Jump to content

kacper2810

User
  • Content Count

18
  • Last visited

• Days Won

1

kacper2810 last won the day on May 9

kacper2810 had the most liked content!

Community Reputation

20 Przyjazny

2 Followers

About kacper2810

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze
    NerQłik
  • Znajomość gry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. kacper2810

Rekrutacja

Jak ja tam Naczelnym górnikiem chyba jestem
  2. kacper2810

s1 [Odrzucone]Szybkie przepalanie

Jak najbardziej na tak przy okazji też plugin by się przydał na szybki dzień.
  3. Jestem również za a tak przy okazji przydałoby się szybkie przepalanie co jest nawet na x1 czyli tutaj też by wypadało po drugie nie byłoby wtedy problemów z przepalarami. Fajną rzeczą też byłby plugin na szybki dzień aby za długo noc nie trwała na wszystkich x5 i i x3 to jest, więc też byłoby fajnie.
  4. kacper2810

s1 [Oczekujące][Helper] Kostuch

Można dać mu szanse jest to bardzo miła i pomocna osoba po za tym ładne podanie zachowane we wzorze. W tej chwili helperów jest trzech bo z tego co wiem Chodu wyleciał a Pikus ma kompletnie wywalone w serwer i na tym wipe chyba ani razu go nie było nawet. Kostuch posiada jak najbardziej mutacje i jest to osoba dosyć odpowiedzialna (na ten moment) Może sobie poradzić w administracji lepiej niż nie jeden 20 latek. Nie wiem co ci aż tak przeszkadza w jego wieku.Przynajmniej będzie jedna nowa osoba chętna do zajmowania się czatem i pilnowania porządku na serwie.
  5. kacper2810

Muuurio<3

Chciałbym pochwalić administratora teamspeaka o nicku Muuurio za bardzo wysoką aktywność i za to, że zawsze pomoże. Jest w stanie pomóc w każdej sytuacji szybko i sprawnie. Nawet gdy go nie ma jeśli go ktoś pokenie od razu się pojawia i jest gotowy aby pomagać :). Jest to naprawdę bardzo wartościowa osoba która zasłużyła na pochwałę.
  6. kacper2810

s1 [Odrzucone][Odwołanie] ShiZer0

Polecam dac mu szansę miły i sensowny chłop już swoje odczekał i miał czas na przemyślenie.
  7. kacper2810

s1 [Odrzucone][Helper] Lajt.

Jestem na tak ,miła i pomocna osóbka😁
  8. kacper2810

Rekru do ekipki Le

Siemka, zapraszam wszystkich na rekrutacje do ekipki Le. Jednym z głównych wymagań jest bardzo duża aktywność.Pisac swoje nicki na steam pod postem😁
  9. Uważam,że jeśli ban został nadany niesprawiedliwie administracji powinno zależeć aby odbanować gracza,ponieważ psują opinię całej serwerowni w taki sposób i powinni również zapewnić rekompensatę
  10. kacper2810

s1 [Odrzucone][Helper] TermI

Nie znam cię ,lecz jednak (przyszłemu helperowi) Wypadało by się trochę po udzielać na forum Po co oskarżasz bez podstaw gracza skoro był sprawdzany i nic nie miał. Moim zdaniem to podchodzi pod obrazę
  11. kacper2810

s1 [Przyjęte][Odwołanie] Pigmey

Niech gracz przedstawi filmik z całości bo coś wyrwane jest z kontekstu i nie widać co dokładnie się tutaj dzieje.Po za tym skąd wgl gracz wiedział żeby alurat wtedy nagrywać Po za tym ewidentnie widać ,że filmik jest pocięty(zwłaszcza na początku ) Teraz gra dużo zawianych graczy którzy potrafią się (przypieprzyć) o wszystko a nawet podrobić dowody.Festów kojarzę z samych złych rzeczy (nie mówię ze to coś zmienia w tym przypadku ) ale wiem do czego są zdolni.
  12. kacper2810

s1 Nowa Ranga specjalna

eN widzę że zaczęło się wczoraj cos dziać na serwie kolezka z ekipy wygrał deto
  13. kacper2810

s1 Nowa Ranga specjalna

no ale powinny być jakieś eventy pvp car , wojny magazynowe albo np. takie od razu ustawione typu zbierz stack kamienia
  14. kacper2810

s1 Nowa Ranga specjalna

Lub np.: jakaś ruleteczka ,ewentualnie c4 i deto na sztuki , jest to też jakiś zarobek dla serwera
  15. Witam, zwracam się z propozycją zrobienia rangi która będzie zawierała same c4 i detonatory lub zrobienia rangi która będzie miała jeszcze więcej c4 i detonatorów, ponieważ nie ma żadnych eventów to jest bardzo ciężko uzbierać i wysadzić jakiegoś meina. I wszystkie meiny stoją do końca wipe
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...