Jump to content
  • 0
MvvT123

s4 Problem z Uruchomieniem gry

Question

1 answer to this question

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By adrianek
      Nick na forum: adrianek hw69.pl
      Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas:  adrianek hw69.pl
      SteamID: 76561198957075767
      Imię: Sebastian
      Mikrofon: Jest
      Mutacja: Nie
      Znajomość regulaminu: Zapoznałem się z regulaminem i go znam
      Znajomość gry: Znam szczególy gry 🙂
      Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 3-8 h dziennie
      Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: Nie pełniłem takiej funkcji
      Coś o sobie: Z prywatnego życia jestem hodowcą pająków mam swojego ulubianego pajączka o nazwie Caribena VERSICOLOR, jestem także no lifem w hurtwordla. Jestem spokojną osobą, którą ciężko sprowokować. Idzie się zawsze ze mna dogodac. Nie lubię balaganu, więc pisze to oto podanie. W  wolnym czasie gram z kolegami na tej serwerowni, lecz niestety denerwujące jest granie jeśli co chwilę ktoś zaczyna obrażać za byle co.
      Dlaczego Ty: Denerwuje mnie ciągłe obrażanie przez innych graczy, więc skaladam podanie aby pozbyc się nieporządku 🙂 Lubie pomagać innym i Sumiennie i Starannie wykonuję swoją prace.
    • By xshootx
      Moim zdaniem zmiania s4 na drop x10  lub usunięcie modów,  byłoby dobrym rozwiązanie ponieważ same statystyki pokazuję że przez cały wipe jest max 9 os a codziennie po 4-6, zmiana dropu lub usunięcie modów mogło by przywrócić graczy do 20-30 na wipe jak i w statystykach. A prowadzenie serwera dla 9 osób jest bez sensu. 

• By Mrokar
      Nick na forum: Mrokar Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Mrokar SteamID: 76561198375282353 Imię: Bartek Wiek: 18 Mikrofon: posiadam Mutacja: przeszedłem Znajomość regulaminu: 9/10 Znajomość gry: 8/10  Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 6-8h pon-pt ; 12h sob-nie Czy pełniłeś kiedyś taką funkcję: niestety nie Coś o sobie: Jestem młodym zapalonym graczem który swą fascynację "Hurtworld-em" zacząłem jakieś 2lata temu gdy to sławny youtuber "isamu" na swym kanale zaprezentował takową grę. Od pierwszej chwili polubiłem ją i wraz z kolejnymi odcinkami zapragnąłem samemu zagrać. Początki bywały trudne jednak po pewnym czasie ujarzmiłem "hurta" i tak do dziś z zapałem wracam to tej wspaniałej produkcji. Jeśli o mnie jako osobę to jestem: cierpliwy, miły i życzliwy. Pochodzę z woj. Małopolskiego jestem uczniem technikum informatycznego, moimi zainteresowaniami są gry jak i e-sport. Dlaczego Ty: Jestem przeciwnikiem wulgaryzmów jak i nieadekwatnego zachowania, savoir vivre jest każdemu dobrze znany a jednak niektórzy nie potrafią nawet tak prostej rzeczy.Jako dobrze wychowany człowiek chciałbym wreszcie zaprowadzić porządek jak i zmniejszyć iloczyn występowania nieodpowiednich postaw.Gram na tej serwerowni od kilku miesięcy na serwerach v2 jak i v1. Grałem także na s11, s1(dość krótko)
    • By butlazgazem
      Problemy ze skrętem wszelakich pojazdów (poprostu nie skręca), drop deto tylko jedno z yeti (nieoplacalne zrobta chociaż 2 bo i tak srednio z 30 yeti/sasqacza
    • By depssu
      Witam , mój problem tkwi w tym , że gdy próbuje dołączyć na S4.HW69.PL wyrzuca mnie z całej gry przy "Connecting to (tutaj jest ip s4)". Chciałem się zapytać czy problem może istnieć w tym , że mam grę zakupioną na steam a serwer jest non steam?
      PS. Nie sprawdzałem na innych serwerach non steam hw69 czy mnie wywala.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...