Jump to content
!Dark!

Hurtworld ItemV2 Experimental Patch 0.5.8.1

Recommended Posts

Ukazał się dzisiaj hotfix ItemV2 0.5.8.1. Wprowadza on drobne poprawki i usprawnienia elementów montowanych na pojazdy.

 

Pełny opis wprowadzonych zmian:

 • Fixed an issue where vehicle chassis were failing to pass their assigned mask onto the other vehicle attachments
 • Fixed an issue with spawn mutators trying to incorrectly create items when loading from a saved game

 

Klient no steam Hurtworld pobieranie za darmo. Download Itemv2 nosteam.

Klient no steam gotowy jest już do pobrania, serwery wraz z pluginami są już przygotowywane. Download wersja Itemv2 nosteam.

Share this post


Link to post
W dniu 8.06.2018 o 07:18, !Dark! napisał:

Un fix hotfix itemV2 0.5.8.1 a fost lansat astazi. Acesta introduce corecții și îmbunătățiri minore ale elementelor montate pe vehicule.

 

Descrierea completă a modificărilor:

 • Ed Fix Fix în cazul în care vehiculul este vehiculul în care se află vehiculul unde se află vehiculul în care se află vehiculul
 • A fost rezolvată o problemă cu mutați de spawn

 

Hurtworld client en-gros descărca gratuit. Descărcați Itemv2 nosteam.

Clientul este gata de descărcare, serverele și pluginurile sunt deja în curs de pregătire. Descărcați versiunea Itemv2 nosteam.

how to download ???

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By MariuszNalepa
   Mam problemy z wejściem na serwer. 
   Serwer ładuje  mi się z dobre 10 minut po czym zacina się na informacji ,,POZIOM ŁADOWANIA NULLIUS" I dalej już tylko brak odpowiedzi 
  • By KielUCH
   Jest możliwość stworzenia Serwerów NonSteam na HurtworldV2??
  • By Trezu
   Proponuję dodać   Czas który będzie zabraniał używania broni do jakiegoś czasu. Jest to naprzykład na maxihurt i bardzo dobrze się sprawuję. Bo to bardzo irytuję jeśli osoba mająca vipa ma po 20 min po wybudowaniu bazy ma Ar15 i Awm to jest śmiech. Zaproponuję pistolet po 1h, fr18 po 2-3h i kącząc na Ar15 po 8h. Jeśli jest to nie wykonalne to proszę żeby wrzystkie kity vipów zostały opóźnione co najmniej o 4h. Dziękuje za przeczytanie treść jest skierowana do administracji i @dark'a 
  • By iDremus
   Proponuję od rozpoczęcia wipe wprowadzić ograniczenia czasowe do używania broni np pistolet dostępny 1h, fr 2h po wipe itd. Aktualnie wygląda to tak, że wbijam na serwer po wipe o 17 mam awm i farmie itemy na ludziach a tym sposobem wyrównały by się szanse. Odstęp czasowy do uzgodnienia.
  • By you_nior
   Witam. Czy będzie dodany w przyszłości serwer V2 nonsteam ? Do tej pory są dwa ale tylko steam. Jak jest  możliwość dodania to czy da się to przyśpieszyć ? 
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
 • Create New...