Jump to content

Fred

User
  • Content Count

4
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Fred

• Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Nick: Fred UniqueID: gzCIpoC+FdhSIj3sri1uqrXu+0o= Pierwsza Wizyta: około miesiąc temu Data urodzenia: 21.01.1999 Wiedza o TS3 od strony Usera [1-10]: 9 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 8 Kariera na TS3: Byłem adminem na paru serwerach głównie o tematyce Metina ale też na paru 4fun, helperem byłem na wielu serwerach też i zawsze udało mi się awansować coraz wyżej w karierze, na koniec miałem też swój serwer na którym siedziało około 20-25 osób a dotyczył on serwera cs 1.6 który też wspólnie prowadziłem Dlaczego ten TS?: Gram tutaj z ekipa w Hurtworlda i podoba mi się ten ts3 i chciałbym pomóc i udzielić się w jego dalszym rozwoju i udzielać pomocy każdemu kto jej potrzebuje. Dlaczego? bo lubię pomagać i zajmować się tym , a na tym serwerze chciałbym kontynuować swoją pasje gdyż siedzę tutaj całymi dniami i znam sporo osób Rozmiar buta: 43 Kilka słów o sobie: jestem Tomek i mam 18 lat, Chodzę do technikum żywienia i jakoś lubię swój zawód. Jako hobby mam piłkę nożną i gram w klubie ludowym w A klasie. Na co dzień gram z ekipą w Hurtwolda, lola i cs. poza moimi zainteresowaniami zawodowymi dużą przyjemność daje mi informatyka którą ciągle doskonale sam w domu np: składając komputery na zamówienie znajomym i tak przez znajomych do innych się rozprzestrzenia. Nie pije, nie pale, jestem bardziej typem sportowca gdyż sporo ćwiczę, biegam, i dzięki szkole umiem sobie dietę ustalić . W przyszłości mógłbym być trenerem i dietetykiem najlepiej zagranicą a najlepiej w Holandii z wiadomych przyczyn . Na koniec powiem że łatwo idzie się ze mną dogadać bo często idę na kompromis i dążę do szybkiego rozwiązania problemu, zwykle jestem miły i chętny do pomocy chyba że ktoś naprawdę wyprowadzi mnie z równowagi a gdy trzeba potrafię poważnie podejść do niektórych rzeczy. Czas na TS: głównie to popołudniu mniej więcej od 16-17 do 23-00 a w weekendy różnie Co zmieniłbyś na Serwerze: na razie wszystko wydaje się w porządku a potrzeby i pomysły na zmiany wyjdą z czasem Co chciałbyś robić: Pomagać nowym się odnaleźć, tworzyć kanały osobom które tego potrzebują, odpowiadać na wszelkie pytania początkujących i wiele więcej rzeczy z tym związanych
  2. Jaki Windows?????? Jeśli 8/10 to uruchom w zgodnosci z 7/xp
  3. Popieram to naprawde dobry pomysł
  4. Nie umieją sie zachowac to stracą ekipe
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...