Jump to content
  • 0
papieszu

s8 [Odrzucone]Pare Zmianek

Question

Parę dosyć normalnych moim zdaniem przydatnych :

- Nowa mapa /jest to możliwe na serwerach non-steam
-Wgranie tzw: Anty-Raidu
-Szybsze wipe, nie ukrywajmy na x15 wipe co 7dni jest moim zdaniem bez sensu głownym powodem tego jest, sam fakt że 2-3dni po wipe nie ma juz praktycznie nic co mogłoby się okazać ciekawsze do rajdowania etc.
Wprowadzenie możliwości rajdowania KANGA bo jednak po coś została do dodana i warto ją wykorzystywać.

• Like 1
  • Haha 1
  • Awesome xd 1
  • Not sure if trolling or stupid 1

16 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  1. Mapa jest dużym utrudnieniem dla osobom wchodzącym na oryginalnym HW.
  2. AntyRaid jest autorski i działa na swój sposób unikalnie (nie tak jak wszędzie, no ale chyba też nie o to chodzi by każdy serwer był identyczny). Także "wgranie" czegoś co jest to mijanie się z prawdą. Przed pisaniem propozycji warto najpierw zapoznać się z tym co jest na serwerach. Można dyskutować o jakichś ewentualnych modyfikacjach.
  3. WIPE na pewno nie będą szybsze niż 7 dni.
  4. Odnośnie używania i przeznaczenia Kangi:
W dniu 12.01.2020 o 16:27, Mashaa napisał:

Kanga raczej została wprowadzona do jeżdżenia 🤣

• 0
21 minut temu, papieszu napisał:

Szybsze wipe, nie ukrywajmy na x15 wipe co 7dni jest moim zdaniem bez sensu głownym powodem tego jest, sam fakt że 2-3dni po wipe

zawsze wipe był w Wtorek i nikomu to nie przeszkadzało i nagle komuś teraz przeszkadza ? zeby wipe trwał 3dni np ? bez przesady  bo dana ekipa została wypikana i oni chcą szybszego wipe? co do wipe nie ma nikt problemów i mogę ci powiedzieć że Dark nie zrobi szybszego wipe na s8 bo to sensu nie ma gram bardzo długo na tym serwerze i nie było żadnych problemów co do wipe to że gra mało osób nie oznacza że powinien być zrobiony wipe jest dużo baz tylko nikomu się nie chce dropić i pikać a uwierz że są bazy do pikania ;) 

• 0

Ogolnie chodzi oto że na serwerze "ez" wipe co 7dni jest ussles ale nvm nowa mapa anty raid to mogłbys juz wgrac

• 0

co do anty-raid nie mam nic przeciwko bo to może się przydać ale nie szybszy wipe nie przesadzajmy i wszyscy dobrze wiedzą ze rajd kangą np na jointy jest ban a sam byłeś bardzo chętny zrajdować nam jointy kangą ;) 

• 0

Nowa mapa i anty raid jak najbardziej na plus 

Edited by AggYes

• 0
35 minut temu, papieszu napisał:

Wgranie tzw: Anty-Raidu

Rozpisz się co masz tu na myśli, gdyż jest zrobiona blokada TP z obszaru w którym był wybuch. Nie taka jak u każdego, gdyż jest nasza unikalna, ale mówienie, że jej "nie ma" to ostre przegięcie :D

• 0
3 minuty temu, !Dark! napisał:

Rozpisz się co masz tu na myśli,

myśle że chodzi pewnie że jak zaplantujesz np c4 na ściane to pokazuje się  blokada na 3min jak na innych serwerach  dzięki temu gracze którzy są w bazie nie mogą wytepać 

• 0
4 minuty temu, !Dark! napisał:

Rozpisz się co masz tu na myśli, gdyż jest zrobiona blokada TP z obszaru w którym był wybuch. Nie taka jak u każdego, gdyż jest nasza unikalna, ale mówienie, że jej "nie ma" to ostre przegięcie :D

Dark ogolnie blokada z anty raidu po zaplantowaniu c4, bo niby na tym serwerze to jest , aczkolwiek nawet jak ktoś rzuca dynamit to mozliwe jest teleportowanie, wiem bo sam nie raz byłem swiadkiem jak ktos wytepywał

1 minutę temu, MateoGaming napisał:

myśle że chodzi pewnie że jak zaplantujesz np c4 na ściane to pokazuje się  blokada na 3min jak na innych serwerach  dzięki temu gracze którzy są w bazie nie mogą wytepać 

dokładnie

• 0
1 minutę temu, MateoGaming napisał:

pewnie że jak zaplantujesz np c4 na ściane to pokazuje się  blokada na 3min

Nie rozumiem dlaczego miałaby się pojawiać od samego planotwania i odplantowywania, jest po faktycznej detonacji.

1 minutę temu, papieszu napisał:

aczkolwiek nawet jak ktoś rzuca dynamit to mozliwe jest teleportowanie

A może weźmiesz pod uwagę, że wybuch dynamitu blokuje na zacznie krócej i w mniejszym obszarze? Nagle już działa? Podkreślam, że tu nie jest tak jak wszędzie.

