Jump to content

Gamerek321

User
  • Content Count

11
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Gamerek321

• Rank
    Bywalec

Hurtworld

• Nick w grze

• Znajomość gry
  • Czas gry
    4000

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Witam,chcialbym zapytać dlaczego na s5 leci po 30 ammunicji nawet i w 1 h idzie uzbierac 3/4stacki ammo,a na s8 leci bardzo rzadko i po 5 ammunicji to moim zdaniem jest troche bez sensu bo pol stacka ammo sie nie zdobędzie w pol h nawet a przypominam ze to jest x15. Mam nadzieje ze poprawicie drop ammunicji na s8. Pozdrawiam
  2. Gamerek321

s8 [Odrzucone][Helper] Lermon

Jestem na nie ponieważ sam dużo wyzywałeś na chacie.
  3. Gamerek321

Szukam ekipy

Szukam ekipy, posiadam mutacje,mikro,3500h , ogarniam gierke - zGamerek_#4428
  4. Gamerek321

s8 [Odrzucone][Helper] Gamerek321

Nick na forum:Gamerek321 Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:♥ Gamerek☂ Hw69.pl |♥ zTfujStary☂ Hw69.pl ✞ SteamID :76561198879232418 Klan/Ekipa w jakiej grasz 6969 Imię: Szymon Wiek 17 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 5/6h dziennie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję Nie Coś o sobie: Mam na imie Szymon,mam 17 lat i interesuje się sporten i tez grami.Pozdrawiam Dlaczego Ty:Wydaje mi się że mam dużą aktywność na serwerach a taka by się przydała.
  5. A pobrałeś ten aktualny launcher?
  6. Chcialbym dac propozycje na serwery v1.Propozycja jest taka , ze jak jest kilka osob w clanie i nie dalo by sie zabijac swoich z clanu.Mysle ze taka propozycja jest okej
  7. Gamerek321

s6 Bursztyn

Rozwalaj skalki dynamitem te takie wielkie występują one na redzie lub zimie.
  8. Gamerek321

legacy (v1) propozycja serwera x1

Chodziło mi o serwer bez tp home roll itp.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...