Jump to content

Panperkun

User
  • Content Count

92
  • Last visited

• Days Won

2

Panperkun last won the day on March 5 2019

Panperkun had the most liked content!

Community Reputation

51 Dobry

2 Followers

About Panperkun

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    Panperkun
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    1.2k h+

Kontakt

• GG
    GG:62523380
  • Inne
    TS

Recent Profile Visitors

545 profile views
  1. Panperkun

s1 [Odrzucone][Helper] Tedzik

Aktualne na s1 brak miejsc na nowego chelpera gdyż jest ich 3 wraz z 1 moderatorem na tym serwie. ;D Pozdrawiam
  2. Panperkun

s1 [Propozycja] Block C4

Pierwsze co powinno być zmienione na serwerze to czas teleportów na baze/innego gracza teleportacja jest zbyt długa od 15-20 min. Rajd na on = wywalanie itemów/zbijanie skrzynek oraz wytepywanie do innych baz czy warpów. Większy płacz na czacie ,że nie ma zarobku z baz w której niczego nie ma.
  3. Panperkun

Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

Zmiany; Skrócone czasy teleportów na warpy, tp do graczy / C4 z meteoru / powrót czyszczenia baz bez totemów
  4. Panperkun

Wyrazy na ostatnią litere.

Rampa
  5. Panperkun

Akcent
  6. Panperkun

Bogdan
  7. Panperkun

Karny
  8. Panperkun

Ekspres
  9. Witam. Dało by radę skrócić czas warpów oraz teleportów do graczy? bo tak lipnie trochę tak używać warpa raz na 1800 sekund~~ 30 min
  10. Panperkun

s1 [Przyjęte][Odwołanie] DKJZ_Hw69.pl 

Nic nie miałem i nigdy nie będę miał gram czysto bo co to za frajda grania na czitach a to że nie możecie mnie zabić dla tego że mam czasem cofki z powodu mojego internetu gdzie siedzi 5 osób co dzień i coś pobiera czasem mam cofki od serwera tak jak inni nie zawsze mnie tak teleportuje.
  11. Panperkun

[Odrzucone][Helper] DKJZ_Hw69.pl Podanie

Jestem na nie może i jesteś aktywny ale swoją kulturą na voice czacie wraz z kolegami nie wypada na miejscu bycia na stanowisku helpera.
  12. Panperkun

Telefon
  13. Panperkun

s1 [Odrzucone][Helper] ☆ Sajron ☆

Serwer s1: [s1] Cyka Blyat [s1] Adrianek [s1] ImxAdy i nie ma wolnych miejsc
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...