Jump to content

FrostyPrasley38

Pener
  • Content Count

18
  • Last visited

• Days Won

2

FrostyPrasley38 last won the day on June 18

FrostyPrasley38 had the most liked content!

Community Reputation

15 Przyjazny

1 Follower

About FrostyPrasley38

• Rank
    Pener

Hurtworld

• Nick w grze
    ツFrostyPrasley38
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    15-22 /7d

Kontakt

• GG
    67595058
  • Email
    patrykgawlas@interia.pl

Recent Profile Visitors

257 profile views
  1. FrostyPrasley38

s12 [Przyjęte]Blokada kitów

Jestem za ponieważ nie ma fanu z tego jak w pierwszych minutach wipe ktoś zabija Cię z broni np. AVM. Pozdrawiam
  2. FrostyPrasley38

s12 [Odrzucone][Helper] 千丨ㄥ丨卩丨几口///<3

Powiem tyle opanowana osoba pomaga innym na czacie. + do tego były helper Na TAK.
  3. FrostyPrasley38

s12 [Przyjęte][Helper] Deywis

Jestem na TAK ponieważ pełniłeś kiedyś takową funkcję "Helpera" . Osoba miła lubi się pośmiać a zarazem pomagać innym a to jest wielki +
  4. FrostyPrasley38

s12 [Odrzucone][Helper] hadess- (Ambasador)

Były helper na + zachowanie na czacie znacząco na + względem tego co było w pewnym momencie jak graliśmy razem na s12. Pozdrawiam
  5. FrostyPrasley38

ts3 [Przyjęte][TS3] <Jarek>

W skrócie na Tak 🙂. Pozdrawiam
  6. FrostyPrasley38

forum [Przyjęte][Grafik] Deywis

Wypowiem się w skrócie prace graficzne które wykonałeś są ładne i staranie wykonane widać że estetyka i schludność jest jak dla mnie taki grafik jest na + Ale nie mi o tym decydować. Pozdrawiam 🙂
  7. FrostyPrasley38

s12 [Przyjęte][Helper] BeJo25 :3 ヅ

wiek i znajomość gry na + Grałem z tobą już nie raz i myślę że możesz mieć jakąś szansę.
  8. FrostyPrasley38

s12 [Odrzucone][Helper] ☆JBB☆ ja tu tylko sprzątam

Rozwiń bardziej dwa ostatnie podpunkty i myślę że będzie lepiej 🙂
  9. FrostyPrasley38

ts3 [Przyjęte][TS3] FrostyKEBAB

Faktycznie dzięki za informacje
  10. FrostyPrasley38

ts3 [Przyjęte][TS3] FrostyKEBAB

Nick: FrostyKEBAB UniqueID: z1HUBqoqVtS93kEFS2mDg5Cgs34= Pierwsza Wizyta: Pierwszy połączony 25.01.2019 20:54:37 Data urodzenia: 10.06.2002 Wiedza o TS3 od strony Usera: 6 Wiedza o TS3 od strony Admina [1-10]: 5 Kariera na TS3: Pełniłem funkcję twz. ROOT na ts3. Dlaczego ten TS?: Ponieważ pełnie funkcję Helpera s12 Hurtworld . Rozmiar buta: 42-42,5 Kilka słów o sobie: Mam na imię Patryk mam 16 lat. Moimi zainteresowaniami są informatyka i modelarstwo i tym podobne. Jestem kulturalną osobą w grze jak i na ts. Czas na TS: Zwykle jestem w tygodniu koło 7-9h dziennie. Co zmieniłbyś na Serwerze: Dla mnie wszystko jest dobrze zrobione na tym ts3. Co chciałbyś robić: Moim głównym zadaniem jest pomaganie kolegom z administracji jak i innym graczom. Zapoznałem się z regulaminem działu i regulaminem Serwera.
  11. FrostyPrasley38

s12 [Przyjęte][Helper] FrostyKEBAB

Nick na forum:[ϟ] FrostyKEBAB Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: [ϟ]FrostyKEBAB i FrostyPrasley38 SteamID: 76561198819723205 Imię: Patryk Wiek: 16 Mikrofon: Blue Yeti Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak jeśli będą jakieś zmiany w regulaminie to jestem w stanie się ich nauczyć. Znajomość gry: Gram w tą grę dość sporo jak na mnie ok. 300 godzin Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Jestem w stanie zoorganizować czas w tygodniu tak że będę aktywny codziennie. Oczywiście nieobecności spowodowane sprawami rodzinnymi lub innymi będą zgłaszane przełożonemu. Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie pełniłem funkcję administratora na TS3 Coś o sobie: Cześć jestem Patryk mam 16 lat. Moim zainteresowaniem jest informatyka, modelarstwo. Jestem w trakcie nauki chodzę do 3 gimnazjum. Gram w gry gdy mam czas. Żeby już nie zanudzać mam nadzieję że spełniam wszystkie wymogi rekrutacji. Dlaczego Ty: Myślę że po pierwsze to jest porozumiewanie się z graczami jak i z "kolegami" z administracji. Zdaje sobie sprawę z tego że nie wszyscy mnie znają kojarzą ale mogę ze spokojem powiedzieć że kilka osób znam z administracji. Myślę że pasuje na to stanowisko a jeśli nie to trudno może kiedyś się uda. Ja dziękuję i Pozdrawiam.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...