Jump to content
papieszu

s1 [Przyjęte][Helper] Papierzak

Recommended Posts

• Nick na forum: papieszu
  • Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Aktualnie Papierzak, inne nicki to min: Joker, D3mon, Starszy Simba
  • SteamID: 76561198982966876
  • Klan/Ekipa w jakiej grasz: 420
  • Imię: Damian
  • Mikrofon: Tak
  • Mutacja: Tak
  • Znajomość regulaminu: Tak
  • Znajomość gry: Tak, posiadam około 4.5k godzin
  • Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Dość sporo gdyż uczę się w weekendy, od tego wipe mam w aktualnej chwili chyba 26 godzin.
  • Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak pełniłem te funkcję z tego co pamiętam prawdopodobnie na którymś z waszych serwerów, ewentualnie była to inna serwerownia
  • Coś o sobie: Mam na imię Damian, gram w hurtworlda od ponad 4lat. Interesuję się e-sportem, motoryzacją oraz edytowaniem zdjęć/muzyk w różnych programach. Z charakteru raczej zazwyczaj spokojny. Na serwerowni hw69 gram już dość sporo oczywiście też ze sporą przerwą ponad jak się nie mylę 6-9miech, kiedyś też posprzeczaliśmy się z jednym z administratorów z tego została nałożona kara oraz pkt ostrzeżenia.
  • Dlaczego Ty:  Myślę, że ja ponieważ pełniłem taką funkcję już nie jednokrotnie w wszelakich grach typu mc, cs 1.6, cs:go itp. Oraz na serwerze nie wliczając el_patrona to nie widać praktycznie nikogo późniejszymi wieczorami.
  • Like 1

Helper nie powinien oszukiwać graczy. Jestem na nie :/ 

1 minutę temu, ImxAdy napisał:

Helper nie powinien oszukiwać graczy. Jestem na nie :/ 

Nie oszukuję, możesz wejść na serwer i popytać się dziś zrobiłem dość sporo wymianek, także legit

2 godziny temu, papieszu napisał:

Nie oszukuję, możesz wejść na serwer i popytać się dziś zrobiłem dość sporo wymianek, także legit

Byłem przy sytuacji gdzie oszukałeś :/ Wyjaśnialiśmy ją na ts :D 

5 minut temu, ImxAdy napisał:

Byłem przy sytuacji gdzie oszukałeś :/ Wyjaśnialiśmy ją na ts :D 

To wtedy był mogę uznać przypadek, na tym wipe jak wejdziesz to sam zobaczysz ^^

zauważyłam Twoje ładne zachowanie i to jak starasz sie pomagać graczom...

no jest pozytywnie :)

O proszę podanie na s8 oczekujące to i na s1 złożył ten to ma ambicje :) 

• Like 1

Teraz, HabaBaba napisał:

O proszę podanie na s8 oczekujące to i na s1 złożył ten to ma ambicje :) 

Na s8 prosiłem, żeby usuneli ponieważ przeszliśmy na s1 :) 

Uważam ,że skoro złożyłeś na s8 powinieneś przy tym pozostać. Była z toba niemiła sytuacja bo oszukałeś gracza. Jestem na NIE.

• Confused 2

Chodu ale nie ma Cie kilka dni i nie wiesz jak sie zmienił na s8 był grzeczny i owszem on juz nie gra na s8 przeszedł na s1. A szczerze ostatnio wpadałam na s1 i przyda się ktoś ogarnięty. Ostatnim czasem bardzo ładnie sie zachowuje i pomaga graczom i to jest widoczne.

• Like 1

1 godzinę temu, Chodu napisał:

Uważam ,że skoro złożyłeś na s8 powinieneś przy tym pozostać. Była z toba niemiła sytuacja bo oszukałeś gracza. Jestem na NIE.

