Jump to content

GRUBY69

User
  • Content Count

3
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About GRUBY69

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. GRUBY69

Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

zwiększenie dropu cek z rolli i zmiana miejsc na metki
  2. GRUBY69

Hurtworld IT V1! Nowy serwer!

💪Zmiany - Zakaz sklejanych ścianek , limit budowy powiększyć💪
  3. Nick: GrubyGaming UniqueID: toIoxz8r1EeiB7i02RG/2gEzwSk= Pierwsza Wizyta: Dokładnej daty nie podam ale było to ok 2 lat temu Data urodzenia: 25.08.2004r. Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 8 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 6 Kariera na TS3: (jakie funkcje pełniłeś/aś na serwerach i co to były za serwery) Posiadałem ranę admin na ts który już nie istnieje moto-spik.pl Dlaczego ten TS?: (minimum 2 zdania rozbudowane) Wybrałem ten ts ponieważ gram na tej serwerowni . Dodatkowo brakuje ludzi na ts więc się zgłaszam, aby ich odciążyć z części pracy Rozmiar buta: 45 Kilka słów o sobie: (minimum 5 zdań wielokrotnie złożonych)Na imię mam Michał pochodzę z woj. dokładnie z okolic Gorzowa. Jestem spokojną osobą trudno mnie wyprowadzić z równowagi chciałbym pomóc się w zajęciu ts'em, jak widać jestem również graczem na s1. W wolnym czasie jeżdżę w dłuższe trasy na moto jak i również z ekipą gramy w hurtworlda lub cs:go. spędzam bardzo dużo czasu na tym ts najczęściej w nocy jak w dzień więc myślę że moja pomoc może się przydać Czas na TS: 5-15h dziennie Co zmieniłbyś na Serwerze: Na ts bym nic nie zmieniał wszystko jest poprawnie zrobione Co chciałbyś robić: (za co chciałbyś odpowiadać jako Starszy Admin, jeśli już do tego dobrniesz) Jako starszy admin chciałbym udoskonalać i ciągle rozwijać ts Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...