Jump to content

ZaaK

User
  • Content Count

6
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About ZaaK

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    ZaK
  • Znajomość gry

Kontakt

• Email
    lukasztog@gmail.com

Recent Profile Visitors

209 profile views
  1. ZaaK

s5 [Odrzucone][Helper] ZaK

A kiedy dostanę odpowiedź czy się dostałem czy jednak nie?
  2. ZaaK

A dlaczego zostało zmienione na +18? Jeśli mogę zapytać.
  3. ZaaK

Zgada się nie spełniam, ale z tego co wiem to niektórzy helperzy też nie mają 18 lat.
  4. ZaaK

Dzięki @marszol
  5. Nick na forum: ZaaK Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: ZaK SteamID: 76561198150446382 Imię: Łukasz Wiek: 16 Mikrofon: Posiadam Mutacja: Jestem po mutacji Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 8/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: około 3/6 w tygodniu, w weekendy około 5 godzin lub nawet więcej. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie ale chce wypróbować swoich sił i zobaczyć jak to jest być helperem. Coś o sobie: Cześć jestem Łukasz mam 16 lat, chodzę do gimnazjum o profilu informatycznym. Poza Hurtworldem nie gram w inne gry jak na razie. Dlaczego Ty: Lubię pomagać ludziom, którzy właśnie zaczynają grę z hurtworld'em, a nawet którzy grają i jeszcze o czymś nie wiedzą. Chciałbym również zadbać żeby na czacie nie było przekleństw ponieważ pojawiają one się dość często a na s5 dość rzadko wchodzą helperzy. Myślę że mając stanowisko Helpera na s5, przy moich dziennych godzinach mógłbym dość często pomagać gracza oraz dbać o porządek na czacie.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...