Jump to content

Mrokar

User
  • Content Count

44
  • Last visited

• Days Won

1

Mrokar last won the day on July 1

Mrokar had the most liked content!

Community Reputation

12 Przyjazny

About Mrokar

• Rank
    Użytkownik

Hurtworld

• Nick w grze
    Mrokar
  • Znajomość gry
  • Czas gry
    700h+

Kontakt

• Email
    Olszak01ol@gmail.com
  • Inne
    Steam: 76561198375282353

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Mrokar

s1 [Odrzucone] [Helper] Bodzius

Zachowanie helpera ma być dobre a u Ciebie ten cytat mówi za siebie: Zero jakiegoś przyłożenia się, podanie zrobione od dupy strony, dodam iż od poprzedniej próby dołączenia do administracji dodałeś tylko jedno zdanie w opisie które wymieniłem wyżej.Ostatnie podanie zostało odrzucone za "brak aktywności i wyzywanie" więc osobiście nie byłbym dumny za posiadanie takiej osoby w szeregach administracji. Dobrze ze nie ode mnie zależy przebieg rekrutacji/sprawdzania podań NA NIE
  2. śmieszna sprawa, grałem dość duzo na s4(szybkie przepalanie/mody) i moje pytanie brzmi: Po co do skrzynki wsadziłeś żelazo na serverach z szybkim przepalaniem? wystarczyło zaczekać ok 10 sek az piec sie rozgrzeje po czym klikac to raz na zelazo z ekwipunku, i z piecyka. cała operacja przepalenia pełnego żelaza plecaka z bora +25lvl (dodatkowe 5 slotów) to 1minuta
  3. Mrokar

s8 [Odrzucone] [Helper] Veromen

czy tylko u mnie jest coś nie tak? podanie pisze @Veromen --> @Gjanko23 pokazuje dowody na veromen'a --> burza mózgów --> gjanko odpisuje na odpowiedz @eN. --> @jojek123 odpisuje na pytanie gjanko dotyczące złego zachowania veromen'a na serwie : jakieś multikonta aby zyskać więcej renomy ? lub po prostu jakiś nienormalny jestem ?
  4. Mrokar

s1 [Odrzucone][Odwołanie] ParaCarry Hw69.pl

gdzie to zareklamowałeś bo nie widzę ?
  5. Mrokar

s1 [Odrzucone] [Helper] Ciprok hw69.pl

+czas +wiek pomagał osobom na s4 (z tego co sam widziałem) nie widzę aby wyzywał graczy na czacie, więc wnioskuje że to porządny człowiek nie mam zastrzeżeń wobec tej persony
  6. Mrokar

s12 [Przyjęte]Blokada kitów

na v1 takie coś już występuje i dobrze sie sprawdza (nwm jak to działa na v2, gdyz tam vipa nie miałem).
  7. Mrokar

s1 [Odrzucone]Odwołanie się od bana!!!

przyznałeś się do czitów oraz do rozpowszechniania ich, za głupotę się płaci następnym razem pomyśl 2 razy zanim coś powiesz/napiszesz...
  8. Mrokar

s1 [Przyjęte]odwołanie PAN BANANEK

za współudział z bugowaniu w skałach oraz działanie z cheaterem nie wróżę ci szybkiego UB. A i tak na nie nie zasłużyłeś dodatkowo dostosuj sie do wzoru:
  9. Mrokar

s1 [Odrzucone] [Helper] Zzzubєℓ ♞✘

Za koty duży + ode mnie
  10. Mrokar

s1 [Odrzucone]Odwołanie KODI

film nie będzie zaliczony do ostatniego punktu gdyż we wzorze jest jasno napisane : " W ramach prośby o UB i naprawy rozgrywki fairplay zareklamowałem już sieć w niżej wymienionych miejscach: (Przykładowo: grafika reklamująca sieć serwerów; YT: kanał minimum 100 subów, posiadający 1-2 aktywne filmy z ostatnich 14 dni; czy inna ciekawa praca) " gdzie na twoim kanale są 3 filmy(tego nie wliczam) które są w przedziałach czasowych 2-5 miesięcy a jest napisane jasno że powinieneś mieć co najmniej 1-2 filmy w ostatnich 14 dniach, jednak u Ciebie to nie występuje. Reszty się nie czepiam
  11. powiedz mi gościu czy lepiej jest: zapobiegać chorobie czy ją leczyć? ja wole pierwszą opcję, gdyż nie trzeba sie martwić że "zaraza" zostanie rozniesiona na "zdrowych" ludzi co czyni ją najlepsza z podanych i tego trzeba się trzymać. Poświęcenie jednostki dla wyższych celów - prometeizm
  12. Mrokar

s6 [Przyjęte]Odwołanie

gdzie je zapromowałeś? narazie widzę tu tylko słowa a zero czynów. Pokaż ss-y stron/serwisów społecznościowych gdzie udostępniłeś chociażby linka do hw69, a później zabierz się za pisanie UB...
  13. w ostatnim czasie wiele osób zgłasza podobny "błąd" ale prawda jest taka że to przez cheaty nie jest to pierwsze takie podanie o ub i jak większość takich zostanie zapewne odrzucone. dodatkowo napisałeś że wbiłeś na multi co potęguje fakt iż dostałeś bana słusznie. Zmieńcie cheaty albo nastawienie do gry P.S. ale się ocknąłeś, piszesz zę bana dostałeś a teraz mamy 06.06 ale mniejsza o to
  14. Mrokar

s1 ODWOLANIE OD BANA

1.) Nie dostosowałeś się do wzoru (chociaż tak naprawdę to skopiowałeś CAŁY dosłownie cały wzór więc nie wiem jak na to patrzeć ) 2.)nie posiadasz ostatniego punktu: "zadośćuczynienia", to nie jest zadośćuczynienie, a jesli rzekomo zareklamowałeś to jakieś ss-y/dowody należy wysłać w podaniu o UB
  15. Mrokar

s1 [Odrzucone] [Helper] Stalinowsky ! hw69.pl

Dla mnie duże znaczenie ma jak dana osoba integruje się ze światem: czy jest kulturalna?/jak dogaduje się z rówieśnikami?/czy jest uczciwa?/itd. Nie lubie jednak ludzi którzy rozsiewają nieprawdę/plotki, a w Twoim przypadku tak jest: skarga na moderatora "Dracarys-ia" mocno mnie zdziwiła, gdyż wygrałeś event pt.:''LABIRYNT" oraz zająłeś II miejsce w pobocznym "wyścig na quadach", a jednak miałeś żal nie wiadomo o co do niego, jak on nic nie zrobił... Mimo tego że z początku w moich oczach uchodziłeś za osobę sympatyczną i miłą, po napisaniu skargi na owego moda stoczyłeś się do miana osoby niegodnej zaufania i zdradzieckiej (moim zdaniem oczywiście) Dlatego jestem na nie, i nawet jak Ci się uda dostać helpera (szczerze w to wątpie, ale kto wie), będę do Ciebie nastawiony negatywnie.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...