Jump to content

zMajorVIP

User
  • Content Count

9
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About zMajorVIP

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    [GMC4]®zMajorVIP® YT
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    2500

Kontakt

• Inne
    http://steamcommunity.com/id/p

Recent Profile Visitors

391 profile views
  1. Witam mam problem od tygodnia kiedy odpalam hw wyskakuje mi czarny ekran z pikselami i wywala mnie do pulpitu z ikonką hw w lewym górnym rogu. Komp i monitor kupiłem 2 tygodnie temu po odpaleniu hw przez steam było wszystko git a od tego tygodnia ciągle wyskakuje mi czarny ekran. Inne gry działają perfekcyjne tylko tu mam taki dylemat.
  2. Powinno się wiercić na około 1200-1370 ale jak postawisz na 1350 to 5min i nie ma ściany lub podłogi.
  3. Witam jestem helerem z s11 wiesz co na jakim rp wierciliście bo to ma znaczenie czy temperatura czasem nie była za mała lub za duża bo to nie możliwe jest żeby stack beny i nic na stacku beny robi się około 2 rajdów.
  4. zMajorVIP

s11 Propozycja na serwer s11

Proponuje dodanie na serwa żeby więcej osób grało bo jak na razie nasza praca helpera opiera się na pomocy do 4 osób na serwie: - Jak u Kampai jeden mnożnik x3 , x5 - Dodanie 2-3 kitów niż 8 nie potrzebnych jak np kit food co 24 godziny - Zmniejszenie homa do 5 min tp do gracza nie musi być zmieniane bo i tak jak ktoś dropi to najczęściej tepa się na homa
  5. zMajorVIP

s11 [Przyjęte][Helper] zMajorVIP

Dziś mogę jeszcze wejść albo jutro w godzinach 13-15
  6. Nick na forum: zMajorVIP Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: [GMC4]®zMajorVIP® YT SteamID: 76561198053287036 Imię: Kamil Wiek: 18 Mikrofon: posiadam Mutacja: posiadam Znajomość regulaminu: 10/10 Znajomość gry: V2 10/10 (około 1000 godzin) V1 od początku hurtworlda 2015r 11/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 4-6 godzin dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak na paru serwerach wiem jaka to jest odpowiedzialność Coś o sobie: Nazywam się Kamil , pochodzę z województwa łódzkiego , interesuje się mechaniką i eletryką samochodową douczam się w szkole zawodowej , moim sportem jest jazda na rowerze i piłka ręczna. Jestem osobą sympatyczną lubię pomagać innym osobą w potrzebie gdy nie wiedzą co i jak , poznawać osoby i dużo z nim rozmawiać. Dlaczego Ty: Mam duże doświadczenie w tej grze nie chodzi tylko o godzinny tylko o mechanikę i technikę rozpoznania każdej sytuacji chciałbym nie tylko grać ale też pomagać innym co dopiero zaczynają grać a od wielu osób tego się nie dowiedzą bo albo ich unikają albo podają złe informacje na temat danego itemu czy coś innego. Lubie stare serwery bo większość ludzi z którymi grałem właśnie na takich się wychowali. [item v2] jest wymagające staram się paru osobą pomagać zapraszając ich na teamspeaka3 czy na discorda rozmawiając i razem tworzyć współprace. Proszę o dobrze rozpatrzenie mojego podania na helpera. zMajorVIP
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...