Jump to content
Pikushw

[Przyjęte]Współpraca Pikus

Recommended Posts

• Twój nick / imię:  Sebastian/ Pikus
  • Rodzaj współpracy: (czyli np co możesz robić np: live/filmy z serwera/reklama w mediach społecznościowych): Filmy z serwera na kanale
  • Ile czasu zajmujesz powyższym: To jest różnie naprawdę, wszystko zależy od tego jak mi wypadają dni w pracy
  • Czy już w ten sposób współpracowałeś: Tak pracowałem już tak na kilku serwerowniach( wystarczy wejść na kanał i sprawdzić tytuły filmików bo nie chce reklamować tutaj). Troszkę czasu wstecz potem straciłem zajawkę do tego a teraz na nowo próbuję ;)
  • Linki do materiałów: (czyli miejsca gdzie można ocenić Twoje prace / materiały z naszej sieci serwerów):

https://www.youtube.com/watch?v=W5b1vCIrcGY&t=185s

• Coś o sobie: Imię już znacie, interesuje się motoryzacją. Zawsze chciałem właśnie bawić się w takie montowanie filmów , coś w ten deseń ale zawsze brakowało czasu bo albo praca albo obowiązki domowe. Ale zawsze znajdzie się chwila by coś ciekawego zmontować i wypuścić 😜
  • Dlaczego Ty: No a dlaczego by nie ;D ? posiadam 1,140+/- Subów, wiadomo teraz nie widać tego bo nie wrzucałem od ponad 3 lat nic na kanał. Ale wystarczy spojrzeć na moje filmiki z przed 2/3 lat jak grałem i wrzucałem systematycznie jaka była katywność pod filmami, cały czas szło do przodu. Najwięcej z hw miałem chyba ponad 6.5k wyświetleń. Dla mnie to jest dużo jak na początki ;). Wrzuciłem teraz 2 filmiki z waszej serwerowni mam już zmontowany kolejny i czekamy na next waipa i będą kolejne 😜
  • Like 2

Wygląda to mega ciekawie, tym bardziej jak udało by się przywrócić stare liczby wyświetleń. Czekam na jeszcze jeden film z naszej serwerowni. Posiadasz u nas stanowisko nowego helpera więc odezwę się do ciebie na TS'ie w wolnym czasie, pamiętaj o wrzucaniu linków pod filmem do naszego forum, naszej strony i również TS'a.

Dzięki za miłe słowa to bardzo motywuje ;D

47 minut temu, Madani napisał:

Czekam na jeszcze jeden film z naszej serwerowni.

Aktualnie są 2 filmy na kanale , jutro prawdopodobnie bedzie 3

Ciekawe materiały, oby tak dalej, Plakietka YT została nadana.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...