Jump to content
GreeQ

s1 Jak VAC'i traktują ekipę...

Recommended Posts

Jak wy gracie jak jakieś odpady to co sie dziwicie pozdri #stalker #vac

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Matixke
      Twój nick: Matixek
      Id konta: 76561198240764500 / https://steamcommunity.com/profiles/76561198240764500/
      Data nadania bana: 11.08.2020 01:00
      Czas jaki pozostał do końca: 90 Dni
      Nick moderatora: Nomi
      Serwery na których masz bana: s1
      Powód bana: Podczasz sprawdzania na ts wywaliło mi  internet z powodu burzy
      Uzasadnienie :  Podczas sprawdzania na teamspeaku odłączyło mi internet na ok 3-4 minuty co wiązało się z automatycznym wyrzuceniem z serwera . Mam nadzieje nad szybkim rozwiązaniem sprawy . Pozdrawiam
      W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Wrzucilem posta na facebooka oraz wrzuciłem posta na moja grupe steam (ok. 350 ) osób

• By Kostek
      Nick na forum: Kostek Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  PaCh0,Nightmare SteamID: 76561198056305579 Klan/Ekipa w jakiej grasz: KNG Imię: Mikołaj Wiek: 18 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 10/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Jestem dostępny od godziny 14-15 do nawet 7-10 rano. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak, na innych serwerach Coś o sobie: Jestem osobą spokojną, uczciwą oraz honorową, zawsze pilnuje porządku oraz staram się aby ludzie przestrzegali zasad, głównie gram w hurta lub cs. Dlaczego Ty: Jestem aktywny prawie cały czas, kilkanaście osób już mi zaufało patrząc po tym, że na 2 serwerach ts3 posiadam admina. Jestem osobą spokojną oraz cierpliwą, lubię pomagać ludziom w sytuacjach gdzie potrzebna jest osoba trzecia, lub ukrócić czyjąś wypowiedź jeżeli jest ona wulgarna w stosunku do 2 osoby, ogólnie na serwerze byłbym prawie cały czas oraz pomagałbym jak tylko mogę, pewne jest to, że nie wywyższałbym się tym, że posiadam range Helpera na serwerze(ale jest to raczej oczywiste), Myślę, że tyle informacji raczej wystarczy 
    • By aimik
      Witam chciałbym sie odwołać do ub na serwie s1 hw69.pl dostałem bana z rok temu i dalej go mam /76561198151087794/ to moje steam id 
    • By Knifoo
      Twój nick: KNIFO
      Id konta: 76561198223968096
      Data nadania bana: 07.08.2020
      Czas jaki pozostał do końca: 89 dni 
      Nick moderatora: Nomi 
      Serwery na których masz bana: s1
      Powód bana: Cheaty
      Uzasadnienie: Dziś z kolegami wbiliśmi odrazu po wipe na serwer, powiem tak nie szło nam za dobrze i gracze zabijali nas co praktycznie 10 min
      i pomijając to że za każdym razem zabijali nas strzałą w głowe z łuku to później 2 graczy stało nam pod klitką i nie mogliśmy wyjść.
      Więc koledzy jako iż ja mam darmowego hurtworld'a nakręcali mnie żebym pobrał czity z początku nie chciałem się zgodzić ale później po naszej
      sytuacji gdzie naprawde nic nie mogliśmy zrobić zdecydowałem się pobrać bodzio czity, gdy już po 30 minutach męczarni żeby to wogóle włączyć 
      udało się, poszliśmy na hangary gdzie spotkaliśmy 1 gracza w bazie i dla żartu (teraz jak o tym myślę było to żałosne żeby nie powiedzieć Ch*jowe)
      zabiłem go przez sciane... Administracja nie zwlekając zaprosiała mnie na ts i miły administrator zaczął mnie sprawdzać nie przyznałem się ale jak teraz na to patrze to było
      to po prostu głupie. Nomi znalazł cheata w mgnieniu oka. Tak naprawde bana dostałem za bycie idiotą nigdy więcej nie posłucham się kolegów. Bardzo tego żałuję ponieważ
      hurtworld mnie bardzo wciągną i liczę naprawde na drugą szanę. Co do sprawdzania wydaję mi się że nie sprawiałem problemów. 
      W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Ustawiłem tło na FB, i napisałem post na tablicy 

• By SZAMAN2000
      Twój nick: SZAMAN hw69.pl Id konta: 76561198282890810 Data nadania bana: nwm Czas jaki pozostał do końca: 7d Nick moderatora: nomi Serwery na których masz bana: all Powód bana:cheaty Uzasadnienie: poniewaz  zmienilem sie jestem lepszym czlowiekiem  i nie bede obrazal nomiego . przepraszam 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...