Jump to content

Popo

User
  • Content Count

8
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Popo

• Rank
    Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Popo

s8 [Odwołanie] Mati212 hw69.pl

rozumiem na 2/3 miesiące ale nie perm
  2. Popo

s8 [Odwołanie] Mati212 hw69.pl

a to pamiętam ale to było bugowanie gry a nie serwera i nawt jak to był ban to chyba nie prem
  3. Twój Nick: Mati212 hw69.pl Id konta:76561198393682834 Data/czas bana: Nieznana. Nick Moderatora: Nieznany. Powód bana: Nieznany (zostalem zbanowany z mniej mi znanych przyczyn). Uzasadnienie: Niestety nawej nie jest mi znana z jakiego powodu za co i dlaczego na moje konto zostala nalozna na (s8 s6) raszta serverow bez blokady.
  4. Twój Nick: Mati212 Id konta: 76561198393682834 Data/czas bana: Dawo Dawo Nick Moderatora: nie pamiętam Powód bana: nie pamiętam Uzasadnienie: ban może był prawidłowy nie pamiętam
  5. może cie dodać c4 i więcej burka do meteoru
  6. mnie na s8 nie widać xd

ekipa APoCo zobacz sobie xD

7. Nick na forum: popo Nick w grze pod jakim(i) grałeś u nas: Mati212 SteamID: 76561198393682834 Imię: Mateusz Wiek: 16 Mikrofon: tak Mutacja: tak Znajomość regulaminu:8/10 Znajomość gry: 9/10 Czas jaki możesz poświecić serwerowi: 6/10h Czy pełniłeś nie byłem chciałbym spróbować [tylko w mc xD] Coś o sobie: Mam 16 lat i po szkole lubię grać na serwerze s8 [x15] i jestem miły dla ludzi Dlaczego Ty: gram długo na serwerze i znam dobrze gre i fajne się dogaduje z ludzmi
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

SURVIVAL: PRZETRWAJ, BUDUJ I DOMINUJ!

Hurtworld to gra, która została zrealizowana w nieco kreskówkowej oprawie graficznej. Zbiera skrajnie pozytywne oceny graczy od początku uruchomienia wczesnego dostępu. Poza nieco kreskówką grafiką świat Hurtworld jest śmiertelnie poważny. To gra, która lubi karać graczy za błędy i pomyłki, zwłaszcza tych, którzy lubują się w zabijaniu bezbronych. Trzonem rozgrywki pozostaje oczywiście walka o przetrwanie - musimy nie tylko uważać na drapieżniki i innych graczy, ale przede wszystkim dbać o podstawowe potrzeby naszej postaci.

Śledź nas w social mediach

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOK

• Create New...