• 0
54 minuty temu, !Dark! napisał:

Nie rozumiem dlaczego miałaby się pojawiać od samego planotwania i odplantowywania, jest po faktycznej detonacji.

Uniemożliwia to przeplantowywanie c4 bo ktos może w tym czasie wytepać więc taka opcja akurat była by spoko.

• 0
9 minut temu, Mashaa napisał:

Uniemożliwia to przeplantowywanie c4 bo ktos może w tym czasie wytepać

Można również poświecić wybuch jednego c4 bez przeplantowywania, albo rzucić dynamit.

• 0
2 godziny temu, !Dark! napisał:

Można również poświecić wybuch jednego c4 bez przeplantowywania, albo rzucić dynamit.

Często ta jedna c4 jest tą której brakuje ;p, a dynamit przy raidzie na jointy np jest bezużyteczny bo ma ograniczony zasięg ale to już takie niuanse do których można się przyzwyczaić. Takie uroki gry z tpkami.

• 0

Ogolnie antyraid i nowa mapa moim zdaniem i wiekszosci by się przydaly i to nie tylko na s8

• 0

Do antyraid może jedynie zostać dodana blokada na osobę i delikatnie zwiększone obszary blokady. Nowa mapa na NS jest możliwa, ale to spory problem szczególnie dla osób wchodzących na oryginalnej wersji.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By plyczko
      dostałem bana za to ze moj kolega wszedł mi na konto bez mojej wiedzy i spamował bodzio king jeżeli to możliwe to można mnie sprawdzic i chciałbym UB na s8. nie wiedziałem nic o ty i wyzwalam zgode na sprawdzenie mnie mój steam id 76561198377680686 mój nick p-lyczko-91 data 19.01.2020 czas 89 dni serwery wszystkie gdy dostałem na s6 moim zdaniem odwołanie bana powinno zostac nadane poniewaz był to włam  Polecałem na: https://www.facebook.com/groups/polskihurtworld/  
    • By ToNieFizz1
      nick:【Cksp】Fizz hw69.pl
      ID konta:76561199006660119
      data nadania bana: 18.01.2020
      czas do konca: 59 dni
      nick moderatora: MateoGaming
      serwer na ktorym otrzymałem bana: s8
      powód: cheaty
      uzasadnienie: Przyznaje sie, miałem cheaty bardzo tego załuje i chciałbym dalej grac z kolegami, odinstalowałem i juz nigdy nie bede uzywał i tak bardzo tego załuje
    • By MultiKiLL
      POWÓD: Dostałem bana za strzelanie do Moda
      NICK: MatheoGaming jakoś tak, nie pamiętam
      Data zdarzenia: 15-01-2019
      Opis: Pomimo że przyszedł bez ostrzeżenie (mugł powiedzieć coś w stylu na przykład że jest modem nie strzelać) chciał od mnie itemy jakieś (jako mod nie ma takiego prawa) nawet jeżeli to był żart, to puźniej zaczął do mnie strzelać bez powodu tak naprawdę. Dlatego również zaczełęm strzelać, po chwili strzelaniny uczciwie wygrałem na łuki i oczywiście powiedziałem pare pustych niepotrzebnych słów za które przepraszam ale nie życze sobie taki sytłacji że Mod banuje mnie za to że przyszedł i go ustrzeliłem przecierz na tym ta gra polega.
      DOWÓD:

MÓJ NICK: :.Mult!K!LL:.
      STEAM URL: https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=289828560&token=Ao28E8xQ
    • By KAPITANEK
      Twój nick:(5) Armia P*Q❤Małyyy Id konta:76561198360690506  Data nadania bana:  7dni temu          Czas jaki pozostał do końca:23 dni Nick moderatora: MateoGaming           Serwery na których masz bana:  S8  V1   Powód bana: napisalem ze mam bodzia i chciałem zeby to mod sprawdził a nie sprawdził wczoraj pan nomi sprawdzał i nic nie mam więc chciałem sobie tam jeszcze popykać Uzasadnienie: moze ban i był by dobry jak bym tego bodzia miał 
    • By averath
      Twój nick: Averath Id konta: 76561198407195272 Data nadania bana: Dzisiaj 10.1.2020 Czas jaki pozostał do końca:  29dni Nick moderatora: Nie wiem Serwery na których masz bana: S8 Powód bana: nie mam pojęcia Uzasadnienie: bylem na zimie na stromej górce i chłop mnie strzelal z pompy dostał heda  z łuku i mowił ze zglosi mnie. Nie wiem dlaczego ale na czacie pisalo, ze zabiłem go z ponad 5000m. To mozliwe ze dlatego, ale nie uzywalem zadnych cheatów, wspomagaczy. Prawdopodobnie jakiś bug :) Prosze o unbana. Kolega mi mowił pozniej, ze sie nie wstawiłem tam jak jakis moderator pisal na czacie, ale nie zauwazylem wiec no ;/ . Pozdrawiam
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...