raz.
      Proszę o pomoc.
    • Przez zMajorVIP
      Nick na forum: zMajorVIP Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: [GMC4]®zMajorVIP® YT SteamID: 76561198053287036 Imię: Kamil Wiek: 18 Mikrofon: posiadam  Mutacja: posiadam Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: V2 10/10 (około 1000 godzin)  V1 od początku hurtworlda 2015r 11/10  Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 4-6 godzin dziennie  Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak na paru serwerach wiem jaka to jest odpowiedzialność  Coś o sobie: Nazywam się Kamil , pochodzę z województwa łódzkiego , interesuje się mechaniką i eletryką samochodową douczam się w szkole zawodowej , moim sportem jest jazda na rowerze i piłka ręczna. Jestem osobą sympatyczną lubię pomagać innym osobą w potrzebie gdy nie wiedzą co i jak , poznawać osoby i dużo z nim rozmawiać. Dlaczego Ty: Mam duże doświadczenie w tej grze nie chodzi tylko o godzinny tylko o mechanikę i technikę rozpoznania każdej sytuacji  chciałbym nie tylko grać ale też pomagać innym co dopiero zaczynają grać a od wielu osób tego się nie dowiedzą bo albo ich unikają albo podają złe informacje na temat danego itemu czy coś innego. Lubie stare serwery bo większość ludzi z którymi grałem właśnie na takich się wychowali. [item v2] jest wymagające staram się paru osobą pomagać zapraszając ich na teamspeaka3 czy na discorda rozmawiając i razem tworzyć współprace. Proszę o dobrze rozpatrzenie mojego podania na helpera. zMajorVIP
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK