Jump to content

Incognito

Nowy Moderator HW
  • Content Count

100
  • Last visited

• Days Won

2

Incognito last won the day on October 13 2019

Incognito had the most liked content!

Community Reputation

38 Przyjazny

5 Followers

About Incognito

• Rank
    [ Nowy Moderator ] [ Nowy Admin TS3 ]

Hurtworld

• Nick w grze
    Incognito™
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    6000+

Recent Profile Visitors

556 profile views
  1. Incognito

s1 [Odrzucone]Odwołanie od bana

Wiadomość automatyczna: Twój temat jest niekompletny. Zastosuj się do przypiętego wzoru obowiązującego w tym dziale, tak aby temat przynajmniej zawierał wszystkie wymagane dane i aby poprawić jego czytelność. Nie zakładaj nowego tematu tylko użyj opcji 'edytuj'.
  2. Incognito

ts3 [Odrzucone][TS3] Zzzubbi オリーブ

jestem na nie toxic osoba z którą nie idzie się dogadać
  3. Incognito

s1 [Odrzucone][Helper] Bakuu17 hw69.pl

Ty sobie jaja robisz z tym podaniem? Nie przepadasz za wyzwiskami ale z tego co widzę to tylko od innych bo od twoich logów aż oczy bolą... ODRZUCAM 24 lis 2019, 12:17:29 s1 Bakuu17 hw69.pl (76561198350274768) ssij kutasie 23 lis 2019, 21:06:35 s1 Bakuu17 hw69.pl (76561198350274768) maek ruchasz sie? 22 lis 2019, 21:21:05 s1 Bakuu17 hw69.pl (76561198350274768) zamknij pizde leszczu jebany
  4. Incognito

s1 [Przyjęte][Odwołanie] NoXin

Wiadomość automatyczna: Twój temat jest niekompletny. Zastosuj się do przypiętego wzoru obowiązującego w tym dziale, tak aby temat przynajmniej zawierał wszystkie wymagane dane i aby poprawić jego czytelność. Nie zakładaj nowego tematu tylko użyj opcji 'edytuj'.
  5. Incognito

s1 [Przyjęte][Odwołanie] GG #izi

Swoje odczekałeś. Przyjmuję.
  6. Zbanować LOVE na podstawie czego ? Nie chcę być stronniczy ale non stop są z wami akcje o haxy bugi i innego typu machlojki. LOVE nie jest święte owszem często mamy jakieś spiny z innymi czy ciągną się za kimś od nas dawne brudy ale to nie przeszkadza innym uczestnikom gry Nie wpływa na ich gameplay Jestem Moderatorem który jest w LOVE i zarzucić mi możecie stronniczość ale niech @eN. i nawet sam @!Dark!sprawdzą statystyki które jasno i ewidentnie wskazują że to Wy nie potraficie się z asymilować z ludźmi i otoczeniem... Gdy graliście serwer zaludniało 30 - 50 osób Dostaliście Bana na miesiąc czasu i i gdy was nie ma gra około 100 - 120 osób... Czy faktycznie to pokazuje że to LOVE jest problemem ? Wiem że niektórzy nie chcą dostrzegać rzeczywistości ale proszę was jeżeli za miesiąc wrócicie do gry to jej nie psujcie innym bo to jest tylko wirtualna gra i żaden z was nie jest niczyim władcą a tym bardziej Bożyszczem świata by dyktować komuś warunki jak żyć. Chciałbym by ten spór pomiędzy NUTKAMI a LOVE się zakończył w tym temacie bo MY ZDAJEMY SOBIE SPRAWĘ ŻE ŚWIĘCI NIE JESTEŚMY... Jeżeli faktycznie ktoś kto nam pomagał miał cheaty to możemy za to jedynie przeprosić i jeżeli faktycznie się to ukarać tą osobę adekwatną karą ale to na was non stop zewsząd lecą skargi o cheaty i inne oszustwa więc proszę was byście zrobili rachunek sumienia bo gdy jedna osoba wam mówi że jest coś z wami nie tak to jeszcze nic nie znaczy dwie również trzy jeszcze da się przeboleć ale na was lecą hektolitry skarg i to nie tylko od nas LOVE ale od większości osób z serwera... Nasze spory są krzykliwe bo mamy duże klany coś znaczące tylko pytanie brzmi które faktycznie używa swoich umiejętności a które sieje ferment i chaos i bawi się w Bożyszczy serwerów... Mówiliście że nie zależy wam na grze na tym serwerze bo macie dość... Głos ludu też pokazał że ludzie którzy zrezygnowali z gry mieli dość was bo gdy znikliście to dużo osób powróciło więc odpowiedzi nasuwają się same Pozdrawiam INCOGNITO mam nadzieje że nikogo nie uraziłem zdaje sobie sprawę że wiadomość zawiera moje osobiste poglądy dlatego chciałbym by traktowano ją jako odpowiedź normalnego UŻYTKOWNIKA a nie MODERATORA. Mam nadzieje że nie będzie już kolejnych niepotrzebnych porozumień i że po przerwie wrócicie jako normalni fajni i życzliwi ludzie Pozdrawiam.
  7. Incognito

inne Plugin pomagający w wymianach

przypominam że jest to gra typu survival jak dla mnie jestem na nie
  8. Minął 1 msc od czasu kiedy dostałeś bana to trochę za mało + zrób coś dla serwera (chodzi o ostatni punkt). Odrzucam
  9. Incognito

s1 [Odrzucone][Odwołanie] GG #izi

Dostałeś bana za cheaty. Za to nie ma ub. Odrzucam
  10. Incognito

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Mati212 hw69.pl

Sprawa wyjaśniona. Odrzucam
  11. Incognito

s1 [Odrzucone][Odwołanie] Chabas

Grałeś z nimi wiedziałeś o tym to miałeś fajną zabawę. Odrzucam
  12. Incognito

s1 [Przyjęte][Odwołanie] Kamil0932

myślę że swoje już odczekałeś, nie popełniaj tego samego błędu. Przyjmuję
  13. Incognito

s1 [Przyjęte][Odwołanie] DKJZ_Hw69.pl 

Po przemyśleniu wszystkiego faktycznie ban był nadany niesłusznie sytuacja wyszła z mojej winy za co przepraszam. Odwołanie przyjęte
  14. Incognito

[Odrzucone]Odwołanie od bana Barteo

Wiadomość automatyczna: Twój temat jest niekompletny. Zastosuj się do przypiętego wzoru obowiązującego w tym dziale, tak aby temat przynajmniej zawierał wszystkie wymagane dane i aby poprawić jego czytelność. Nie zakładaj nowego tematu tylko użyj opcji 'edytuj'. Wzór nazwy tematu: [Odwołanie] <Twój nick> Wzór treści tematu: Twój Nick: Id konta: (SteamId64 dla HW, albo UniqueId dlaTS3) Data/czas bana: Nick Moderatora: Powód bana: Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Przykładowo: grafika reklamująca sieć serwerów; YT: kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni; czy inna ciekawa praca)
  15. Incognito

[Odrzucone]odwolanie od bana mumin hw69.pl

Wiadomość automatyczna: Twój temat jest niekompletny. Zastosuj się do przypiętego wzoru obowiązującego w tym dziale, tak aby temat przynajmniej zawierał wszystkie wymagane dane i aby poprawić jego czytelność. Nie zakładaj nowego tematu tylko użyj opcji 'edytuj'. Wzór nazwy tematu: [Odwołanie] <Twój nick> Wzór treści tematu: Twój Nick: Id konta: (SteamId64 dla HW, albo UniqueId dlaTS3) Data/czas bana: Nick Moderatora: Powód bana: Uzasadnienie: (dlaczego uważasz, że ban był bezpodstawny) W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Przykładowo: grafika reklamująca sieć serwerów; YT: kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni; czy inna ciekawa praca)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...