Jump to content

Ciemuga

User
  • Content Count

6
  • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About Ciemuga

• Rank
    Początkujący

Hurtworld

• Nick w grze
    Ciemuga hw69.pl
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    4000h

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Ciemuga

s6 [Odrzucone][Helper] Ciemuga hw69.pl

1.Nagrałem burzę bo wiedziałem,że będą tacy gracze jak ty. 2.Jak sprawdzisz logi zobaczysz,że nie ma innego nicku i nie było żadnego info od vito 3.Jeżeli 18lat dla cb to dużo to pozdrawiam 4.Nie według wzoru? Miałobyć krótko i na temat tyle w temacie.. 5.Grać na espie? Kiedy i jak niby grałem na espie niby hmm? 6.Don Vito to znakomity helper 7.Mam nagranie jak z kolegą twoim sobie pikacie baze i nawalacie z espa być może ty nie ale kolega tak więc ciszej proszę na temat espa Pewnie i tak to był jakiś szymuś czy inny bez mózg na multikoncie z 4fun pozdro
  2. Ciemuga

s6 [Odrzucone][Helper] Ciemuga hw69.pl

JAk sprawdzisz logi zobaczysz ze mnie wywalilo 3razy i mam nagranie burzy..
  3. Nick na forum: Ciemuga Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Ciemuga hw69.pl SteamID: 76561198989671097 Klan/Ekipa w jakiej grasz: BACK Imię: Szymon Wiek: 18 Mikrofon: nie, ;c ale to chyba nie jest duży problem ;P Mutacja: yes Znajomość regulaminu: 100% Znajomość gry: 200% Czas jaki możesz poświecić serwerowi: cały weekend i podczas tygodnia z 6h minimum #Nolife heh Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie ale oglądałem pare Coś o sobie: Nazywam sie szymon lubie,szybkie auta,grac w kompa I nie lubie pracy ani szkoly heh jak każdy albo i nie? :) Dlaczego Ty: Incognito mi podpowiedział,że mogę pomagać Don Vito czy tam jakoś tak to działa więc czm nie spróbować swoich sił? :)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...