Jump to content

Incognito

Nowy Moderator HW
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Incognito last won the day on October 13 2019

Incognito had the most liked content!

Community Reputation

42 Dobry

5 Followers

About Incognito

 • Rank
  [ Nowy Moderator ] [ Nowy Admin TS3 ]

Hurtworld

 • Nick w grze
  ♡♥Incognito™♥♡ hurt4u.pl
 • Znajomość gry
 • Czas gry
  6500h +

Recent Profile Visitors

678 profile views
 1. Incognito

  Event PvP Łuki

  Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy wygranym! 1 miejsce ITseVn 2 miejsce COVID_19 3 miejsce HleP Zapraszamy na następne eventy!
 2. Incognito

  Event PVP

  Aktualnie zapisane osoby: LwG#Adrianek PabloPestka Kayoy Tomasz_Wywrota YeS Ciprok Ramsio Fuckboy Rudziak Twardy Teoch Hlep Amerikano Mateuszek Seba dudu Noway Zuesek ★PIKA★ Pikus klasiu OneTheShot V3rden ahmed detonuj!! Derek Trais [L]ukario Cwiekk Are you w szoku? spławik BartiX Tony Ork [Aktualnie 31 osob/y] liczymy na więcej!
 3. Incognito

  s8 [Odrzucone][Helper] SeNtEs

  Po przeglądnięciu logów czatu jesteś dość toksyczną osobą, napisz podanie za jakiś czas jak się poprawisz na tę chwilę odrzucam.
 4. Incognito

  s1 [Odrzucone]Odwołanie od bana

  Wiadomość automatyczna: Twój temat jest niekompletny. Zastosuj się do przypiętego wzoru obowiązującego w tym dziale, tak aby temat przynajmniej zawierał wszystkie wymagane dane i aby poprawić jego czytelność. Nie zakładaj nowego tematu tylko użyj opcji 'edytuj'.
 5. Incognito

  ts3 [Odrzucone][TS3] Zzzubbi オリーブ

  jestem na nie toxic osoba z którą nie idzie się dogadać
 6. Incognito

  s1 [Odrzucone][Helper] Bakuu17 hw69.pl

  Ty sobie jaja robisz z tym podaniem? Nie przepadasz za wyzwiskami ale z tego co widzę to tylko od innych bo od twoich logów aż oczy bolą... ODRZUCAM 24 lis 2019, 12:17:29 s1 Bakuu17 hw69.pl (76561198350274768) ssij kutasie 23 lis 2019, 21:06:35 s1 Bakuu17 hw69.pl (76561198350274768) maek ruchasz sie? 22 lis 2019, 21:21:05 s1 Bakuu17 hw69.pl (76561198350274768) zamknij pizde leszczu jebany
 7. Incognito

  s1 [Przyjęte][Odwołanie] NoXin

  Wiadomość automatyczna: Twój temat jest niekompletny. Zastosuj się do przypiętego wzoru obowiązującego w tym dziale, tak aby temat przynajmniej zawierał wszystkie wymagane dane i aby poprawić jego czytelność. Nie zakładaj nowego tematu tylko użyj opcji 'edytuj'.
 8. Incognito

  s1 [Przyjęte][Odwołanie] GG #izi

  Swoje odczekałeś. Przyjmuję.
 9. Zbanować LOVE na podstawie czego ? Nie chcę być stronniczy ale non stop są z wami akcje o haxy bugi i innego typu machlojki. LOVE nie jest święte owszem często mamy jakieś spiny z innymi czy ciągną się za kimś od nas dawne brudy ale to nie przeszkadza innym uczestnikom gry Nie wpływa na ich gameplay Jestem Moderatorem który jest w LOVE i zarzucić mi możecie stronniczość ale niech @eN. i nawet sam @!Dark!sprawdzą statystyki które jasno i ewidentnie wskazują że to Wy nie potraficie się z asymilować z ludźmi i otoczeniem... Gdy graliście serwer zaludniało 30 - 50 osób Dostaliście Bana na miesiąc czasu i i gdy was nie ma gra około 100 - 120 osób... Czy faktycznie to pokazuje że to LOVE jest problemem ? Wiem że niektórzy nie chcą dostrzegać rzeczywistości ale proszę was jeżeli za miesiąc wrócicie do gry to jej nie psujcie innym bo to jest tylko wirtualna gra i żaden z was nie jest niczyim władcą a tym bardziej Bożyszczem świata by dyktować komuś warunki jak żyć. Chciałbym by ten spór pomiędzy NUTKAMI a LOVE się zakończył w tym temacie bo MY ZDAJEMY SOBIE SPRAWĘ ŻE ŚWIĘCI NIE JESTEŚMY... Jeżeli faktycznie ktoś kto nam pomagał miał cheaty to możemy za to jedynie przeprosić i jeżeli faktycznie się to ukarać tą osobę adekwatną karą ale to na was non stop zewsząd lecą skargi o cheaty i inne oszustwa więc proszę was byście zrobili rachunek sumienia bo gdy jedna osoba wam mówi że jest coś z wami nie tak to jeszcze nic nie znaczy dwie również trzy jeszcze da się przeboleć ale na was lecą hektolitry skarg i to nie tylko od nas LOVE ale od większości osób z serwera... Nasze spory są krzykliwe bo mamy duże klany coś znaczące tylko pytanie brzmi które faktycznie używa swoich umiejętności a które sieje ferment i chaos i bawi się w Bożyszczy serwerów... Mówiliście że nie zależy wam na grze na tym serwerze bo macie dość... Głos ludu też pokazał że ludzie którzy zrezygnowali z gry mieli dość was bo gdy znikliście to dużo osób powróciło więc odpowiedzi nasuwają się same Pozdrawiam INCOGNITO mam nadzieje że nikogo nie uraziłem zdaje sobie sprawę że wiadomość zawiera moje osobiste poglądy dlatego chciałbym by traktowano ją jako odpowiedź normalnego UŻYTKOWNIKA a nie MODERATORA. Mam nadzieje że nie będzie już kolejnych niepotrzebnych porozumień i że po przerwie wrócicie jako normalni fajni i życzliwi ludzie Pozdrawiam.
 10. przypominam że jest to gra typu survival jak dla mnie jestem na nie
 11. Minął 1 msc od czasu kiedy dostałeś bana to trochę za mało + zrób coś dla serwera (chodzi o ostatni punkt). Odrzucam
 12. Incognito

  s1 [Odrzucone][Odwołanie] GG #izi

  Dostałeś bana za cheaty. Za to nie ma ub. Odrzucam
 13. Incognito

  s1 [Odrzucone][Odwołanie] Mati212 hw69.pl

  Sprawa wyjaśniona. Odrzucam
 14. Incognito

  s1 [Odrzucone][Odwołanie] Chabas

  Grałeś z nimi wiedziałeś o tym to miałeś fajną zabawę. Odrzucam
 15. Incognito

  s1 [Przyjęte][Odwołanie] Kamil0932

  myślę że swoje już odczekałeś, nie popełniaj tego samego błędu. Przyjmuję
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...