Jump to content
!Dark!

Hurtworld ItemV2 Experimental Patch 0.5.3.1

Recommended Posts

Szybki HotFix na wczorajszego patcha.

Lista zmian:

• Fixed Gun Recoil Fragment applying the wrong stats
  • Fixed Bow Draw Speed Fragment slowing down instead of speeding up draw speed

Hurtworld nonsteam HW ItemV2 Experimental Patch 0.5.3.1 download

Klient gry dostępny już w naszym dziale download.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Morgoth782
      Witam, czy jest możliwość gry na NON STEAM na nowszej wersji gry? Jak tak to proszę link do pobrania.
    • By OxygeN
      Probowalem wbic dzis na s13 od 09:00 czasu Angielskiego ale nie moglem przesz kolejne 3 godziny. Po tym jak sprawdzilem server na tym trackerze to pokazywalo ze jest nikt nie mogl grac od godziny 05:00 (czasu Polskiego)

Jak juz wbilem na server to zadna komenda nie dzialala (/kit, /home.. etc) jeszcze wszystko dropilo x1 (widac po ilosciu burka ile mam w inventory.)

• By kamil95n
      couldn't connect version older nie działa na s 12
    • By Dewooox
      Witam, proponuję  zwiększenie dropu Deto zarówno z Hangarów jak i Control Town Event, według mnie jest on obecnie za mały a deto nie wypada dostatecznie często.
    • By adi888
      Siemanko, grałem u was na serwerze s12 z kumplem. 
      Tydzień czasu od wipe do wipe to trochę za mało jak się gra np. w 2 osoby a grając na tym serwerze przez pierwsze 3dni prawie non stop i tak nie zdobyliśmy czegoś konkretnego. 2c4 to wszystko na cały wipe których i tak nie odpaliliśmy haha ;D. Latając cały czas po hangarach nie znalazłem nic ciekawego, żadnego deto, a na zrzutach jedyne co znajdywałem to beton. Czy jest szansa na serwer z dłuższym wipe oraz jak na itemv2 znajdywać np deto  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...