Jump to content

Klaudiusz1991

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Klaudiusz1991

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

126 profile views
  1. Klaudiusz1991

forum Problem z połączeniem

s6 i s5. Ogólnie rust i wow chodzi bez większych problemów
  2. Witam. Mam problem aby dołączyć do hw69. Pobrałem klienta oraz mody i próbuje wejsc do gry. Ładuje sie do połowy po czym wyrzuca do pulpitu. Na koncie na którym mam legalnego hw tak samo się dzieje. Jest ktoś w stanie mi pomóc? Aktualnie w konsoli pisze na żółto: The referenced script on this Behaviour (Game Object 'HardWallBig') is missing. Nie kumam. Leży na Downloading structure. Brakuje skryptu ale jakim cudem skoro rozpakowałem gre z archiwum ze strony hw69, i tyle.
  3. Klaudiusz1991

s1 Jak VAC'i traktują ekipę...

Witam. Jak można założyć skargę na graczy używających hacków? Czy admin może się skontaktować ze mną?
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...