Jump to content

Morgoth782

User
  • Content Count

12
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Morgoth782

• Rank
    Bywalec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Byłem kilka godzin po wipe na s1 i było 75 osób max... Teraz mineło kilka dni i jest po 40 osób. Jak dla cb to dużo to pozdro Wszystko mają po 10 sekundach .... wystarczy vip kupić ;/ All ubranie , bronie , C4, Ammo ... Co więcej trzeba ;/ I dlatego lepiej zrobić trudniejszy serwer ;/ Wtedy gracze w tydzień nie będą mieli wszystkiego Chyba że dalej będzie vip dający all !
  2. No tak ale dodać nie zaszkodzi Czasami ktoś napisze bo nie wie że z automatu bany ;D
  3. Nieprawda Urokiem jest wipe, gdzie wipe tam gracze ! A po 3-4 dniach po jest max 6 osób i są to gracze którzy grali by w HW nawet jak byłby Single Player. Chyba logiczne że chodzi o to aby zrobić serwer ze stałą liczbą graczy około 80 A nie kilka serwerów które każdy zmienia w zależności od tego kiedy wipe jest/ był . Bo ty na nich nie grasz? Teraz to chyba porównujesz Legacy z V2 Bo różnorodność na NS to chyba jedynie drop. Bo ciężko znaleźć (jak w ogóle jest jakiś) inny serwer Non Steam. I gra tu kilka osób ponieważ nie poradzili by sobie na classic bez vip bo nie potrafią grać. I przy wydaniu kasy dostają wszystko na tacy ;/
  4. Witam, mam taki pomysł aby zredukować liczbę serwerów non steam . s6 x1000 - Gra tam max 10 osób, więc serwer najgorszy według ilości graczy. Całkowicie bym proponował go wyłączyć. s8 x15 - Tutaj akurat gra więcej ludzi jedynie w trakcie wipe a później każdy ucieka. Lecz ten serwer bym zostawił z powodu aby był jakiś na którym można w dzień wipa szybko zdobyć materiały postrzelać i na drugi dzień dalej wrócić sobie grać na inny serwer ;d s1 x5 i s5 x3 - Te dwa serwery bym najlepiej połączył i zrobił jeden ! Z dropem x4 i tyle A wipe bym zmienił na 2 tyg. (oczywiście zmienić vip bo to co on daje odpycha większość graczy no i oczywiście TP) ps. Widziałem temat o zmianie vip gdyż dodaje on zbyt dużo. Najlepsze przedmioty za wydane pieniądze? Przecież to dlatego gra tu tak mało osób. A żaden admini się nie wypowiada na ten temat tylko siedzą cicho jakby tematu nie było...
  5. Morgoth782

legacy (v1) Serwer x3 no tp/home

Całkowicie pokasujcie deto i c4 w Vipach ! Przecież samo dodanie do vipa lepszego kilofu np. zielonego, siekiery jakiś podstawowych ubrań i łuku oraz np. dodatkowy kit buduj którego bez vipa się nie ma bardzo dużo dodaje. A co dopiero dodać c4... to psuje całą rozgrywkę bo gra całkowicie spada na p2w ! To tak jak do gry mmo dodać opcje w sklepie za ZŁ ( kup max poziom i ekwipunek ) ... Vipa kupują gracze którzy nie potrafią grać i tyle A najlepiej było by zrobić serwer x1 Wtedy wip by posiadał tylko kit buduj i kit start (krzemieniowa siekiera, kilof łachy początkujące) i by dużo osób to kupiło. A nie że dajecie vipom c4, deto pompe i m4... to gruba przesada
  6. Witam, czy nie dobrym pomysłem było by wprowadzenie w grze automatycznego banowania za wulgaryzmy? Ktoś napisze coś wulgarnego to dostanie mute na 30 min, napisze kolejny raz to na 1h a kolejny na 1 dzień Nie koniecznie akurat na tyle min/h ale no wtedy nie trzeba było by czekać na kogoś z administracji żeby uciszyć takiego gracza.
  7. Poważnie? Dałeś mi ostrzeżenie bo napisałem że jak ktoś zacznie mi matke wyzywać to niedługo będziecie ich nagradzać? I jeszcze ten żałosny powód " Widać że sami nie lepsi. " Sami nie lepsi?? Ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Ja nikogo nie obraziłem! W sumie jak karać graczy którzy obrażają skoro administracja też nie ma za wiele w głowie... Są przewidziane... To powiem ci że Super ! Wy sobie przewidujcie a na serwie dalej będzie to samo...
  8. Witam, gram od kilku dni na różnych serwerach hw69 i gdy czasami patrze na czat to aż oczy bolą... Gracze się wyzywają od najgorszych, do tego wyzywają rodziców innych nie znając ich. Trochę tego nie rozumie ;/ I co? Admini/Moderatorzy dają im mute na 1h... Gram tu około tygodnia i już zauważyłem (wy najwyraźniej nie) że to g**** daje ! Wracają za 1h i jest to samo ! Co proponuje? WYZWISKA/ OBRAZY na czacie MUTE na 1 dzień a jak się okaże że ktoś wstawi ss-a z obrazami a ta osoba miała już mute na 1 dzień to dać mu na 3 DNI ! A później na tydzień !!! Jak by już wrócił po tygodniu i dalej wyzywał to chyba najlepiej mu dać PERMA na wejście na serwer dla jego własnego dobra gdyż taka osoba powinna iść do psychologa a nie grać w gry. Co sądzicie? ps. W sumie pytanie "co sądzicie" jest chyba nie potrzebne bo jak ktoś napisze że jest na "NIE" to znaczy że sam ma jakieś problemy z własną psychiką i lubi obrażać.
  9. Morgoth782

itemv2 Hurtworld V2 nonsteam

Podpinam się pod pytanie ;D Czy będzie kiedyś V2 Non Steam? Kupił bym grę ale nwm czy mi będzie płynnie chodzić... A nie ma dema ani serwera gdzie mogę sprawdzić ;/
  10. Witam, czy jest możliwość gry na NON STEAM na nowszej wersji gry? Jak tak to proszę link do pobrania.
  11. Morgoth782

s2 Szukam serwera!

Nom ostatnio tam grałem... Przez cały dzień nie było więcej niż 15 ludzi ;d Najlepiej zróbcie coś jak max liczba osób w klanie 3 lub max autoryzowanych osób w totemie 3 . Żeby ludzie nie grali po 7 osób i nie robili bazy pod samo niebo! Gra taka ekipa i wszystko rajduje i wszystkich zabija. Dlatego nie ma graczy! Najlepszy by był serwer z dropem x1 lub nawet 0.5
  12. Morgoth782

s2 Szukam serwera!

Witam, szukam serwera na którym gracze VIP nie mają aż takiej dużej przewagi na początku jak ci co nie wydają kasy. Trochę to głupota Wydać na VIP i grać na serwerach pirackich bo gry się nie kupiło. Serwer powinien być 1x aby nie było za łatwo. No i żeby była w miarę ogarnięta administracja. Ostatnio grałem na s1 ale to nie ma sensu. Codziennie ktoś rozwala bazę... Żeby jeszcze ogarnęli że nic w tej bazie nie ma i odeszli. Ale nie ! Wszystko wykasują chociaż cała baza z kamienia który się na ziemie wywala bo każdy ma go bardzo dużo. Gracze to kretyni którzy rajdują tylko w nocy bo cioty boją się że w dzień ich zabiją! Czy istnieje taki serwer? Czy lepiej kupić grę i grać na serwach normalnych . ps. Czy ten serwer działa? connect s2.hw69.pl - x1 CLASSIC
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...