Jump to content

Skop321

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Skop321

• Rank
    Nowy

Hurtworld

• Nick w grze
    Sowa
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    400

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Skop321

s11 [Odrzucone][Helper] Sowa

Nick na forum: Skop321 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Sowa hurt4u.pl SteamID: 76561198151566499 Klan/Ekipa w jakiej grasz: GCW Imię: Julian Wiek: 19 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Zapoznałem się z regulaminem Hurtworld , ts3 oraz Forum Hw69.pl Znajomość gry: Bardzo dobrze znam się na tej grze dużo w nią gram wyróżniam się z budowania dobrze buduje Czas jaki możesz poświecić serwerowi: No tak poświęcam około 5 czasami 6 godzin Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak ale w innych grach takich jak Minecraft , Unturned i inncyh Coś o sobie: Witam jestem Julian , Mam 19 lat , pochodzę z Wielkopolski niedaleko Leszna , Jestem bardzo sympatyczną osobą , Nie toleruje chamskiego odzywania się do młodszych osób Dlaczego Ty: Ponieważ chciałbym zostać helperem nie byłem jeszcze nigdy na hw69, a jestem bardzo dobrą osoba której można zaufać oraz która pomaga jeżeli coś się dzieje złego
  2. Skop321

s12 [Odrzucone][Helper] Sowa

Nick na forum: Skop321 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Sowa hurt4u.pl SteamID: 76561198151566499 Klan/Ekipa w jakiej grasz: CBS Imię: Julian Wiek: 19 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Zapoznałem się z regulaminem Hurtworld , ts3 oraz Forum Hw69.pl Znajomość gry: Bardzo dobrze znam się na tej grze dużo w nią gram wyróżniam się z budowania dobrze buduje Czas jaki możesz poświecić serwerowi: No tak poświęcam około 5 czasami 6 godzin Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak ale w innych grach takich jak Minecraft , Unturned i inncyh Coś o sobie: Witam jestem Julian , Mam 19 lat , pochodzę z Wielkopolski niedaleko Leszna , Jestem bardzo sympatyczną osobą , Nie toleruje chamskiego odzywania się do młodszych osób Dlaczego Ty: Ponieważ chciałbym zostać helperem nie byłem jeszcze nigdy na hw69, a jestem bardzo dobrą osoba której można zaufać oraz która pomaga jeżeli coś się dzieje złego
  3. Skop321

s5 [Odrzucone][Helper] Sowa

Nick na forum: Skop321 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Sowa hw69.pl SteamID: 76561198151566499 Klan/Ekipa w jakiej grasz: CBS Imię: Julian Wiek: 19 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Zapoznałem się z regulaminem Hurtworld , ts3 oraz Forum Hw69.pl Znajomość gry: Bardzo dobrze znam się na tej grze dużo w nią gram wyróżniam się z budowania dobrze buduje Czas jaki możesz poświecić serwerowi: No tak poświęcam około 10 czasami 11 godzin Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak ale w innych grach takich jak Minecraft , Unturned i inncyh Coś o sobie: Witam jestem Julian , Mam 19 lat , pochodzę z Wielkopolski niedaleko Leszna , Jestem bardzo sympatyczną osobą której nie da się nie lubić , Nie toleruje chamskiego odzywania się do młodszych osób Dlaczego Ty: Ponieważ chciałbym zostać helperem nie byłem jeszcze nigdy na hw69, a jestem bardzo dobrą osoba której można zaufać oraz która pomaga jeżeli coś się dzieje złego
  4. Skop321

s5 [Odrzucone][Helper] Sowa

Nick na forum: Skop321 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Sowa SteamID: 76561198151566499 Klan/Ekipa w jakiej grasz: CBS Imię: Julian Wiek: 19 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Zapoznałem się z regulaminem Hurtworld , ts3 oraz Forum Hw69.pl Znajomość gry: Bardzo dobrze znam się na tej grze dużo w nią gram wyróżniam się z budowania dobrze buduje Czas jaki możesz poświecić serwerowi: No tak poświęcam około 10 czasami 11 godzin Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak ale w innych grach takich jak Minecraft , Unturned i inncyh Coś o sobie: Witam jestem Julian , Mam 19 lat , pochodzę z Wielkopolski niedaleko Leszna , Jestem bardzo sympatyczną osobą której nie da się nie lubić , Nie toleruje chamskiego odzywania się do młodszych osób Dlaczego Ty: Ponieważ chciałbym zostać helperem nie byłem jeszcze nigdy na hw69, a jestem bardzo dobrą osoba której można zaufać oraz która pomaga jeżeli coś się dzieje złego
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...