To była jednorazowa akcja i w wielkiej teorii to nie było oszustwo bo ten ziomek akurat nie był od tych osób

Gratuluje zapraszam na rekrutacje jutro 21.01.20 godz 19:00 na TS

• Like 1
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Kembu
      Nick na forum: Kembu Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Teraz: Kembu  , kiedyś DeadMiś. SteamID: 76561198320601198 Klan/Ekipa w jakiej grasz: WTH Imię: Mateusz Wiek: 16 Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Znajomość regulaminu: Tak Znajomość gry: Dobra prawie 2000 h Czas jaki możesz poświecić serwerowi: Czas jaki mogę poświęcać serwerowi jest duży gdyż gram codziennie w hw Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Tak na serwerach minecraft oraz counter strike Coś o sobie: Imię Mateusz interesuję się Gamingiem w wolnym czasie bawię się w photo shopie oraz oraz uczestniczę w różnych eventach typu IEM itp Dlaczego Ty:  Ponieważ widzę ze jest na s1 jest zwykle 1 helper czasem 2 oraz widać że jeden czasami nie nadąża w swojej pracy oraz dlatego że pełniłem takową funkcję 
    • By Hotex
      Twój nick: Hotex Id konta: 76561198255359661 Data nadania bana: 24.02.2020 ok. 20.50 Czas jaki pozostał do końca: ok 3 dni na moment pisania Nick moderatora: nie wiem Serwery na których masz bana: s1 v1 Powód bana: oszustwo (powiązane ip) Uzasadnienie: ban poprrzez powiazanie ip z innym graczem W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: polecam gre znajomym  
    • By jarunek112
      ☜[ LEGENDARNA EKIPA ]☞

Nazwa: LE

Lider: ☜[ LE ]☞ Kayoy hw69.pl 
      vLider: ☜[ LE ]☞ Hajduk hw69.pl
      Mistrz: ☜[ LE ]☞ Pigmey hw69.pl
      Mistrz: ☜[ LE ]☞ Songowski hw69.pl
      Członek: ☜[ LE ]☞ jarunek112 hw69.pl
      Członek: ☜[ LE ]☞ Revii hw69.pl
      Członek: ☜[ LE ]☞ Oplowidz hw69.pl
      Członek: ☜[ LE ]☞  PlemnikBoss hw69.pl
      Członek: ☜[ LE ]☞  mikser67 hw69.pl
      Członek: ☜[ LE ]☞  Kuba21158 hw69.pl
      Członek: ☜[ LE ]☞  Jaśmin hw69.pl
      Członek: ☜[ LE ]☞  Stachu hw69.pl

☜[ LEGENDARNA EKIPA ]☞
    • By NesTion
      Twój nick: Chronos hw69.pl Id konta: 76561198273016739 Data nadania bana: 24.02.2020 Nick moderatora: Byłem afk Serwery na których masz bana:  s1.hw69.pl Powód bana: Skrypt na BH Uzasadnienie: Iż, nie posiadam takowych skryptów jestem przeciw boceniu, nie wiem jak oni sprawdzili iż takowe posiadam. Bo skacze z górki i się rozpędzam bo nie rozumiem. Pozdrawiam W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: Zrealizuje na moim powstającym kanale film, z HW69 (GamePlay) https://www.youtube.com/channel/UCtyXaytiW-X5o9Npn8-rG5Q/featured?disable_polymer=1
    • By saxx
      Twój nick: sax
      Id konta: 76561198893085876
      Data nadania bana: Około 2 tygodnie temu
      Czas jaki pozostał do końca: 20dni
      Nick moderatora: Nie pamiętam
      Serwery na których masz bana: Bana dostałem na serwerze s8 oraz s1.
      Powód bana: Multikonto / Utrata internetu podczas sprawdzania
      Uzasadnienie: Dostałem bana na serwerze s8 oraz s1. Chciałbym dostać unbana najbardziej mi zależy na serwerze s1 ponieważ jutro jest Wipe i chciałbym móc znów grać wraz ze swoją ekipą 
      W ramach zadośćuczynienia / naprawy rozgrywki fairplay zrealizowałem: https://imgur.com/a/MbkE9HZ
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...