Skocz do zawartości
  • 0

Zmiana długości mute za obrazę?


Morgoth782

Pytanie

Witam, gram od kilku dni na różnych serwerach hw69 i gdy czasami patrze na czat to aż oczy bolą...

Gracze się wyzywają od najgorszych, do tego wyzywają rodziców innych nie znając ich. Trochę tego nie rozumie ;/ 

 

I co? Admini/Moderatorzy dają im mute na 1h... Gram tu około tygodnia i już zauważyłem (wy najwyraźniej nie) że to g**** daje !

Wracają za 1h i jest to samo !

 

Co proponuje?

WYZWISKA/ OBRAZY na czacie MUTE na 1 dzień a jak się okaże że ktoś wstawi ss-a z obrazami a ta osoba miała już mute na 1 dzień to dać mu na 3 DNI ! A później na tydzień !!!

Jak by już wrócił po tygodniu i dalej wyzywał to chyba najlepiej mu dać PERMA na wejście na serwer dla jego własnego dobra gdyż taka osoba powinna iść do psychologa a nie grać w gry.

 

Co sądzicie?

 

ps. W sumie pytanie "co sądzicie" jest chyba nie potrzebne bo jak ktoś napisze że jest na "NIE" to znaczy że sam ma jakieś problemy z własną psychiką i lubi obrażać.

Odnośnik do komentarza

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel
10 godzin temu, Morgoth782 napisał:

W sumie pytanie "co sądzicie"

 

5 godzin temu, MateoGaming napisał:

mutowanie osób za obrażanie np na 1dzień to jest grubą przesadą

W regulaminie są przewidziane muty, a nawet bany w skrajnych przypadkach za wulgaryzmy, a jeszcze bardziej rygorystycznie za nękanie. Wystarczy jedynie przeczytać trochę wnikliwiej niż do tej pory regulamin i tabelę kar i się do tego po prostu stosować.

Odnośnik do komentarza

Poważnie? Dałeś mi ostrzeżenie bo napisałem że jak ktoś zacznie mi matke wyzywać to niedługo będziecie ich nagradzać?

I jeszcze ten żałosny powód " Widać że sami nie lepsi. "

 

Sami nie lepsi?? Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Ja nikogo nie obraziłem!  W sumie jak karać graczy którzy obrażają skoro administracja też nie ma za wiele w głowie...

 

 

Są przewidziane... To powiem ci że Super ! Wy sobie przewidujcie a na serwie dalej będzie to samo...

 

 

Odnośnik do komentarza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

×
×
  • Dodaj nową pozycję...